Įkraunama...
Įkraunama...

2005 m. vasario mėn. gimę nuostabūs vaikiukai

pas mus visada atneša dovanų bobutė, bet stipriai mažiau, nei per kalėdas. šiemet išvis, investavom vienam į lovą, kitam į kuprinę ax.gif išsileidom. tai dovanėles gaus tik kaimuose (diedukai vis tiek nori kažką dovanoti, patiki man tą reikalą - ką nupirksiu tas ir bus) ir nedideles - po mažą lego rinkinuką (išmėginsim ir mergaitišką naują seriją), ir pupa mažų gyvūnėlių šeimynėlę (nes turi didelį namą, karavaną, dar visokių pričindalų, o pačių žvėriukų nedaug).viską susipirkau su nuolaida žaislams, tai šiemet susisuksiu nebrangiai su dovanomis. buvau pupai auksinius auskariukus nupirkusi, planavau Velykoms, paslėpiau stalčiuje, ir...rado vaikis doh.gif iškart - o čia kas, o čia kam bigsmile.gif sakau sesei, gimtadieniui (nesakysi gi kad Velykoms doh.gif ), taip kad turės jau dabar jie iš tiesų gimtadienio palaukti. štai taip ir išsisprendė natūraliai dovanų klausimas. su vaikiu tai pas mus klausimų nekyla, su magišku žodžiu "lego" niekada neprašausi, viskas priklauso tik nuo to, kiek esi linkęs investuoti, tokio dydžio ir dėžutė gaunasi...o panelė jau išauginėja iš žaislų, jau nori papuošalų, renka savo trollbeads apyrankę, o ir auskariukų nepamaišo dar viena-kita porytė. kitam gimtadieniui dovaną jau užsisakiusi, ir tai bus vienas iš brangesių, bet tikrai gražus wub.gif trolbeads karolis. pati pareiškė, kad žaislų nebenori ax.gif ne tai ne, tokiai investicijai aš neprieštarauju. vistiek ir seneliai, ir krikštatėviai jai kažką peka, tai galės visi susimesti ax.gif skonį mergina ugdosi, karoliukus kruopščiai derina, neperka bele gražus. jos apyrankė jau beveik pranoksta mano lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2012 04 05, 08:09)
Labas,
Pas mus velyku bobute nesa tik kiausinius - sokoladinius  tongue.gif

Loretabr-ar tu kartais ne Ringauduose gyveni ? Man pasirode kad tave maciau vietinej maximoj  biggrin.gif Tai gal ir Mata zadi leisti i Ringaudu pradine?


Pas mus irgi tik kiasusinius sokoladinius ir tai nesenai pradejo nest gal kokie du metai, nes mazi sokoladu nevalgydavo, nelabai ir galima, o siaip pas mus seimose tokios tradicijos net nebuvo, kad per velykas dar dovanu gaut, pamenu visi kaime susirinkdavom, eidavom i baznycia, dazydavom kiausinius, ridendavom ir jokiu dovanu nieks nedovanodavo tai kazkaip ir as saviskiu nelepinu, man jau tu svenciu ir siaip per daug atrodo nu zodziu Velykos mums svente be dovanu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrida+2 @ 2012 04 05, 09:41)
Pas mus irgi tik kiasusinius sokoladinius ir tai nesenai pradejo nest gal kokie du metai, nes mazi sokoladu nevalgydavo, nelabai ir galima, o siaip pas mus seimose tokios tradicijos net nebuvo, kad per velykas dar dovanu gaut, pamenu visi kaime susirinkdavom, eidavom i baznycia, dazydavom kiausinius, ridendavom ir jokiu dovanu nieks nedovanodavo tai kazkaip ir as saviskiu nelepinu, man jau tu svenciu ir siaip per daug atrodo nu zodziu Velykos mums svente be dovanu ax.gif


