Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių kalvė

Grazi suknute smile.gif Vietoj puostes galima paprasyti, kad ant rankos risama padarytu, tada nereikes tampytis ir nenusimes thumbup.gif
Atsakyti
OHO thumbup.gif thumbup.gif FANTASTIKA
jai nepaslaptis kur nuomavaisi ir kokia kaina?
Atsakyti
oooo tikrai labai grazi suknia:)
Atsakyti
QUOTE(Jogvile @ 2012 03 23, 17:47)
liuks  thumbup.gif
tai tada imetu savo sukneles nuoroda, tik virsus bus su viena petnesa istriza smile.gif
http://www.cbslimite...ss-TBE11202.htm
Papildyta:
ir spalva vario bus


oho thumbup.gif wub.gif labai grazi:)
Atsakyti
QUOTE(edituk @ 2012 03 23, 19:00)
OHO thumbup.gif  thumbup.gif FANTASTIKA
jai nepaslaptis kur nuomavaisi ir kokia kaina?



QUOTE(pilveliukas @ 2012 03 23, 19:19)
oooo tikrai labai grazi suknia:)



QUOTE(rasmusiukas @ 2012 03 23, 19:32)
oho  thumbup.gif  wub.gif  labai grazi:)



Aciu uz pagyras. as siunuosi tokia smile.gif Ukmergej. paskui issinuomosiu ir paliksiu ja salone. Mokesiu 200 Lt.
Atsakyti
QUOTE(*Lelija* @ 2012 03 23, 17:12)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Ir temeles, manau, gali sutraukti  mirksiukas.gif
Puokste - tai tikrai niekam nereikalinga. Jos tiesiog nera kur deti, juk ir taip pastoviai su krepsiuku begioji, visokie zaidimai, atrakcijos - nuolat uzimtos rankos, o ta puokste ir dalini kam palaikyti arba isvis masinoj guli.
As visada darau ant rankos gelytes. Tos netrukdo  ax.gif

Dar vienas klausimelis - del sveikinimu knygos. Ar ne per daug cia gaunasi - palinkejimu tortas, sveikinimu knyga ir cukrus? Ar darot tik kuri nors viena?
As kazkaip is visu issirinkau cukru - man toks idomiausias pasirode  ax.gif O knyga, tai is esmes juk skirta nuotraukom suklijuoti... net nezinau, gal tiesiog nuotrauku albuma padovanoti jauniesiems, kad ir su dekupazu  g.gif Bet velgi - neaisku kokio jie nori, ar tokio klijuojamo ar paprasto ... unsure.gif

jeigu klausiat apie kainą, tai taip skiriasi wink.gif firmoj 100lt., pas privatininkus sako pigiau, bet aš dar tokio neradau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogvile @ 2012 03 23, 17:47)
liuks  thumbup.gif
tai tada imetu savo sukneles nuoroda, tik virsus bus su viena petnesa istriza smile.gif
http://www.cbslimite...ss-TBE11202.htm
Papildyta:
ir spalva vario bus


Jogvile, laaaaabai graži suknelė, thumbup.gif man irgi tokios patinka blush2.gif
Pas mus mieste tokio tipo sukneles galima nuomotis nuo 200 lt ir toliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 03 23, 14:45)
butu labai saunu jei imestumete jau turimas ar nuziuretas suknias, nes vis dar man galvos skausmas:)

Mano tokia foto suknios, kad kazi ar is vis kas ja imatys lotuliukas.gif Susilaikysiu gal, o tai neprekines isvaizdos nufotkinta su mobiliu doh.gif

QUOTE(*Lelija* @ 2012 03 23, 15:12)
As visada darau ant rankos gelytes. Tos netrukdo  ax.gif

Dar vienas klausimelis - del sveikinimu knygos.

As irgi turiu tik gerus atsiliepimus apie puokste ant rankos, nors senose temose ji baisiausiai ispeikta - sukasi ten kazkas, krenta, geles plysta. As galiu pasakyt, kad jei ji padaryta profesionalaus floristo, viskas tiesiog super thumbup.gif Man dare kaip placia apyranke. Niekas ten nesisuko ir neplyso.

As darysiu cukru gamtoje, tik su jaunimeliu. Palinkejimu knyga bus padaryta jaunosios tetos, o pazadu torto visai nedarysiu, nes muzikanatas turi kazkokia atrakcija, kaip supazindint sveciu

QUOTE(Jogvile @ 2012 03 23, 17:47)

tai tada imetu savo sukneles nuoroda, tik virsus bus su viena petnesa istriza smile.gif


Oho, tai cia vadinasi ne visu skoniui ir figurai??? Super suknia. Tikra svocios ir elegantiska. Puosniom vestuvem liuks.
Musu vestuves paprastesnes, kaimo sodyboj, tai atitinkamai ir rubus rinkausi labaiu klasikinio stiliaus. Bet papuosalus pazistama jau suvers ne visai paprastus ax.gif Nors kas nors pas svocia turi but masyvaus lotuliukas.gif
Atsakyti
Superinė suknelė wub.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
As irgi pritariu super suknute drinks_cheers.gif
Ir grazus nauji namuciai 4u.gif
Norejau pasiteirauti apie karvoju, ar ji valgote pirma vakara, vestuves lyg ir vienos dienos, bet ryte visviena mastau irgi atrakcijus surengti beto atsikele valgysim suri, kuri jaujieji suspaus, tai iskilo toks klausimas apie karvoju? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VSsirduze: 23 kovo 2012 - 23:37
QUOTE(VSsirduze @ 2012 03 23, 23:33)
Norejau pasiteirauti apie karvoju, ar ji valgote pirma vakara, vestuves lyg ir vienos dienos, bet ryte visviena mastau irgi atrakcijus surengti beto atsikele valgysim suri, kuri jaujieji suspaus, tai iskilo toks klausimas apie karvoju? ax.gif

Karvojus - antros dienos atributas. Siek tiek placiau apie karvoju wink.gif
Atsakyti
Sveikos,as svociausiu rugpjucio 25 d wink.gif Vilnius
Atsakyti