Įkraunama...
Įkraunama...

Kai akys mato ir nori, o piniginė negali

QUOTE(Bekasė @ 2012 03 27, 20:18)
jau n metu neperku dzinsu parduotuvese , nors kitus rubus ten perku - paprasciausiai tenais nerandu dzinsu normaliu liemeniu. Net neaukstintu, o normaliu - nezinau kokie idijotai veza prekes i parduotuves, nes nekalbant apie tai, kad suaugusiai moteriai nera dzinsu normaliu liemeniu, visi tik zeminti, tai dar ir vaikams (mergaitems), jeigu ziureti kiek vyresnius ( pvz 8-9 metu, nuo 140 cm) irgi dzinsai tik zemintu liemeniu.
Bet turguje tokiu dzinsu randu - tenka gan daug issimatuoti, nes irgi ne visi turi, bet yra kas turi. Ir kainos ivairios - nuo 50 lt


Vaikiškų džinsų normaliu liemeniu visada randu Lindexe, o sau perku s'oliver per išpardavimus normaliu liemeniu, nes mano figūra tikrai netobula 42-44. Esu ir kuistukuose kelis džinsus ir bridžus superinės kokybės radusi, nesunešiojami ir nedažė.

Papildyta:
QUOTE(Sophi @ 2012 03 27, 20:50)

Žiūriu, nusiteikusios prie kelnes pažemintu liemeniu - aš jau ne jauniklė, bet man tokios pačios patogiausios ax.gif Priešingai - su nepažemintu liemeniu jaučiuosi nekaip ax.gif


Nenusiteikusios, tiesiog su 42-44 dydžiu pažemintas liemuo nelabai sugyvena biggrin.gif o kol buvau jauna ir netekėjusi nepažemintu liemeniu nenešiojau, mane aukštas liemuo smaugdavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 04 02, 16:34)
Nenusiteikusios, tiesiog su 42-44 dydžiu pažemintas liemuo nelabai sugyvena  biggrin.gif

aišku - supratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 04 02, 15:34)
Vaikiškų džinsų normaliu liemeniu visada randu Lindexe, o sau perku s'oliver per išpardavimus normaliu liemeniu, nes mano figūra tikrai netobula 42-44. Esu ir kuistukuose kelis džinsus ir bridžus superinės kokybės radusi, nesunešiojami ir nedažė.

Papildyta:
Nenusiteikusios, tiesiog su 42-44 dydžiu pažemintas liemuo nelabai sugyvena  biggrin.gif  o kol buvau jauna ir netekėjusi nepažemintu liemeniu nenešiojau, mane aukštas liemuo smaugdavo  biggrin.gif




Joa, nu zinok tik S'oliveryje ir radau kelnes, i kurias itilpau ir kurios yra paaukstintos. Bet kainavo apie 28o Lt blink.gif O kai prasidejo ispardavimui ju jau baba ir nebeliko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 04 02, 16:34)
Vaikiškų džinsų normaliu liemeniu visada randu Lindexe,

net nezinau - nera mano pana stora, bet lindex dzinsai jai per siauri. Tiksliau liemuo viskas ok - siules atrodo tuo isirs per slaunis. Nemanau, kad vaiku yra patogu su tokiais.
Tai spjoviau i kitu nuomone ir nupirkau takko berniukiskus dzinsus - ir tikrai normaliai atrodo ir vaikui patogu.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 04 03, 09:10)
net nezinau - nera mano pana stora, bet lindex dzinsai jai per siauri. Tiksliau liemuo viskas ok - siules atrodo tuo isirs per slaunis. Nemanau, kad vaiku yra patogu su tokiais.
Tai spjoviau i kitu nuomone ir nupirkau takko berniukiskus dzinsus - ir tikrai normaliai atrodo ir vaikui patogu.


tai jų yra slim, regular ir plus , tai maniškė tokia nemanekenė, jai imam regular ir būna čiki piki, o plus tai net perdideli ax.gif
Atsakyti
> Kai akys mato ir nori, o piniginė negali

tada ir akys užsimerkia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 03 27, 20:50)
Žiūriu, nusiteikusios prie kelnes pažemintu liemeniu - aš jau ne jauniklė, bet man tokios pačios patogiausios ax.gif Priešingai - su nepažemintu liemeniu jaučiuosi nekaip ax.gif


Man jos patogios kol stovi biggrin.gif , atsisedi ar pritupi su vaiku... ir tada jau reik labai stilingo apatinio trikotao, nes visi mato puse uzpakalio biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sophi @ 2012 03 27, 21:11)
Mano asortimentas XS-S dydžio


Cia taip sukudote? Gal maisau... atsiprasau, jei ka... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2012 11 08, 09:07)
Cia taip sukudote? Gal maisau... atsiprasau, jei ka...  blush2.gif

g.gif Niekada nebuvau nei L, nei XXL. Didžiausias kad nors nešiotas dydis yra M (40) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 11 08, 20:32)
g.gif Niekada nebuvau nei L, nei XXL. Didžiausias kad nors nešiotas dydis yra M (40) unsure.gif

Mano "gabaritai" irgi tokie patys drinks_cheers.gif
Atsakyti