lygiai tas pats ir pas mus - niekada nebuvo tokiu tradiciju ax.gif
Atsakyti
kai aš buvau maža, išvis tradicijų, su dovanomis susijusių nebuvo ax.gif gimtadieniui gaudavau kokią knygutę ir ramybė. kiekvienoje šeimoje šituo klausimu savaip, kaip ir su vaikų auklėjimu - kiekvienas turi savo viziją ir principus, kuriais vadovaujasi. Kalėdos ir Velykos pas mus dabar - šventė, per Kalėdas dovanas gauna visi, o per Velykas - tik vaikai, ir mažesnes. kartais tai būna ir koks rūbelis, kartais žaisliukai. čia jau kas kam priimtina. aš nematau tame nieko smerktino, nei kai yra tos dovanos, nei kai jų nėra. jei vaiką nuo mažens augini taip, jis tą ir priima natūraliai. o mano vaikai kaip nuo mažumos pripratę gauti dovanėles, dabar jau nesuprastų, jeigu jų neliktų ax.gif na, viso labo nedidukes ir gaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2012 04 05, 07:09)

Loretabr-ar tu kartais ne Ringauduose gyveni ? Man pasirode kad tave maciau vietinej maximoj  biggrin.gif Tai gal ir Mata zadi leisti i Ringaudu pradine?

Gyvenam važiuojant nuo ringaudų link kačergines. Taip kad ringaudų maximoj tikri galejai matyti mirksiukas.gif
nea, Matas lankys pradine mokyla Ringaudu g. ,,Šviesa".

kiek suprantu, tai pas Mata darželį šis velykės klausimas labai gvildenamas, nes man Matas jau praeitą savaitę jau sakė, kad Vekykų bobutė pasiėmė gerų vaikų sąrašą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(loretabr @ 2012 04 05, 18:44)
Gyvenam važiuojant nuo ringaudų link kačergines. Taip kad ringaudų maximoj tikri galejai matyti mirksiukas.gif
nea, Matas lankys pradine mokyla Ringaudu g. ,,Šviesa".

kiek suprantu, tai pas Mata darželį šis velykės klausimas labai gvildenamas, nes man Matas jau praeitą savaitę jau sakė, kad Vekykų bobutė pasiėmė gerų vaikų sąrašą  rolleyes.gif


Turbut Rimvydo gatvej ta mokykla. O kodel taip toli nuo namu lankysit pradine?

Pas mus Velyku zuikis atnes simbolines dovaneles (max uz 10 lt) + po sokoladini kiausini.

Nike, kt savaite Ringaudu mokykloje bus pamokeles busimiems pirmokams? Papasakok kaip seksis mirksiukas.gif Maniskiui sia savaite gimnazijoje buvo pamokeles, bet kaip tycia pirma diena nuejes, likusias 2 dienas nebeejo, apsirgo. Bet visvien ispudis geras, patiko, o ir mokytoja sake labai faina thumbup.gif Kt savaite eisim pasimatuoti uniforma, nors pirmokams jinai simboline- liemene arba dzemperis.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif


QUOTE(drugutis @ 2012 04 05, 20:28)
Nike, kt savaite Ringaudu mokykloje bus pamokeles busimiems pirmokams? Papasakok kaip seksis mirksiukas.gif  Maniskiui sia savaite gimnazijoje buvo pamokeles, bet kaip tycia pirma diena nuejes, likusias 2 dienas nebeejo, apsirgo. Bet visvien ispudis geras, patiko, o ir mokytoja sake labai faina  thumbup.gif Kt savaite eisim pasimatuoti uniforma, nors pirmokams jinai simboline- liemene arba dzemperis.


taip, labai labai laukia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kaip pavydžiu jums kad uniformos tik sumbolinės... manęs tai laukia neblogas finansinis šokas doh.gif dvejos išleistuvės darže, dvejos rinkliavos į klasės remontą, viena uniforma, viena kuprinė, dvejos sportinės aprangos, dveji rašymo/piešimo/lipdymo blablabla rinkiniai, pratybos... kai pradėjom su mb skaičiuoti swoon.gif o uniformos pas mus rimtos, pilnas komplektas. mano laimei, šiemet tik vienam reikės dar...
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2012 04 06, 08:11)
kaip pavydžiu jums kad uniformos tik sumbolinės... manęs tai laukia neblogas finansinis šokas  doh.gif dvejos išleistuvės darže, dvejos rinkliavos į klasės remontą, viena uniforma, viena kuprinė, dvejos sportinės aprangos, dveji  rašymo/piešimo/lipdymo blablabla rinkiniai, pratybos... kai pradėjom su mb skaičiuoti swoon.gif o uniformos pas mus rimtos, pilnas komplektas. mano laimei, šiemet tik vienam reikės dar...


