Įkraunama...
Įkraunama...

Skėtukai

Tesiam pokalbius apie sketukus thumbup.gif

Renkuosi tarp siu sketuku:

Musu favoritas Petite Star Zia wub.gif , deja Lt jo niekur nera unsure.gif
user posted image

Futura Nurse, bet neturi pilnai gulimos padeties unsure.gif
user posted image

ir Mamas & Papas Ollie. Juos gauti lengviausia, bet atsiliepimu maziausia biggrin.gif
user posted image

Kokia jusu nuomone apie siuos vezimus? Ypatingai idomi nuomone apie Futura ir M&P, nes apie juos atsiliepimu maziausiai radau 4u.gif
Atsakyti
Is siu vezimeliu turiu petit zia x,geras lb lb. O apie M&P tai nesirinkciau jo,del lb mazu ratuku,manau tikrai nelb kaip vaziuos... g.gif
Atsakyti
Del Petite Star ZIa, tai abejoniu net neturiu, kad puikus wub.gif . Rinkciaus ji nesvarstydama. Deja, negaunu jo Lt. Siai dienai galiu rinktis Nurse arba M& P. O kaip nurse kazi? M&P man paciai nlb prie sirdies g.gif

Mano maziui tuoj bus 2metukai ir to vezimo tikrai labai daznai nebereikes. Gal mums ta pilnai gulima pdetis ir nlb reikalinga g.gif . Aisku jeigu butu metinukas, tai apie Nurse net nesvarstyciau, o siusciaus ZIA smile.gif .

Ar Nurse tikrai analogiskas ZIA? Skiriasi jie tik del gulimos padeties ar dar tuyri kazkokiu skirtume? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shpika: 25 kovo 2012 - 11:08
O tai kodel nesisiuncia per tarpininkes zia ir butu rami galva ax.gif Jei esat juo patenkinta,tai ir pirkit,o atsiuncia,gan greitai.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JViktorija: 25 kovo 2012 - 12:08
QUOTE(Nala24 @ 2012 03 25, 13:04)
O tai kodel nesisiuncia per tarpininkes zia ir butu rami galva ax.gif  Jei esat juo patenkinta,tai ir pirkit,o atsiuncia,gan greitai.

Per greit pardavem senajii vezima. Neber kada laukt kol atsius, reik jau dabar naudot. Jeigu butu metinukas, laukciau, nes naudot dar reiktu labai daznai ir ilgai, o dabar realiai reikalingas bus tikrai nedaug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shpika @ 2012 03 25, 12:35)
Per greit pardavem senajii vezima. Neber kada laukt kol atsius, reik jau dabar naudot. Jeigu butu metinukas, laukciau, nes naudot dar reiktu labai daznai ir ilgai, o dabar realiai reikalingas bus tikrai nedaug  smile.gif


Nurse tikrai puikus vezimukas smagiai vaziuoja o didesniam vaikui pilnai uzteks ir tokios gulimos padeties thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hellada9 @ 2012 03 25, 14:06)
Nurse tikrai puikus vezimukas smagiai vaziuoja o didesniam vaikui pilnai uzteks ir tokios gulimos padeties thumbup.gif

Jeeega, nuraminot thumbup.gif
O ratukai ju kauciukiniai? Ir ar turi kazkokiu esminiu skirtumu nuo ZIA (apart pilnai gulimos padeties)?
Atsakyti
Sveikos,mamuliukai.. Pagaliau radau ir as Jus.. ax.gif ax.gif Matau diskusijos verda. As, jei reiketu,rinkciausi dar karta zia. Mums sekasi puikiai vazinetis laukelyje.. thumbup.gif Jei labai zyzia ir nori miegelio,puiku,kad galima pasupti.
Buvau labai daug prisiskaiciusi,kad vezimeliai su rankenomis "ragais" labai nepatogus-neimanoma viena ranka stumti. Nieko panasaus,viskas imanoma. Ir dar,kad lengvai virsta atgal-pabandziau blush2.gif kai vaikas miegojo (gulimoj padeti) tai reikia labai jau pasistengti,kad apversti ji.. Ir dar bigsmile.gif bigsmile.gif tikrai leidziantis nuo bordiuru jis nevirsta i sonus... Zodziu minusu kolkas neradau isskyrus,kad mano kruopa ilgai neissedi ,jei reikia lipti ant ranku.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet cia jau ne vezimelis kaltas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shpika @ 2012 03 25, 13:14)
Jeeega, nuraminot  thumbup.gif
O ratukai ju kauciukiniai? Ir ar turi kazkokiu esminiu skirtumu nuo ZIA (apart pilnai gulimos padeties)?

Tiksliai neatsimenu kokie ratukai,bet tikrai neplastmasiniai,nes labai minkstai vaziuoja zia nezinau apie ji nieko apart ka mamytes raso,bet manau skirtumu nelabai yra,o zia turi pilnai gulima padeti? Nes man atrodo,kad ne lygiai taip pat kaip nurse g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hellada9 @ 2012 03 29, 09:25)
Tiksliai neatsimenu kokie ratukai,bet tikrai neplastmasiniai,nes labai minkstai vaziuoja zia nezinau apie ji nieko apart ka mamytes raso,bet manau skirtumu nelabai yra,o zia turi pilnai gulima padeti? Nes man atrodo,kad ne lygiai taip pat kaip nurse g.gif


Kiek pavyko internete palyginti,tai zia-jos gulima padetis geresne nei nurse. Nurse atsilosia per pus maziau nei zia. Net paziurejau savo vezimeli,butu kaip ir pilna gulima,bet kadangi cia sketukas ir pakietinimas dalinasi i dvi dalis,tai vaikas guli kaip su pagalve... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_35 @ 2012 03 29, 09:37)
Kiek pavyko internete palyginti,tai zia-jos gulima padetis geresne nei nurse. Nurse atsilosia per pus maziau nei zia. Net paziurejau savo vezimeli,butu kaip ir pilna gulima,bet kadangi cia sketukas ir pakietinimas dalinasi i dvi dalis,tai vaikas guli kaip su pagalve... ax.gif

tai nurse lygiai taip pat kaip su pagalvele ir pakojukai nesikelia tai mano manymu jie vienodi ax.gif
Atsakyti