Įkraunama...
Įkraunama...

Nutrauktas lytinis aktas - 3

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2014 01 04, 15:46)
Kaune galima išmokti Kreitono modelio sistemos, pagal kurią susilaikymo laikotarpiai neturėtų viršyti 10 d., o patikimumas - kaip simptoterminio metodo. Tiesiog metodą reikia išsirinkti vieną ir jo laikytis, o ne daryti sau patogiausią plakinį.

Pasidomėsiu smile.gif bet 10 dienų labai daug...
Atsakyti
HORO, uzjauciu, zinoma. bet tuomet tavo gyvenimas buvo chaotiskas, dirbai, studijavai, alfonsa vyra isllaikei (nepyk 4u.gif ), sauni buvau, ir viena viso gyvenimo nasta tempti bandei....(gasciojau skaitydama apie tavo atsiverimus unsure.gif mirksiukas.gif )... todel ciklai gal ir buvo toookie..

paguosiu: ciklai gali kisti.
nepatikesi, mano gleiviu etapas, kuris buvo 13-14d, dabar jau sutrumpejes iki 7-8d. wow!!! sokineju is dziaugsmo. gleives skiriasi daug intensyviau, greiciau, o BT kyla daug anskciau. vualia, turime 8pavojingas dienas tik ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 04 sausio 2014 - 22:49
QUOTE(given444 @ 2014 01 04, 22:48)
HORO, uzjauciu, zinoma. bet tuomet tavo gyvenimas buvo chaotiskas, dirbai, studijavai, alfonsa vyra isllaikei (nepyk 4u.gif ), sauni buvau, ir viena viso gyvenimo nasta tempti bandei....(gasciojau skaitydama apie tavo atsiverimus unsure.gif  mirksiukas.gif )... todel ciklai gal ir buvo toookie..

paguosiu: ciklai gali kisti.
nepatikesi, mano gleiviu etapas, kuris buvo 13-14d, dabar jau sutrumpejes iki 7-8d. wow!!! sokineju is dziaugsmo. gleives skiriasi daug intensyviau, greiciau, o BT kyla daug anskciau. vualia, turime 8pavojingas dienas tik  ax.gif  ax.gif

ar visa tai i tema?
nesuprantu tokiu komentaru...kam traukiat zmogaus zodzius is kitu temu? kad kokia vista imtu ir dometusi, skaitytu?? nes skaitydama sia tema jokiu horo atsiverimu ir to, ka cia rasot neperskaiciau...tai kam reik taip elgtis??? kaip mazvaike kokia...
Atsakyti
tai nerasinekit mazvaikei i az...
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2014 01 05, 14:05)
tai nerasinekit mazvaikei i az...

neputokit. priimkit pastaba ir tiek.
Atsakyti
Na, čia jau visai offtopic, bet tiek jau to blush2.gif Kiekviena mes turim savo likimą, patiriam savo džiaugsmus ir sunkumus. Per savo kol kas gana neilgą gyvenimą teko patirti ir nemalonių išgyvenimų, situacijų, BET. Aš nič nieko nesigailiu! Man dėl nieko negėda ir savo gyvenimiškos patirties į nieką nekeisčiau ax.gif Nereikia šiurpintis - tai mano didžiausias turtas cool.gif
Na, o jei grįžtant į temą - man patinka planuoti šeimą, taip kaip planuojam dabar. Naudodama NŠP nuolat patirdavau įtampą, dabar to visai nejaučiu. Tiesiog daug jaudindavausi, nes visada yra galimybė, kad kaip nors susiklostys aplinkybės ir neteisingai įvertinsi vaisingumo požymius ir net simptoterminis metodas gali pavesti. O ilgas susilaikymo laikas... Na būkim biedni, bet teisingi, žmonėms patinka seksas ir mažai kas ryžtasi 1,5 savaitės susilaikymui, ypač turint mylimą partnerį ir miegant po viena antklodėle biggrin.gif
Kitas dalykas, aš manau, kad vis dėlto jaudinausi be reikalo. Deja, nėra visi tokie hipervaisingi, kaip bando įpiršti žurnalai ir hormoninę kontracepsiją reklamuojantys www puslapiai. Tiesiog tai yra verslas, labai dideli pinigai, todėl visi prigąsdinami dar mokyklos suole. Iš kitos pusės, jei kalbėtume apie natūralius metodus, jie suvaržo porą, stengiantis nepalikti galimybės neplanuotam nestuke.gif Manau, kad galima šitus metodus naudoti ir liberaliau, bet... tuomet reikės nemažai žinių, įsiklausymo į savo kūną, suprasti ką ir kodėl darai. Aš truputį pavargau nuo to, todėl esu laiminga, kad MB perėmė šią sritį ir aš juo visiškai pasitikiu ir turiu tam pagrindo 4u.gif
Atsakyti
horo, jei teigi, kad simptoterminis gali pavesti (o jam duodami virs 98proc.), tai juolab Kreitonu nepasitikeciau, nes Kreitonas, berods 94-96proc kiek skaiciau, jei pamenu. as manau logiskai - kuo daugiau pozymiu stebi, tuo didesne apsauga... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 06 sausio 2014 - 00:47
Mes kontraceptiku taip pat nenaudojame, kolkas pasitikiu, plius stebiu vaisingas dienas smile.gif
Atsakyti
Manau, naudojimas sio metodo daug priklauso nuo vyro. Ne paslaptis, yra tokiu, kuriems sunku suvaldyti, kyst pykst kaip sakant. Su tokiu vyru tikrai nesaugu.

Bet jei vyras valdosi, gali akta testi 20 min ir ilgiau, tai pakankamai saugus budas.

Svarbiausia taisykle- pries kiekviena akta vyras turi but nusislapines ( issivalo like spermatozoidai kanake) ir nusiprauses ( pasalina sperma nuo odos). Zodziu metodas netinka myletis du kart is eiles nesiprausus ir nenusislapinus.

Vyro sekrete spermatozoidu fiziologiskai nera, ne tos liaukos ji isskiria -tai mokslo irodyta, jie ten patenka butent del to, kad ju lieka kanale po pries tai buvusios ejakuliacijos. Jei laikysites siu taisykliu, pastoti tikimybe minimali 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, o jus prie NLA nieko papildomai nenaudojat? zvakutes, kremai ir t.t. ...?
Atsakyti
Mes beveik 5m. tai propagavom, ir "neprisidirbom" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 09 29, 17:29)
O kodėl vyras negali už KT mokėti ir dar priminti kiekvieną vakarą, pasirūpinti, kad išgertum? Aš sakyčiau, kad tai abiejų reikalas...



Jei mano vyras moketu uz KT tai butu tas pats kas ir as mokeciau, nes tie pinigai eitu is musu seimos biudzeto biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bulvė: 09 gegužės 2014 - 16:49