Įkraunama...
Įkraunama...

Kai akys mato ir nori, o piniginė negali

šiaip tai reikia bandyti numesti svorį.. pvz mano svoris jau koks 10 metų nesikeičia, tai man ir drabužių naujų nedaug reik.. turiu bliuzeliu pries dešimtmetį pirktų ir dar visai neblogai jos atrodo.. O jei šitas variantas nepavyktų, tai teks viską susipirkt. Šiaip tikrai turguose būna nebrangių drabužių skyreliai, vieną megztuką turių prieš 3 metus nusipirkusi, o atrodo beveik kaip naujas,, geriau pigesnis daiktas, bet naujas, bent jau man, o ne koks secondhandinis chemija dvokiantis,,
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2012 03 26, 15:13)
Kalbu iš patirties, kiek ko pirkta buvo ir kaip dėvisi mirksiukas.gif Bazėje (turguje po stogu biggrin.gif) rūbai skalbiami dažo, nusiburbuliuoja, suplyšta labai greit. Turguje (ne po stogu, o palapine biggrin.gif ), visi rūbai dėvėjosi pakankamai puikiai.

o tai kokiam cia turgui apsipirkinejat? g.gif o siaip nereikia pirkit ,tu kurie dazo ir nusiburbuliuoja biggrin.gif is tikro man toj bazei dauguma atrodo niekam tike,nei grazus nei geri,bet tie brangus,na tokios pacios kainos ,kaip kokioj bershoj,zaroj,be nuolaidu,lygiai tokios pacios kokybes kaip akropolyje...
Atsakyti
QUOTE(krizeee @ 2012 03 26, 14:19)
Del svorio numetimo ar nuotaikos as irgi suprantu, ale jeigu mesi svori n laiko, negi turi vaiksciot visa nutrinta, istampytais ir ne savo dydzio rubais?? Gal kaip tik nuotaika bloga, kad bandau susitalpint i dydi, i kuri nebetelpi? biggrin.gif nesinori virsti moterimi, kuri po tapimo motina nebekreipia i save demesio.

Na, kol pati mečiau svorį, pirkau tik 1 kelnias, porą palaidinių. Paskui tuos vienus džinsus nešiau siaurinti, palaidinės tiko ir laisvesnės. Jeigu ryžtas mesti svorį yra, tai tikrai neverta pirkti kalno rūbų.
Kai jau svoris nukrito iki norimo (o tai buvo pakankamai nemažas nuokritis - 23kg), jau tada ėjau atsinaujinti rūbų spintos. Tiko viskas, viskas gulė gražiai - gal dėl to, kad savim patenkinta buvau (ko nebuvo prieš tai) blush2.gif
Dabar apsipirkti lengva, nes žinau, kas man tinka, ko noriu, ko ieškau. Netgi susidarau sąrašą, ko konkrečiai man reikia. Tada vėl ne taip baisu pasidaro. O taip vardini: to, ano, dar to, ir dar ano. Susidarius sąrašą žiūri, kad ne tiek ir daug tų daiktų.
O apsiperkant kantrybės begalinės reikia. Pereiti ne vieną parduotuvę, pasimatuoti ne vieną rūbą.
Šiuo atveju siūlau ramiai pamąstyti: mesti svorį, ar mylėti save tokią, kokia dabar esate. Pagal tai žinosite, kokių ir kiek rūbų jums reikia. Eikite apsipirkti gražią dieną, kai saulė švies - tuo pačiu ir nuotaika geresnė ir prekės tinkamesnės 4u.gif smile.gif

Papildyta:
QUOTE(kumiko @ 2012 03 26, 14:23)
o tai kokiam cia turgui apsipirkinejat?  g.gif o siaip nereikia pirkit ,tu kurie dazo ir nusiburbuliuoja biggrin.gif

Rūbų turgujen eperku jau n metų, bet kai buvome studenčiokai ir neturėjome pinigų, visad apsiprekindavome tik stoties turguje - liuks mums buvo ten rūbeliai. Puikiai dėvėjosi ir batai, ir rūbai, striukės, džinsai...
Reikia pirkti tuos, kurie nedažo? Kai neįpirkome nedažančių, pirkome dažančius ir skalbdavome rankomis (nes skalbyklei taip pat neturėjome pinigų).
Konkrečiau, jeigu kumiko labai įdomu kur ir kaip mes apsipirkinėjame, galit AŽ užklausti - papasakosiu 4u.gif biggrin.gif Tik kažin ar padės. Pasikeitė finansinė padėtis, pasikeitė ir apsipirkimo vietos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 26 kovo 2012 - 13:36
tai ir as iki vaiko buvau tokia, ant kurios viskas gula...Ir galimybes buvo, kad leisdavau beveik kiekviena menesi sau kazka nusipirkti naujo. Turbut pripratau.. smile.gif

