Įkraunama...
Įkraunama...

Kai akys mato ir nori, o piniginė negali

QUOTE(krizeee @ 2012 03 26, 14:37)
Tai jeigu pragyventi si laikotarpi, kol sukusiu (cia optimistinis variantas), man reikia nors keliu rubeliu, kurie man butu kaip tik. Tai pradejau nuo minetu kelniu paieskos...Kadangi esu auksta, uzpakaliukas, liemuo ir slaunys prisipilde, nu ieskojau dzinsu su paaukstintu liemeniu. Prie ju galeciau jau lengvai priderinti maikutes. Spekit, ar daug tokio modelio yra akropoliuose?

jau n metu neperku dzinsu parduotuvese , nors kitus rubus ten perku - paprasciausiai tenais nerandu dzinsu normaliu liemeniu. Net neaukstintu, o normaliu - nezinau kokie idijotai veza prekes i parduotuves, nes nekalbant apie tai, kad suaugusiai moteriai nera dzinsu normaliu liemeniu, visi tik zeminti, tai dar ir vaikams (mergaitems), jeigu ziureti kiek vyresnius ( pvz 8-9 metu, nuo 140 cm) irgi dzinsai tik zemintu liemeniu.
Bet turguje tokiu dzinsu randu - tenka gan daug issimatuoti, nes irgi ne visi turi, bet yra kas turi. Ir kainos ivairios - nuo 50 lt
Atsakyti
Dzinsu normaliu liemeniu ir as pavargstu kol randu, bet man turi but nauji ir issinesiot pagal mano linkius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2012 03 27, 18:02)
Na ir ką. Visų einamų rūbų vidurkis - 5lt. Batų vidurkis 20lt. Nežinau kiek tie rūbai madingi (dabar skudurynuose pilna H&M ir Esprit), bet mėgstu rengtis gražiai ir įvairiai, nuo ilgų, iki trumpų, nuo romantinio iki sportinio stiliaus. Tikrai nesu iš tų, kuriems bele tik rūbas ir gerai.
Ir blogai jaučiuosi pirkdama suknelę už 30lt, todėl laukiu humanos išpardavimų ir perku, kai kainos būna iki 10lt. Na nėra problemos kažką rasti, tik ieškoti reikia. Net paltą pagal kriterijus: su daug vilnos, ne juodas, su kapišonu radau. Tiesa už 50lt, ne už penkis, bet ir reikalavimų jam buvo daug.
Nebūna taip, kad ateini ir nusiperki džinsus tinkamus. Bet jei eini visą savaitę ir tikslingai peržiūri džinsų eiles - randi. Ir žiburio nereikia.

Aš irgi nuolatinė humanų fėja, bet išskirtinai retai randu ką ten pirkt už 5-10 Lt. O mokėt 30 Lt ar net daugiau už iš esmės naują geros kokybės suknelę, kelnes, megztinį ar ką kitą man nėra daug rolleyes.gif

Žiūriu, nusiteikusios prie kelnes pažemintu liemeniu - aš jau ne jauniklė, bet man tokios pačios patogiausios ax.gif Priešingai - su nepažemintu liemeniu jaučiuosi nekaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 03 27, 20:50)
Aš irgi nuolatinė humanų fėja, bet išskirtinai retai randu ką ten pirkt už 5-10 Lt. O mokėt 30 Lt ar net daugiau už iš esmės naują geros kokybės suknelę, kelnes, megztinį ar ką kitą man nėra daug rolleyes.gif

Tai aš tą patį už 5-10 perku kas prieš tai būna po 20-30. Ne viską išgrobsto. Aišku ne daug lieka, bet lieka, tarkim iš 10 nužiūrėtų rūbų vienas. Mano dydis L-XL, tai šitų gal taip neišgraibo iki išpardavimų.
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2012 03 27, 21:03)
Tai aš tą patį už 5-10 perku kas prieš tai būna po 20-30. Ne viską išgrobsto. Aišku ne daug lieka, bet lieka, tarkim iš 10 nužiūrėtų rūbų vienas. Mano dydis L-XL, tai šitų gal taip neišgraibo iki išpardavimų.

Mano asortimentas XS-S dydžio, tai per galutinius išpardavimus paprastai matau tik defektus, beformius tįsalus, visiškas atgyvenas ir pan. Išimčių būna, bet retai. Šitie dydžiai einami tarp jaunimėlio, tai gal todėl taip unsure.gif Ir prekė man turi būti 99 % ideali, nes skudurų ir turimų užtenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 03 27, 19:50)
Žiūriu, nusiteikusios prie kelnes pažemintu liemeniu - aš jau ne jauniklė, bet man tokios pačios patogiausios ax.gif Priešingai - su nepažemintu liemeniu jaučiuosi nekaip ax.gif


Cia turbut ne nusiteikimas, tiesiog kokios tinka tokius ir nesiojam. Nusiteikusi pries zeminta liemeni nesu schmoll.gif


