Įkraunama...
Įkraunama...

Skėtukai

QUOTE(Sibile30 @ 2012 04 10, 08:43)
Sveikos, mes taip pat jau vazinejames su savo nauja karieta Zia X, turejom kelis vezimus zinomu firmu, bet sitas vezimas kol kas geriausias, tikrai dziaugiuosi del pasirinkimo  thumbup.gif



Sveikinimai drinks_cheers.gif su nauju pirkiniu. Kur Jusu nuotraukytes,norime pasidziaugti visos... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal jau daugiau būtų atsiliepimų apie skėtuką Mamu Jump? g.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2012 04 07, 16:20)
Tada ziurekit ka nors kaip ZIA x (pati toki turiu,esu be galo patenkinta) apie tokio tipo vezimelius galite pasiskaityt sm temuke quinny zapp ir analogiski vezimeliai.

zia x tai čia modelis ar betkurį zia turit omeny? biggrin.gif nes dabar žiūriu, kad yra 3 ir 4 ratų rolleyes.gif ir gal išduosit kur siuntėtės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2012 04 15, 20:52)
zia x tai čia modelis ar betkurį zia turit omeny? biggrin.gif nes dabar žiūriu, kad yra 3 ir 4 ratų  rolleyes.gif ir gal išduosit kur siuntėtės? g.gif

Ne,toks yra modeliukas Zia X jis triratis 2012m modeliukas. Keturiu ratu yra Zia4 X. As pirkoj vietoj - Airijoj.
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2012 04 15, 20:57)
Ne,toks yra modeliukas Zia X jis triratis 2012m modeliukas. Keturiu ratu yra Zia4 X. As pirkoj vietoj - Airijoj.

super modelis, jau ištyrinėjau, bet labai patiko ir tas zia4, nes us buomu, 4 ratai, tik nepatinka, kad 2 kg. sunkesnis..
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2012 04 15, 21:14)
super modelis, jau ištyrinėjau, bet labai patiko ir tas zia4, nes us buomu, 4 ratai, tik nepatinka, kad 2 kg. sunkesnis..

Na,kiekvienas "navarotas" - papildomas svoris,o man tai irgi nepatiko. Siaip as pati rinkausi is tu dvieju medeliu,is pradziu norejau butinai keturracio ir su buomu,taciau isbandzius Zia X,nei ketvirto rato,nie buomo nepasigendu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2012 04 15, 21:18)
Na,kiekvienas "navarotas" - papildomas svoris,o man tai irgi nepatiko. Siaip as pati rinkausi is tu dvieju medeliu,is pradziu norejau butinai keturracio ir su buomu,taciau isbandzius Zia X,nei ketvirto rato,nie buomo nepasigendu biggrin.gif

tai vaikiuką visada prisegi ir tiek? nes ir aš kolkas dėl tų pačių dalykų 4 žiūriu.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2012 04 15, 21:46)
tai vaikiuką visada prisegi ir tiek? nes ir aš kolkas dėl tų pačių dalykų 4 žiūriu.. biggrin.gif

Taip,tik prisegu dirzais,bet ten ta sedynes forma tokia,kad lb patogiai vaikas sedi,o prisisega lb tampriai su dirzais,niekur neslista,viskas tikrai saugu ir man patiko. thumbup.gif ten tas centrinis dirzas,kur tarpk kjyciu eina,jis toksp latus lb,tai vaiaks niekur neslista thumbup.gif
Atsakyti
Man reiketu patarimo: nupirkau savo 7men mazytei dukrai PP pliko switch, bet nesu laiminga. Rankenos-ragai varo mane is proto, o ir pats vezimas kazkaip labai sunkus. Kai reikia kokiais laiptais uztempt iki lifto tai tie 9kg atrodo lyg 19'ka sad.gif
Ieskau kito.

Su pirmu vaiku pries daug metu turejau chicco ponee xs, kuris svere 5kg, turejo istisine besireguliuojancia rankena ir diiiiideli pirkiniu krepsi, bet, vat, neturejo pilnai gulimos padeties ir stogas nelabai nuo saules gelbejo, tekdavo dar skarom "pridurt".

Taigi ieskau kaip imanoma lengvesnio, pageidautina labai lengvai susilankstancio viena ranka, turincio pilnai gulima padeti, istisine rankena ir butu gerai didelis pirkiniu krepsys bei stogas. Pozicija "i mama" jau beveik neaktuali.
Gal patartumet ?
Atsakyti
Sveikos, sketuku ekspertes! Tikiu, kad esate ne mazai skaite ir diskutave apie geriausia sketuka. Tik va, as niekaip neissirenku ar Zia ar Quinny speedi. Gal galite parasyti pliusus ir minusus, pvz kodel Zia, o ne Speedi?
Atsakyti
Argi speedi sketukas. Jis greiciau tankas ar visureigis nei sketukas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nyka @ 2012 04 16, 15:41)

Taigi ieskau kaip imanoma lengvesnio, pageidautina labai lengvai susilankstancio viena ranka, turincio pilnai gulima padeti, istisine rankena ir butu gerai didelis pirkiniu krepsys bei stogas. Pozicija "i mama" jau beveik neaktuali.
Gal patartumet ?


Ir man reikia tokio!!! gal net bandyčiau su ne ištisine rankena ax.gif
Atsakyti