Tai jeigu pragyventi si laikotarpi, kol sukusiu (cia optimistinis variantas), man reikia nors keliu rubeliu, kurie man butu kaip tik. Tai pradejau nuo minetu kelniu paieskos...Kadangi esu auksta, uzpakaliukas, liemuo ir slaunys prisipilde, nu ieskojau dzinsu su paaukstintu liemeniu. Prie ju galeciau jau lengvai priderinti maikutes. Spekit, ar daug tokio modelio yra akropoliuose? Padevetuose is vis nemaciau, o per sklebimus visi s dydzio...Tai lieka tik su timpom (kurios man pvz. nepatinka ir netinka) arba su treningais vaiksciot. Arba lasinukus demonstruot per dzinsus pazemintu liemeniu.
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2012 03 26, 15:34)
Konkrečiau, jeigu kumiko labai įdomu kur ir kaip mes apsipirkinėjame, galit AŽ užklausti - papasakosiu 4u.gif  biggrin.gif Tik kažin ar padės. Pasikeitė finansinė padėtis, pasikeitė ir apsipirkimo vietos rolleyes.gif

man tai pagalbos nereikia del apsipirkinejimo:) pati perku dazniausiai akropolyje ( mango,zara,bersha) neseniai keleta rubu radau bazei,todel zinau kainas:) pvz suknele man kainavo 130lt,ne kinieciu gamybos,o visiskai nesilankau turguje ir padevetuose ,daznai nieko nerandu per ispardavimus akropoli,dydziai maziausi isperkami greiciausiai ,ir aplamai neturiu kantrybes ieskot tose suvertuose rubu kalnuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krizeee @ 2012 03 26, 14:37)
...Tai lieka tik su timpom (kurios man pvz. nepatinka ir netinka) arba su treningais vaiksciot. Arba lasinukus demonstruot per dzinsus pazemintu liemeniu.

Nelieka nieko kito, tik ieškoti - kantriai. Patikėkit, pati dėviu 38 dydį, bet parduotuvėse jie ar pamažinti, ar koks velnias, bet pasimatuoju ir 40, ir 42 - maži biggrin.gif Būna vyrui dienos sunkios, man nervų lavinos, grasinu, kad badu mirsiu, nevalgysiu ir t.t. - paskui praeina biggrin.gif
Porą dienų ramiai pabūnu, vėl į "medžioklę". Kažkur surandu vis tiek tas kelnias. Kainuoja nervų daug, bet randu.
Aišku liūdna, kad kojos nėra laibos, tik nuėjai, pirmus paėmiai ir liuks. Tiesiog susitaikai su tuo, kad kitaip nebus, nuoga gatvėn neisi ir tiek... Ieškai, kol randi kažką tinkamo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 26 kovo 2012 - 13:44
Yra dar vienas variantas: siutis 4u.gif Pilni skelbimu psl moteru, kurios nori prisidurti pragyvenimui, o turi toki talenta-siuva. Pvz, as is pradziu kreipiausi i salona, nu neradau sau rubu, parduotuvej brangus, lapatyne ziaurus, turguj bobiski. Pabandziau, patiko, susipazinau su mane dazniausiai apsiuvancia siuveja, gavau jos kontaktus tiesioginius, dabar siuvu jau pas ja namuose ir tokiom kainom thumbup.gif Ir po Burdas prasinesam abi, ir pati norimu modeliu prisigaudau, ir pagal mano igeidzius pasiuva, ir visus lasinius suslepia, ir antro tokio rubo, zinau, kad nepamatysiu niekur thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2012 03 26, 13:43)
Nelieka nieko kito, tik ieškoti - kantriai. Patikėkit, pati dėviu 38 dydį, bet parduotuvėse jie ar pamažinti, ar koks velnias, bet pasimatuoju ir 40, ir 42 - maži biggrin.gif Būna vyrui dienos sunkios, man nervų lavinos, grasinu, kad badu mirsiu, nevalgysiu ir t.t. - paskui praeina biggrin.gif
Porą dienų ramiai pabūnu, vėl į "medžioklę". Kažkur surandu vis tiek tas kelnias. Kainuoja nervų daug, bet randu.
Aišku liūdna, kad kojos nėra laibos, tik nuėjai, pirmus paėmiai ir liuks. Tiesiog susitaikai su tuo, kad kitaip nebus, nuoga gatvėn neisi ir tiek... Ieškai, kol randi kažką tinkamo.



Ech, greiciau i darba, tai bent jau nereikes po skudurynus ieskoti tu savo svajoniu rubu wink.gif Civilizuota busiu, akropolin galesiu uzsukti biggrin.gif

Ne nu juokas juokais, ale pati neatrodau stora, nu su rubais nors nusisauk. Man ir jei tureciau pinigu, tai nauju rubu parduotuves galetu pasiulyt tik kelios, o tuo tarpu padevetuose...Taigi nesutinku su nuomone, kad padevetuose tas pats asortimentas kaip parduotuvese, tik biski nebenaujas. Turbut zmogus nebande ieskot realiai.
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2012 03 26, 14:43)
man tai pagalbos nereikia del apsipirkinejimo:) pati perku dazniausiai akropolyje ( mango,zara,bersha) neseniai keleta rubu radau bazei,todel zinau kainas:) pvz suknele man kainavo 130lt,ne kinieciu gamybos,o  visiskai nesilankau turguje ir padevetuose ,daznai nieko nerandu per ispardavimus akropoli,dydziai maziausi isperkami greiciausiai ,ir aplamai neturiu kantrybes ieskot tose suvertuose rubu kalnuose smile.gif

