Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių kalvė

ziulyte, ačiū 4u.gif labai patogu
Atsakyti
Na ir i svekata 4u.gif Juk pacios cia kuri laika suksimes wink.gif

Na ka, si savaitgali nusimato namai ir Gariunai. Ziuresiu, kas ten juose bus - reiktu dirbtiniu gelyciu krepsiui puost, bet tai kokias man jas pirkt, jei mano suknia klasikine - juoda-pilka-balta g.gif Oi, reiks jaunosios paklaust, kokia ji puokste darys, gal prie jos ristis g.gif As pati busiu be geliu (ir kam jos svociai is vis reikalingos... ot priekabi esu lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 23, 13:51)
Na ir i svekata  4u.gif Juk pacios cia kuri laika suksimes wink.gif

Na ka, si savaitgali nusimato namai ir Gariunai. Ziuresiu, kas ten juose bus - reiktu dirbtiniu gelyciu krepsiui puost, bet tai kokias man jas pirkt, jei mano suknia klasikine - juoda-pilka-balta  g.gif Oi, reiks jaunosios paklaust, kokia ji puokste darys, gal prie jos ristis  g.gif As pati busiu be geliu (ir kam jos svociai is vis reikalingos... ot priekabi esu  lotuliukas.gif )

as laukiu kol apsrisu man sukne, tai ziuresiu su gelemis bus, tai itariu zydormis kokiomis puosiu krepsi, ir labai noriu ilgu svarovskiniu auskaru, tik neisivaizduoju kokiu, jei aks uzmatysit, imeskit nuotrauka;) daugiau papuosalu nedesiu, nes sukne su masyviomis gelemis, cia ta kur imetus kazkuri buvot, uzsiskaiua, kaina gera gavosi, tai ziuresiu ka gausiu, kaip atrodysiu, jei tiks- pasiliksiu;) ir dar viena geleta uzsakiau, tik kitokia, tikiuosi bent viena tiks, viena pardavinesiu- netikusia, arba antrai dienai pasiliksiu;)
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 23, 14:51)
Na ir i svekata  4u.gif Juk pacios cia kuri laika suksimes wink.gif

Na ka, si savaitgali nusimato namai ir Gariunai. Ziuresiu, kas ten juose bus - reiktu dirbtiniu gelyciu krepsiui puost, bet tai kokias man jas pirkt, jei mano suknia klasikine - juoda-pilka-balta  g.gif Oi, reiks jaunosios paklaust, kokia ji puokste darys, gal prie jos ristis  g.gif As pati busiu be geliu (ir kam jos svociai is vis reikalingos... ot priekabi esu  lotuliukas.gif )



baltom ramunem wub.gif
Atsakyti
butu labai saunu jei imestumete jau turimas ar nuziuretas suknias, nes vis dar man galvos skausmas:)
Atsakyti
mergaites gal turit meiles simfonija geresnes kokybes?noreciau atspausdint ant A3 formato ale plakata toki,gal iremint kaip nors...arba ilaminuot..bet labai jau prasta kokybe is googlo parsisiuntus
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 23, 15:04)

Kaip jus galvojat, gal tas temukes sudet i kokias 4 eilutes pvz nuo 1 iki 10, nuo 11 iki 20 ir t.t.? Tokia griozdiska ta pirma zinute, kad baisu. Ar taip aiskiau?

Sudejau keleta populiariu nuorodu, kur gauti sablona, scenariju ir pan. Kaip manot, gal dar kazka imest reikia. Kazkaip perskaiciau jau 10 temu ir nuolatinis klausimas - atsiuskite scenariju, kas tas pazadu tortas, sos - esu ne namie, imeskit i pasta torto sablona. Juk si info manau visai logiska, kad butu pirmoje zinuteje ir bet kada bet kuri galetu ja pasinaudot. Kaip jus galvojat? Argi butina cia tas 10 temu kuist nusilauzus galva ir ieskot tu nuorodeliu...


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir temeles, manau, gali sutraukti mirksiukas.gif

QUOTE(ziulyte @ 2012 03 23, 15:51)

As pati busiu be geliu (ir kam jos svociai is vis reikalingos... ot priekabi esu  lotuliukas.gif )

Puokste - tai tikrai niekam nereikalinga. Jos tiesiog nera kur deti, juk ir taip pastoviai su krepsiuku begioji, visokie zaidimai, atrakcijos - nuolat uzimtos rankos, o ta puokste ir dalini kam palaikyti arba isvis masinoj guli.
As visada darau ant rankos gelytes. Tos netrukdo ax.gif

Dar vienas klausimelis - del sveikinimu knygos. Ar ne per daug cia gaunasi - palinkejimu tortas, sveikinimu knyga ir cukrus? Ar darot tik kuri nors viena?
As kazkaip is visu issirinkau cukru - man toks idomiausias pasirode ax.gif O knyga, tai is esmes juk skirta nuotraukom suklijuoti... net nezinau, gal tiesiog nuotrauku albuma padovanoti jauniesiems, kad ir su dekupazu g.gif Bet velgi - neaisku kokio jie nori, ar tokio klijuojamo ar paprasto ... unsure.gif
Atsakyti
Mergaites gal kas zino- balandzei is privatininko ir Firmos skyresi,ar tas pats?
Atsakyti
Hau, gal kam bus įdomu
http://lvk.lcn.lt/naujienos/,174
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 03 23, 15:45)
butu labai saunu jei imestumete jau turimas ar nuziuretas suknias, nes vis dar man galvos skausmas:)



as tai nesigiriu del suknytes, nes manau nei vienai nepatiktu mano suknia lotuliukas.gif Visos svociutes pas mumis cia elegantiskos, o as isivaizduoju save kaip svocia- tokia didelia, pusta siek tiek, kad is kart suprastu, jog cia svocia biggrin.gif Kaip sakoma, kiekvienam pagal skoni ir figura... 4u.gif
Atsakyti
Jogvile ir man tokios patinka thumbup.gif clap_1.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(edituk @ 2012 03 23, 18:37)
Jogvile ir man tokios patinka thumbup.gif  clap_1.gif  drinks_cheers.gif



liuks thumbup.gif
tai tada imetu savo sukneles nuoroda, tik virsus bus su viena petnesa istriza smile.gif



http://www.cbslimite...ss-TBE11202.htm
Papildyta:
ir spalva vario bus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jogvile: 23 kovo 2012 - 17:49