Susidare ispudis, kad jei autore parduotuvese matuotusi gal akys maziau noretu, nes daug rubu atkrinta vien pasimatavus. Gal as ir klystu smile.gif Kitas dalykas-situacija laikina, ane? smile.gif
Atsakyti
sveikos, idomiai jus cia diskutuojate smile.gif
as pati kartais apsilankau devetu rubu parduotuvese, bet Humanoje baisiai brangu, man asmeniskai gaila moketi uz koki daikta , ypac deveta 30lt ir daugiau, na nebent jis tikrai to vertas... nes dar kelis litus dasidejus pilnai galima nusipirkti nauja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 03 27, 19:18)
jau n metu neperku dzinsu parduotuvese , nors kitus rubus ten perku - paprasciausiai tenais nerandu dzinsu normaliu liemeniu. Net neaukstintu, o normaliu - nezinau kokie idijotai veza prekes i parduotuves, nes nekalbant apie tai, kad suaugusiai moteriai nera dzinsu normaliu liemeniu, visi tik zeminti, tai dar ir vaikams (mergaitems), jeigu ziureti kiek vyresnius ( pvz 8-9 metu, nuo 140 cm) irgi dzinsai tik zemintu liemeniu.
Bet turguje tokiu dzinsu randu - tenka gan daug issimatuoti, nes irgi ne visi turi, bet yra kas turi. Ir kainos ivairios - nuo 50 lt



va va, mane irgi nervina smile.gif ale visos tik manekenes Lietuvoj. Ir as nieko pries pries tokius dzinsus, tik man pvz. negrazu, kai moteris turi biski lasinuko, kuris verciasi per tuos dzinsus. Neskanu.
Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2012 03 27, 20:57)
Cia turbut ne nusiteikimas, tiesiog kokios tinka tokius ir nesiojam. Nusiteikusi pries zeminta liemeni nesu schmoll.gif
Susidare ispudis, kad jei autore parduotuvese matuotusi gal akys maziau noretu, nes daug rubu atkrinta vien pasimatavus. Gal as ir klystu smile.gif  Kitas dalykas-situacija laikina, ane? smile.gif



ai zinok matuojuosi ir ten, ir ten smile.gif Rubu tikimo procentas turbut panasus smile.gif Tik as nesu is tu ekologisku zmoniu, ir man prie sirdies geriau maziau, bet savu nauju geros kokybes rubu. Esu individualiste turbut smile.gif Nes padevetuose uz 5-10 LT man tai tik nunesioti skudurai randasi. Normalesni rubas kainuoja kelias desimtis Lt.
Joa, tikiuosi laikina. Turiu priezasti, del ko noriu dirbt ir uzdirbt daugiau wink.gif Sakysit materialiste....tongue.gif
Papildyta:
smile.gif+2012 03 28, 08:38-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 03 28, 08:38)
sveikos, idomiai jus cia diskutuojate  smile.gif
as pati kartais apsilankau devetu rubu parduotuvese, bet Humanoje baisiai brangu, man asmeniskai gaila moketi uz koki daikta , ypac deveta 30lt ir daugiau, na nebent jis tikrai to vertas... nes dar kelis litus dasidejus pilnai galima nusipirkti nauja  g.gif



taip, sutinku. Dar vienas minusas, as po padevetu rubu parduotuves turiuu eiti su vaiku, tai paieskos pilnos streso gaunasi. Kartais savaitgaliais vienai tik gaunasi istrukt.
Atsakyti
Papildyta:
ai zinok matuojuosi ir ten, ir ten smile.gif Rubu tikimo procentas turbut panasus smile.gif Tik as nesu is tu ekologisku zmoniu, ir man prie sirdies geriau maziau, bet savu nauju geros kokybes rubu. Esu individualiste turbut smile.gif Nes padevetuose uz 5-10 LT man tai tik nunesioti skudurai randasi. Normalesni rubas kainuoja kelias desimtis Lt.
Joa, tikiuosi laikina. Turiu priezasti, del ko noriu dirbt ir uzdirbt daugiau wink.gif Sakysit materialiste....tongue.gif
noreti uzsidirbti daugiau pinigu ir tuom pasigerinti sau buiti ar dar ka nors, tikrai manau nera materialiskumas mirksiukas.gif , visi nori geriau gyveni, graziau rengtis ir skaniau valgyti , cia tokia zmogaus prigimtis smile.gif

Papildyta:
taip, sutinku. Dar vienas minusas, as po padevetu rubu parduotuves turiuu eiti su vaiku, tai paieskos pilnos streso gaunasi. Kartais savaitgaliais vienai tik gaunasi istrukt.
[/quote]
as tai dabar laukiuosi, tai man is viso kazka nusipirkti sau buna tragediju tragedija doh.gif , brangiu rubu nesinori pirkti, nes zinai kad paskui jau ju nebeprireiks, tai tenka apsiriboti tik kelnem, kuriuos manau po gimdymo ir keliu menesiu nebetiks doh.gif , o tada kai jau reiks visa garderoba atnaujinti, va tada man atrodo prasides skudurynynu sturmavimai biggrin.gif aisku tik tokiu atveju jei lelka rai bus, o jei ka tai tetukas gales pasaugoti rolleyes.gif
Atsakyti
nu tai sekmingo tau lialiuko nesiojimo ir busimu shopingu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krizeee @ 2012 03 28, 11:02)
nu tai sekmingo tau lialiuko nesiojimo ir busimu shopingu smile.gif

aciu, tik idomu kiek tas shopingas paskui man kainuos, nes itariu, kad i senus rubus jau daugiau gyvenime nebeilysiu verysad.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 03 28, 10:03-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 03 28, 10:03)
aciu, tik idomu kiek tas shopingas paskui man kainuos, nes itariu, kad i senus rubus jau daugiau gyvenime nebeilysiu verysad.gif



nu tai isgyvensi moralines ir materialines kancias, kaip as dabar wink.gif na ner ko is anksto planuot, gal tau nieks nesikeis, to ir linkiu smile.gif
Atsakyti