Įkraunama...
Įkraunama...

Kai akys mato ir nori, o piniginė negali

Labas rytas,

vakar su seima buvom prekybcentryje. Kartu apsiziurejau rubu parduotuvese - man reikia kelniu. Tiksliau - man reikia viso naujo garderobo, nes po gimdymo pasikeite figura ne i gera. Tai po to nuotaika tai zinokit isejau nekokia sad.gifsad.gif Sunku net ivardint busena...Zinau, kad reikia ir vieno, ir kito, ir trecio rubo...o leisti sau negaliu, nes pinigai suskaiciuoti litas i lita. Jei sutaupai koki 50 - 100 Lt nuo maisto, tai butinai atsiranda nenumatytu reikmiu, svarbesniu uz rubus.
Bandziau ieskot rubu padevetu rubu parduotuvese (vaikas tik is ten ir rengiasi), taciau vienas dalykas arba as eiskot nemoku. Arba mano nestandartine figura - nes pvz. kelniu skuduryne su ziburiu su neradau.
Nuotaika s.....Ar ir jus taip gyvenat, kaip sprendziat problema?
Atsakyti
labas rytas,

Siulyciau skelbimu portaluose pasizvalgyti.
Zmona mano visad pusvelciui parduoda ar net atiduoda ishaugtinius vaiko drabuzius, taip pat savo ir kitus daiktus.
Atsakyti
Bet kad taip logiskai mastant padeveti drabuziai tai tie patys is parduotuviu tik kad jie nenauji tai tada ir parduotuvese turedama pinigu nerastumet g.gif kazkaip nelabai cia ka daugiau ismastysi - nera pinigu vadinas reikia ieskoti padevetu parduotuvese arba per skelbimus ax.gif
Atsakyti
na pvz per mano drabuziai kelniu bandziau ieskoti, kiek matavausi - netiko. Ir rodos mano situacija nera aktuali kitiems, nes diskusija nesirutulioja smile.gif
Atsakyti
man po nestumo, taip pat nebetinka seni drabuziai, tai kol su vaiku sedziu tai tinka treninginis kostiumas ir suknele-megztinis.
vis neprarandu vilties sukusti ax.gif
o siaip galit ziuret skelbimus, kas ka padeveto parduoda, nes kitko cia neismastysi mirksiukas.gif
Atsakyti
nu tai va kad as irgi nesioju is skuduryno visokias tunikas, bet kad jos butu geros kokybes tai nepasakyciau ..sad.gif nu atrodau nekaip zodziu, ir jauciuosi taip pat smile.gif
is vis prieinu isvados, kad geriau badauti koki menesi ir bandyt listi i senus rubus, negu bandyt rast visa normalu garderoba padevetuose.
Atsakyti
Aš apsipirkimo problemas sprendžiu taip:
Pereinu ne vieną parduotuvę. Apsižiūriu viską: kainas, naujus modelius, kokios spalvos, kokios mados.
Kažką pasimatuoju, kažką šiaip pavartau. Nieko neperku.
Grįžtu namo, apmąstau, kas patiko, kas tikrai krito į akis.
Nueinu į parduotuvę antrą kartą, dar kartą pasimatuoju, dar kartą apžiūriu. Vyksta atranka: kažką išsirenku ir parėjus namo nesigailiu įsigijus. Kažkas atkrenta, vėl džiaugiuosi, kad nepuoliau pirkti iškart.
Yra prekių asortimentas, už kurį verta mokėti daugiau, yra ir tokių, kur visiškai neverti nei 20lt. Taigi iškart nepanikuokit. Aš dažniausiai vartau tokius rūbus su ironiška šypsena ir tiek - nesijaučiu visiškai vargšė, kad neįperku "skuduro" už 150lt biggrin.gif
Čia buvo monologas, tiesiog kad nuvytumėte mintis apie tai, jog kažko neįperkate.
Viršutinius rūbus galima pirkti ir jie ganėtinai neblogai dėvisi ir iš labdaros įsigyti, ir iš pigesnių parduotuvių: Hollywood, Takko, Vero Moda ir t.t.
Džinsai puikūs ir bazėje, ir turguje.
Batai - čia kebliau. Man batai turi būti geri, gražūs ir patogūs. Už tokius tenka susimokėti, deja unsure.gif Pigūs greitai nutrina, paskui trina ir toliau dėvint, kol galiausiai tenka mesti lauk dar nesudėvėtus (pūslės ant pūslių)...
Čia tikrai neblogus pasiūlymus davė kiti forumo dalyviai - skelbimai. Perku ir pati gan dažnai, bet tik viršutinius rūbus, nes kelnės (kaip ir jums) misija neįmanoma. Reikia matuoti, ir pereiti ne vieną parduotuvę su neviltimi doh.gif
Pirmą pabandykite paskaičiuoti kalorijas, nusimes šiek tiek svorio ir bus lengviau. Visgi, jeigu pats sau nepatinki, tai ir visi rūbai, atrodo, kad gula siaubingai ir viskas netinka, negražu.
Dar pamąstykite, kas jums tinka: spalvos, kirpimai, raštai ir t.t. Daug lengviau būna apsipirkti ir kažką išsirinkti.
Kol kas variantas neblogas madingieji leginsai ir tunikos. Atšyla orai - suknelės. Svoris nukris, rasite ir kelnias, ir visus kitus rūbus.
Būna tiesiog neapsipirkimo dienos, kada, rodos, nieko nerandi, neįperki, netinka ir t.t. Nepraraskite vilties, daugiau pozityvumo ir viskas bus puiku mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 26 kovo 2012 - 11:38
asmeniskai, as niekada nesiprekinu akropoliuose, nes mano kisenei tai yra per brangu, o ir uz tokia kaina, drabuziai tragiski. Man tinka turgus ir kainos prieinamos, gal ir jus pabandykit pasizvalgyti. Nes ir tuose pigiuosiuose drabuziuose kainos nera mazos.
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2012 03 26, 13:02)
asmeniskai, as niekada nesiprekinu akropoliuose, nes mano kisenei tai yra per brangu, o ir uz tokia kaina, drabuziai tragiski. Man tinka turgus ir kainos prieinamos, gal ir jus pabandykit pasizvalgyti. Nes ir tuose pigiuosiuose drabuziuose kainos nera mazos.

