Įkraunama...
Įkraunama...

Ghee sviestas

aš dabar išsiviriau šio sviesto ,viriau pirmą kartą ,kvapas visai patiko bigsmile.gif viriau apie pusvalandį ,tikiuosi užtenka tiek,nes jau ušvaizda buvo tokia kaip aprašymuose pabaigoj.
Atsakyti
gaminausi as ghee sviestuka is pirktinio Dvaro sviesto, viskas graziai issilyde, nusedo, bet atauses nesutirstejo , liko toks skystas kazkoks keistas, itarimas kyla kad pardavejai raso Sviestas , o is tiesu gal tai riebalu misinys g.gif nes is pirktinio Smetonisko man viskas gerai gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2012 07 10, 13:29)
gaminausi as ghee sviestuka is pirktinio Dvaro sviesto, viskas graziai issilyde, nusedo, bet atauses nesutirstejo , liko toks skystas kazkoks keistas, itarimas kyla kad pardavejai raso Sviestas , o is tiesu gal tai riebalu misinys  g.gif  nes is pirktinio Smetonisko man viskas gerai gaunasi  g.gif


As ne karta esu dariusi is Dvaro sviesto ir viskas ok. Ziema kambaryje jis man buna kietokas, taciau vasara visada skystas, na gal kisieliaus tirstumo. Pas mane virtuves langai i pietus tad vasara ziauriai karsta, todel, kad paciai butu patogiau naudoti sviesta laikau saldytuve.
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2012 07 10, 13:29)
gaminausi as ghee sviestuka is pirktinio Dvaro sviesto, viskas graziai issilyde, nusedo, bet atauses nesutirstejo , liko toks skystas kazkoks keistas, itarimas kyla kad pardavejai raso Sviestas , o is tiesu gal tai riebalu misinys  g.gif  nes is pirktinio Smetonisko man viskas gerai gaunasi  g.gif


Pdėkit į šaldytuvą ir sukietės. Nereikia tokio brangaus sviesto pirkti, yra žymiai pigesnio, svarbu sviestas ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2012 07 10, 18:38)
As ne karta esu dariusi is Dvaro sviesto ir viskas ok. Ziema kambaryje jis man buna kietokas, taciau vasara visada skystas, na gal kisieliaus tirstumo. Pas mane virtuves langai i pietus tad vasara ziauriai karsta, todel, kad paciai butu patogiau naudoti sviesta laikau saldytuve.



QUOTE(Jofky @ 2012 07 10, 19:07)
Pdėkit į šaldytuvą ir sukietės. Nereikia tokio brangaus sviesto pirkti, yra žymiai pigesnio, svarbu sviestas ir tiek  4u.gif


tikrai saldytuve sukieteja, nuraminot, as jau galvojau kazkas cia ne taip biggrin.gif
o del to brangumo tai pirkau su akcija hihihi.gif
Atsakyti
Anksčiau pirkdavau indiškoj parduotuvėj ghee sviestą. Paskui darydavau iš pirktinio sviesto, dabar perku pieną iš ūkininkų. Iš grietinėlės išplaku sviestą ir tada jį išlydau. Skirtumas yra didžiulis. Taip padarytą sviestą aš ir kaip saldainį galiu valgyti smile.gif .
Naudoju jį kepimui, vakarais pašildau pieną ir trupučiuką įdedu ghee sviesto, su ghee sviestu gydau ir šeimyną, kai užpuola virusai. Reikia sumalti 7 juodus pipirus ir gerai išmaišyti su ghee sviestu. Tokį mišinį valgyti kasdien, būtinai tik iš ryto, kiek virusai puola. Galima ir kitas vaistažoles maišyti - ghee tik sustiprina jų gerąsias savybes.
Atsakyti
Kaitinant reikia žiūrėti ne į laikrodį, bet į puodą - sekti, kaip atrodo. Kai putos susirenka į saleles, o pro tarpus matosi nuskaidrėjęs sviestas, laikas gesinti
user posted image
Atsakyti
Norint pasigaminti kokybisko ghee sviestuko, netinka jokie riebalu misiniai ir pigus ale sviestai, tinka naminis arba parduotuvej ziureti, kad butu 82,5proc. smile.gif
Man ghee irgi patinka ir skonis, o ypac kvapas, kazkokiais riesutais kvepia wub.gif viskas labai skanu kepta su juo - darzoves, blynai..
Atsakyti
QUOTE(DaG @ 2012 08 03, 13:48)
Norint pasigaminti kokybisko ghee sviestuko, netinka jokie riebalu misiniai ir pigus ale sviestai, tinka naminis arba parduotuvej ziureti, kad butu 82,5proc. smile.gif
Man ghee irgi patinka ir skonis, o ypac kvapas, kazkokiais riesutais kvepia  wub.gif  viskas labai skanu kepta su juo - darzoves, blynai..


Kuri firma pas mus tokį gamina? 4u.gif Ir kokią reikšmę turi tas 0,5 proc riebalo? 4u.gif
Atsakyti
Planuoju ir aš išsivirti šio sviesto. Ir po truputi domiuosi vegetariška mityba, tik temos apie tai nerandu...gal kuri užmatėte???
Atsakyti
Jei kam įdomu-sviestą pasidariau bigsmile.gif Nžn, riešutais man lyg ir nekvepėjo, bet šiandiena savo bernui kepiau bulves ant jo (paprastai bulvių jis nevalgo)-tai ar buvo labai alkanas, arba tas sviestas tikrai stebuklingas-neliko nei vienos bulvytės bigsmile.gif Žiūrėsiu toliau smile.gif
Atsakyti
Prisiruošiau ir aš pabandyti. Gavos puikiai, gražus, šviesus, kvpanus. Kvepia karamele, irisais. Skoniu man nepatinka. Nebent kur į saldžius patieklus. Bet dėti į košes kur dedasi druska, man nepatinka. Tas pats kas karamelė su druska g.gif
Neįprastas reikalas, tai nežinau kaip čia priprasiu. Dar pabandysiu blynus ant jo pakept.
Atsakyti