joooooo islaidos nemazos ir man uniformos patinka, aisku jos kainuoja, bet as uz jas buciau. Gaila musu mokykloje nera jokiu uniformu.
Paskaiciau, kad jau pamokeles kazkam greitu laiku, pas mus tik birzelyje susipazinimas su mokykla ir dvi dienos pamokeliu.

As visus metus po truputi pirkinejau tai beveik viska ir turim: kuprine, visokiu n priemoniu ir sportine apranga ir siaip rubu pripirkau, o va darzelyje dar apie isleistuves niekas nekalba g.gif pries naujus minejo, kad rinks mazdaug po 50lt viskam, vaika eis i teatra, nu kazkas tokio ax.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrida+2: 06 balandžio 2012 - 07:55
na aš irgi jau pradėjau po truputį kaupti, kuprinę va užsakiau prieš kelias dienas, parkerį jau turim nuo seniau, dar šiokių tokių smuklmenų...lindexe sportui treningiukus nupirkau, gera kaina buvo. bet kiek dar visko laukia doh.gif aišku, bėdavosim ar ne,nuo to nepabėgsim. uniformos pas mus gan gražios, man patiko.
pas mus tik balandžio 20 paaiškės priimtų vaikų sąrašai, dar gali būt kad mes nepakliūsim kur norim, vat tada galėsiu bėdavot doh.gif o pirmieji pasimatymai klasėse birželio pradžioje, berods 3 dienas po pusdienį.
jei nepakliūsim į šitą mokyklą, kur norim, nežinau ką darysiu doh.gif net neleidžiu sau apie tai galvot. kitomis net nesidomėjau blush2.gif žinau kad į tą, kur mums priklauso, tfu tfu tfu bet tikrai nenorim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2012 04 06, 08:56)
na aš irgi jau pradėjau po truputį kaupti, kuprinę va užsakiau prieš kelias dienas, parkerį jau turim nuo seniau, dar šiokių tokių smuklmenų...lindexe sportui treningiukus nupirkau, gera kaina buvo. bet kiek dar visko laukia  doh.gif aišku, bėdavosim ar ne,nuo to nepabėgsim. uniformos pas mus gan gražios, man patiko.
pas mus tik balandžio 20 paaiškės priimtų vaikų sąrašai, dar gali būt kad mes nepakliūsim kur norim, vat tada galėsiu bėdavot  doh.gif o pirmieji pasimatymai klasėse birželio pradžioje, berods 3 dienas po pusdienį.
jei nepakliūsim į šitą mokyklą, kur norim, nežinau ką darysiu  doh.gif net neleidžiu sau apie tai galvot. kitomis net nesidomėjau  blush2.gif žinau kad į tą, kur mums priklauso, tfu tfu tfu bet tikrai nenorim  doh.gif


Gerai, kad musu mokykla gera ir salia namu, siaip gatve skiria musu buvusius namus ir esamus ir aniems namams ta mokykla priklauso, o va cia kur gyvenam ji nepriklauso, bet as uzrasiau saviski i mokykla pagal sena adresa dar ten gyvenom, naujo neisiu ir nesakysiu biggrin.gif gal neisaiskes biggrin.gif nebent mokyklose kas tikrina gyvenamas vietas g.gif, bet kai uzrasinejau i mokykla dar aname bute gyvenom, ot pasiteisinimas biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų mokyklėlėje mergaitėms sarafanai ax.gif

Kadangi pas mus naujai,pilnai renovuota mokykla,tai šitam reikalui jokių rinkliavų nėra thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nike: 06 balandžio 2012 - 08:11