Man geriau jau akropolis, nei dėvėti rūbai (nors "lobių" tikrai galima rasti - reikia kantrybės šioje vietoje). Kainos kai kurių ir panašios. Kalbu apie tas pigesnes Takko, Hollywood ir t.t. Nepasakyčiau, kad rūbai labai blogi. Vyrui maikutes perkame, tai nešioja metus ir daugiau: nenusiskalbia, nesusitąso. Kaina maikutės apie 30lt gaunasi.
Prieš turgų nieko neturiu - geri rūbai. Bazėje dauguma viršutinių schmoll.gif vienkartiniai doh.gif
Bet kokiu atveju, jeigu taupai, reikia kantriai eiti per visas parduotuves ir ieškoti, rinktis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 26 kovo 2012 - 12:33
QUOTE(akcent @ 2012 03 26, 14:17)
Man geriau jau akropolis, nei dėvėti rūbai (nors "lobių" tikrai galima rasti - reikia kantrybės šioje vietoje). Kainos kai kurių ir panašios. Kalbu apie tas pigesnes Takko, Hollywood ir t.t. Nepasakyčiau, kad rūbai labai blogi. Vyrui maikutes perkame, tai nešioja metus ir daugiau: nenusiskalbia, nesusitąso. Kaina maikutės apie 30lt gaunasi.
Prieš turgų nieko neturiu - geri rūbai. Bazėje dauguma viršutinių  schmoll.gif vienkartiniai doh.gif
Bet kokiu atveju, jeigu taupai, reikia kantriai eiti per visas parduotuves ir ieškoti, rinktis...

kuo turgus skiriasi nuo bazes,tas pats turgus ta baze,tik po stogu biggrin.gif toj pacioj bazei ,jei neieskai pigiausiu kinisku drabuziu,tai kainos,kaip akropoli,(kokybe taip pat,kitaip sakant ne visada kaina atitinka kokybe biggrin.gif ) pvz marskinukai vasariniai ilgi 120lt,sukneles ilgos 180lt,ziemines striukes pukines nuo 300lt,batai odiniai 200lt ir daugiau....o siaip patariu autorei pirkt per ispardavimus akropoli:)
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2012 03 26, 14:05)
kuo turgus skiriasi nuo bazes,tas pats turgus ta baze,tik po stogu biggrin.gif