Maniau reikia. Taip aktyviai kabinėjatės, kad...
kumiko, kainas ne jūs viena žinote. Mes irgi ne iš mėnulio nukritę biggrin.gif
Kai pinigų nėra, tinka puikiai ir kiniečių gamybos, ir dėvėti mirksiukas.gif (tą irgi iš patirties kalbu).
Mes vyrui dažnai perkame padėvėtuose: Bridžų vasarai ten puikių galima rasti (netgi apynaujų), megztinių niekad net nežiūriu - nutąsyti, kaip reikiant. Striukes pačiupinėju visad - maža ką... Suknelių būna ir labai fainų. Ir t.t. Dėvėtuose reikia daug kantrybės, ilgai ieškoti ir gal po didelių paieškų rasi 2 neblogus daiktus. Vėlgi noras sutaupyti irgi kainuoja - tik kantrybės. Taigi renkasi žmonės: moka daugiau, greičiau apsiperka ar moka mažiau ir ilgai bei nuobodžiai ieško prekių.
bersha dar baisiau kartais tie rūbai būna suversti, nei labdaryne doh.gif Mango irgi seniau būdavo tas pats (bent Kauno Akropolyje), dabar atsinaujino wub.gif Ir vaizdas, ir rūbai, ir kainos labai neblogi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 03 26, 13:48)
Yra dar vienas variantas: siutis 4u.gif Pilni skelbimu psl moteru, kurios nori prisidurti pragyvenimui, o turi toki talenta-siuva. Pvz, as is pradziu kreipiausi i salona, nu neradau sau rubu, parduotuvej brangus, lapatyne ziaurus, turguj bobiski. Pabandziau, patiko, susipazinau su mane dazniausiai apsiuvancia siuveja, gavau jos kontaktus tiesioginius, dabar siuvu jau pas ja namuose ir tokiom kainom thumbup.gif Ir po Burdas prasinesam abi, ir pati norimu modeliu prisigaudau, ir pagal mano igeidzius pasiuva, ir visus lasinius suslepia, ir antro tokio rubo, zinau, kad nepamatysiu niekur thumbup.gif



nu ir kokios kainos, jei ne paslaptis?
Papildyta:
QUOTE(akcent @ 2012 03 26, 13:51)
Maniau reikia. Taip aktyviai kabinėjatės, kad...
kumiko, kainas ne jūs viena žinote. Mes irgi ne iš mėnulio nukritę biggrin.gif
Kai pinigų nėra, tinka puikiai ir kiniečių gamybos, ir dėvėti mirksiukas.gif (tą irgi iš patirties kalbu).
Mes vyrui dažnai perkame padėvėtuose: Bridžų vasarai ten puikių galima rasti (netgi apynaujų), megztinių niekad net nežiūriu - nutąsyti, kaip reikiant. Striukes pačiupinėju visad - maža ką... Suknelių būna ir labai fainų. Ir t.t. Dėvėtuose reikia daug kantrybės, ilgai ieškoti ir gal po didelių paieškų rasi 2 neblogus daiktus. Vėlgi noras sutaupyti irgi kainuoja - tik kantrybės. Taigi renkasi žmonės: moka daugiau, greičiau apsiperka ar moka mažiau ir ilgai bei nuobodžiai ieško prekių.
bersha dar baisiau kartais tie rūbai būna suversti, nei labdaryne doh.gif Mango irgi seniau būdavo tas pats (bent Kauno Akropolyje), dabar atsinaujino wub.gif Ir vaizdas, ir rūbai, ir kainos labai neblogi thumbup.gif



joa, sutinku akcent. Tik cia kazkur moterys diskutuoja apie "rubu kapsules". Siaip idomi man tema.Tai jau laaabai prisiderinsiu pirkdama is skuduryno, viskas pas mane deres wink.gif Ir batukai, ir rankinukas, ir spalvos smile.gif Nu ir sakau, akys, sirdis nori, o galimybes juolingos.
Atsakyti
Dar ir toj pačioj Aprangos galerijoj neblogų išpardavimų būna. Megoje man labiau ši parduotuvė patinka, lengviau randasi geri rūbai.
Neseniai visai įsigijau liuks maikutę, gerokai atpigintą - įsimylėjau aš jąo kainą dar labiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 26 kovo 2012 - 14:05
arba daryti kai su vaikais - isaugo ir atiduoda smile.gif Tai viska, ka isaugo mano augantis organizmas, ir viskas, kas yra geros bukles, - teoriskai galiu perleisti kazkam kitam, o pati atnaujinti garderoba.
Atsakyti