Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

QUOTE(shantal @ 2013 02 20, 15:09)
Tikrai, mergaites, tiek grozio prisiziurejau, net sirdele apsalo wub.gif ir as pasiryzus ismokti
Bet kiek bandau , kad ir.. pati paprasciausia drakona...be sansu verysad.gif
Man tie plaukuciai dukrytes slysta is ranku,susivelia... kol viena sruoga sugrabalioju,  kitos pabega....galu gale kantrybes nebelieka nei man nei jai cray.gif
Na niekaip man neiseina taip idealiai lygiai padalinti sruogas...ir rankom bandau ir sukom...

doh.gif Aš irgi panašioje sitaucijoje doh.gif O taip norisi tų grožybių.
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2013 02 20, 19:58)
doh.gif Aš irgi panašioje sitaucijoje doh.gif O taip norisi tų grožybių.

Ir as jungiuosi prie jusu doh.gif Nors mano paneles plaukuciai strori ir pakankamai ilgi,bet niekaip nepavyksta tvarkingai supinti... doh.gif Zemai linkiu galva pries mamytes,kurios sitokius sedevrus sukuria! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Red Rose @ 2013 02 21, 10:57)
Ir as jungiuosi prie jusu doh.gif  Nors mano paneles plaukuciai strori ir pakankamai ilgi,bet niekaip nepavyksta tvarkingai supinti...  doh.gif Zemai linkiu galva pries mamytes,kurios sitokius sedevrus sukuria!  4u.gif

Ir mano dukros ilgi ir stori, nesiseka man su įmantrybėmis blush2.gif Geriausiu atveju tris drakoniukus supinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2013 02 20, 17:58)
doh.gif Aš irgi panašioje sitaucijoje doh.gif O taip norisi tų grožybių.



QUOTE(Red Rose @ 2013 02 21, 09:57)
Ir as jungiuosi prie jusu doh.gif  Nors mano paneles plaukuciai strori ir pakankamai ilgi,bet niekaip nepavyksta tvarkingai supinti...  doh.gif Zemai linkiu galva pries mamytes,kurios sitokius sedevrus sukuria!  4u.gif


Nė viena nepadarė tokių šukuosenų iš pirmo karto. Pradžioj man pastoviai gaudavos labiau į koltūną panašios šukuosenos. O dabar tos paprastos juokų darbas, sudėtingesnės tiesiog ilgiau užtrunka, bet tikrai įmanoma. Nors maniškės plaukai tokie nelabai, ploni, biški garbanojas. Bet kai padarai gražią šukuoseną, tai jie tokie storesni atrodo biggrin.gif Aišku kai pabandau ant krikšto dukros, kurios plaukai storesni, tai tikrai lengviau pint.

Taip, kad reikia bandyt, bandyt ir tikrai pastangos atsipirks. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2013 02 21, 12:04)
Ir mano dukros ilgi ir stori, nesiseka man su įmantrybėmis  blush2.gif Geriausiu atveju tris drakoniukus supinu  4u.gif

Gerai,kad bent tris,o ant jos plauku as ir vieno negaliu supinti kaip reikia lotuliukas.gif Nors tikrai moku,pati sau pinuosi ir no problem smile.gif Kazin,ar cia tikrai plaukuciuose beda ar cia manyje? g.gif
Papildyta:
QUOTE(jovka @ 2013 02 21, 12:10)
Nė viena nepadarė tokių šukuosenų iš pirmo karto. Pradžioj man pastoviai gaudavos labiau į koltūną panašios šukuosenos. O dabar tos paprastos juokų darbas, sudėtingesnės tiesiog ilgiau užtrunka, bet tikrai įmanoma. Nors maniškės plaukai tokie nelabai, ploni, biški garbanojas. Bet kai padarai gražią šukuoseną, tai jie tokie storesni atrodo  biggrin.gif Aišku kai pabandau ant krikšto dukros, kurios plaukai storesni, tai tikrai lengviau pint.

Taip, kad reikia bandyt, bandyt ir tikrai pastangos atsipirks.  4u.gif

Gal ir teisi esat 4u.gif Kad jau nebegaliu prisikalbinti smile.gif Nes dazniausiai per tuos pinimus,puse plauku issipesioja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2013 02 20, 16:09)
Labai labai grazu  wub.gif

O cia maniske, jos irgi plonyciai plaukuciai, bet kai supini- to nesimato wink.gif

user posted image


Super, jau man kaip grazu tokie pynimai wub.gif
Atsakyti
wub.gif labai gražu,aš irgi pripinčiau,bet mano dukrytė šešiametė nesileidžia niekad iki galo baigt pynių šukuosenos iki 3metų jokiom puošmenom plaukų negalėdavau papuošt viską išpešdavo.
Kaip jūsiškės išsėdi?
Atsakyti
QUOTE(grubee @ 2013 02 22, 16:44)
wub.gif    labai gražu,aš irgi pripinčiau,bet mano dukrytė šešiametė nesileidžia niekad iki galo baigt pynių šukuosenos iki 3metų jokiom puošmenom plaukų negalėdavau papuošt viską išpešdavo.
Kaip jūsiškės išsėdi?

Mano dvimetinukė leido eglute dvi kasytes supint biggrin.gif Pirmą kartą, nes taip tik viršuj pempės kaselę surišdavau smile.gif O penkiametė tai pagal nuotaiką doh.gif Kartais paprašo supint, tada kantriai sėdi, o kartais tik paprastai gumukais surišu, jokių pynimų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2013 02 20, 14:09)

Super kaip dailiai ir gražu! thumbup.gif

O kaip užbaigta? t.y. nesuprantu tos dalies, kai tris eglutes sujungt į vieną reikėjo ir kaip susukta? atiesiog susukta ar pinan sukta? (kad pešiota dar suprantu, bet iki tol? g.gif
Atsakyti
Coccinela, Reikia tas tris surišt į vieną, tada supint kasą, pinant išpešiot ir galiausiai susukt į tą gėlę, susmaigstyt kad neišsileistų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reburd: 22 vasario 2013 - 19:35
QUOTE(reburd @ 2013 02 22, 19:33)
Coccinela, Reikia tas tris surišt į vieną, tada supint kasą, pinant išpešiot ir galiausiai susukt į tą gėlę, susmaigstyt kad neišsileistų  4u.gif


Bandysiu ir aš tokią supinti, tik maniškė irgi sunkiai išsėdi schmoll.gif vis rėkia kad pešu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JiElė @ 2013 02 28, 18:53)
Bandysiu ir aš tokią supinti, tik maniškė irgi sunkiai išsėdi  schmoll.gif  vis rėkia kad pešu  blush2.gif

Na taip, turbūt visoms mergytėms peša rolleyes.gif Ir save dar atsimenu, kad mamai visada sakydavau peša, tai ji kartą pasiskundė mano tetai, ta teta pynė mane eglute, ir atsimenu, labai pešė, bet didvyriškai kentėjau, nesiskundžiau lotuliukas.gif
Atsakyti