Kalbu iš patirties, kiek ko pirkta buvo ir kaip dėvisi mirksiukas.gif Bazėje (turguje po stogu biggrin.gif) rūbai skalbiami dažo, nusiburbuliuoja, suplyšta labai greit. Turguje (ne po stogu, o palapine biggrin.gif ), visi rūbai dėvėjosi pakankamai puikiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 26 kovo 2012 - 13:14
QUOTE(akcent @ 2012 03 26, 11:37)
Aš apsipirkimo problemas sprendžiu taip:
Pereinu ne vieną parduotuvę. Apsižiūriu viską: kainas, naujus modelius, kokios spalvos, kokios mados.
Kažką pasimatuoju, kažką šiaip pavartau. Nieko neperku.
Grįžtu namo, apmąstau, kas patiko, kas tikrai krito į akis.
Nueinu į parduotuvę antrą kartą, dar kartą pasimatuoju, dar kartą apžiūriu. Vyksta atranka: kažką išsirenku ir parėjus namo nesigailiu įsigijus. Kažkas atkrenta, vėl džiaugiuosi, kad nepuoliau pirkti iškart.
Yra prekių asortimentas, už kurį verta mokėti daugiau, yra ir tokių, kur visiškai neverti nei 20lt. Taigi iškart nepanikuokit. Aš dažniausiai vartau tokius rūbus su ironiška šypsena ir tiek - nesijaučiu visiškai vargšė, kad neįperku "skuduro" už 150lt biggrin.gif
Čia buvo monologas, tiesiog kad nuvytumėte mintis apie tai, jog kažko neįperkate.
Viršutinius rūbus galima pirkti ir jie ganėtinai neblogai dėvisi ir iš labdaros įsigyti, ir iš pigesnių parduotuvių: Hollywood, Takko, Vero Moda ir t.t.
Džinsai puikūs ir bazėje, ir turguje.
Batai - čia kebliau. Man batai turi būti geri, gražūs ir patogūs. Už tokius tenka susimokėti, deja unsure.gif Pigūs greitai nutrina, paskui trina ir toliau dėvint, kol galiausiai tenka mesti lauk dar nesudėvėtus (pūslės ant pūslių)...
Čia tikrai neblogus pasiūlymus davė kiti forumo dalyviai - skelbimai. Perku ir pati gan dažnai, bet tik viršutinius rūbus, nes kelnės (kaip ir jums) misija neįmanoma. Reikia matuoti, ir pereiti ne vieną parduotuvę su neviltimi doh.gif
Pirmą pabandykite paskaičiuoti kalorijas, nusimes šiek tiek svorio ir bus lengviau. Visgi, jeigu pats sau nepatinki, tai ir visi rūbai, atrodo, kad gula siaubingai ir viskas netinka, negražu.
Dar pamąstykite, kas jums tinka: spalvos, kirpimai, raštai ir t.t. Daug lengviau būna apsipirkti ir kažką išsirinkti.
Kol kas variantas neblogas madingieji leginsai ir tunikos. Atšyla orai - suknelės. Svoris nukris, rasite ir kelnias, ir visus kitus rūbus.
Būna tiesiog neapsipirkimo dienos, kada, rodos, nieko nerandi, neįperki, netinka ir t.t. Nepraraskite vilties, daugiau pozityvumo ir viskas bus puiku mirksiukas.gif



aciu uz palaikyma ir patarimus. Su daugeliu jusu pastebejimu as sutinku ir pati susiduriau. Tiek turguje, tiek akropoliuose, tiek padevetuose galima rasti ir geru, ir blogu rubu. kainos ir kokybes santykis pvz. padevetuose mane biski nervina, nes as iki 10 LT kaip cia kitos moterys sugeba, tikrai nerandu geru prekiu. Striukiu esu pirkus, ne blogesnes uz pirktines, ypac zinant striukiu kainas Lietuvoje smile.gif
Del svorio numetimo ar nuotaikos as irgi suprantu, ale jeigu mesi svori n laiko, negi turi vaiksciot visa nutrinta, istampytais ir ne savo dydzio rubais?? Gal kaip tik nuotaika bloga, kad bandau susitalpint i dydi, i kuri nebetelpi? biggrin.gif nesinori virsti moterimi, kuri po tapimo motina nebekreipia i save demesio.

Is vis, turbut labiausiai noreciau sutikti draugija, kuri butu panasiu finansiniu galimybiu, o noro graziai atrodyti nepraradusi smile.gif Tada varytume i rubu medziokle uz keleta Lt biggrin.gif Gal kas norit?
Atsakyti