Įkraunama...
Įkraunama...

Ghee sviestas

QUOTE(*Linele* @ 2012 11 06, 14:15)
Prisiruošiau ir aš pabandyti. Gavos puikiai, gražus, šviesus, kvpanus. Kvepia karamele, irisais. Skoniu man nepatinka. Nebent kur į saldžius patieklus. Bet dėti į košes kur dedasi druska, man nepatinka. Tas pats kas karamelė su druska  g.gif
Neįprastas reikalas, tai nežinau kaip čia priprasiu. Dar pabandysiu blynus ant jo pakept.


Tik kvapas karamelės, o skonio ypatingo nėra 4u.gif
Kai pasidarau ne tik blynus kepu, bet ir mėsa, jokio skonio nėra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 11 06, 15:06)
Tik kvapas karamelės, o skonio ypatingo nėra  4u.gif
Kai pasidarau ne tik blynus kepu, bet ir mėsa, jokio skonio nėra  4u.gif

Taip skonio nėra, bet kadandi turiu laabbaaai jautrią uoslę, tai niekaip smegenys negali suderinti karamelės kvapo su kokiu sūriu patiekalu biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 06, 17:04)
Taip skonio nėra, bet kadandi turiu laabbaaai jautrią uoslę, tai niekaip smegenys negali suderinti karamelės kvapo su kokiu sūriu patiekalu  biggrin.gif  doh.gif


Taikliai pastebėta biggrin.gif Norvegijoj yra sūris karamelės skonio bet be cukraus biggrin.gif Tokio pavalgius nebeliktu nesuderinamumo tarp patiekalų ir kvapo biggrin.gif
Atsakyti
Ar si sviesta isties butina suvartoti per 3 men. nuo atidarymo (net ir laikant po to saldytuve), po ilgensio laiko suges?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2015 08 10, 14:26)
Ar si sviesta isties butina suvartoti per 3 men. nuo atidarymo (net ir laikant po to saldytuve), po ilgensio laiko suges?


man negenda šaldytuve, daug ilgiau praeina nei 3 mėn 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2012 07 10, 13:29)
gaminausi as ghee sviestuka is pirktinio Dvaro sviesto, viskas graziai issilyde, nusedo, bet atauses nesutirstejo , liko toks skystas kazkoks keistas, itarimas kyla kad pardavejai raso Sviestas , o is tiesu gal tai riebalu misinys  g.gif  nes is pirktinio Smetonisko man viskas gerai gaunasi  g.gif

Beja, sviestu gali vadintis gaminys 82proc ir didesnio riebumo. Kiti priedai pavadinimui įtakos nelabai turi. Nebent - sąžinė biggrin.gif (kas nėra būdinga daugumai verslininkų)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 12 rugpjūčio 2015 - 09:33
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jofky: 12 rugpjūčio 2015 - 10:14
Pabandžiau ir aš namie pagaminti. Receptas ČIA
Tik įtariu, kad sviesta buvo ne labai kokybiškas. Buvo labai daug nuosėdų.
Iš 1 kg. sviesto turėtu gauti apie 850 g. O pas mane tik 500 g. ax.gif
Puode sviesto spalva buvo tokia graži gintarinė. Sviestas buvo skaidrus, o supilsčius į indelius ne. Nors perkošiau per merliuką ir stengiausi, kad nuosėdos nepakliūtu. unsure.gif
Matyt reikia dar pasimokyti, kad gautis idealūs sviestas. smile.gif
Atsakyti