Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

kaip grazu wub.gif deja mano abi rankos kaires doh.gif kad ir kaip besistengciau tik plaukus pesu ir rezltato jokio verysad.gif gal kas galetu pagelbeti ir pasiulyti pacios ar zinote kas pina kaseles mergytem Vilniuje, dekui 4u.gif
Atsakyti
nors man begalo grazu ir pavydziu mamytems kurios taip graziai pina,paciai niekaip neiseina,o dar ir maniske nemegeja ilgai kentet kol kas ka supina biggrin.gif
Atsakyti
Imeskit prasau nuoroda youtube, kur daromos cia demonstruotos grozybes.

Aciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalajax: 16 liepos 2013 - 06:57
Maniškei plaukai tik nuo metų pradėjo augti, ir dabar, kai jai penki, jie nėra baisia ilgi. Tiesa, supinti eglute įmanoma, bet reikia apsišarvuoti kantrybe, nes mergaitė aktyvistė ir nenori nusėdėti vienoj vietoj doh.gif

Pavydžiu mamoms, kurios gali eksperimentuoti su savo mergaičių plaukais. Man tas neduota blush2.gif
Atsakyti
Va kaip sušukavau savo pupą draugų vestuvių proga smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(reburd @ 2013 07 28, 21:55)
Va kaip sušukavau savo pupą draugų vestuvių proga  smile.gif 


thumbup.gif Kokie panelytes ilgi plaukai bigsmile.gif
Atsakyti
Labai grazu, saunuoles visos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As supinu plaukucius dukrytei tik progoms arba kai laiko daug turiu, darbo dienom i darzeli dazniausiai paprastesnes sukuosenas darau su graziais segtukais smile.gif
Atsakyti
laba, lankiausi pas jus nestumo metu.. paskui uzbegdavau ir mazylei gimus.. laukiau laukiau .. ir SULAUKIAU ! bigsmile.gif
savo metinukei jau galiu pagaliau pinti kaseles .. tik viena beda- per sitiek laiko - pamirsau kaip foto ikelti i forumus biggrin.gif
taaaaip svajojau atskuosti pas jus su pirmosiom kasytem wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2014 04 09, 23:26)
laba, lankiausi pas jus nestumo metu.. paskui uzbegdavau ir mazylei gimus.. laukiau laukiau .. ir SULAUKIAU !  bigsmile.gif 
savo metinukei jau galiu pagaliau pinti kaseles .. tik viena beda- per sitiek laiko - pamirsau kaip foto ikelti i forumus biggrin.gif
taaaaip svajojau atskuosti pas jus su pirmosiom kasytem  wub.gif


Bandykite per photobucket: sukeli ten fotkes, copy nuorodą skirtą forumams, ir paste į rašomą jūsų postą.
Ir nuotraukėlė bus įkelta.
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 05 23, 15:58)
Ateinu pabambėti... Mes čia dedam savo darbū nuotraukas, dalijamės idėjomės nemokamai, o kai kurie grupinių pirkimų puslapiai ima ir pasinaudoja tuom nemokamai, be mūsų žinios aggressive.gif. Ir dar pinigus ima už pynimą smile.gif
Konkrečiai mano vaiko nuotraukas radau puslapiuos ciumpam.lt ir masinis.lt...

Jau nešneku apie tai, kad kažkas susidėjo krūvą mano kasų į savo fotki.com albumą ir demonstruoja...

schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif



na aš tai tikrai netylėčiau, be jūsų žinios dar savinasi foto.. doh.gif
Atsakyti
Paprasta, bet vis tema gal atgis blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Karmen* @ 2014 06 12, 15:28)
Paprasta, bet vis tema gal atgis  blush2.gif

Kaip smagiai tos kasytės wink.gif
Mes išbandėm tokią https://www.youtube....h?v=4ICAWFHaA7g ,bet labai jau nepatogi- kol ramiai buvo, tai viskas gerai, bet, kai pradėjo dūkti, viskas išsitaršė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasado: 12 birželio 2014 - 18:55