Įkraunama...
Įkraunama...

2005 m. vasario mėn. gimę nuostabūs vaikiukai

na, aš prieš rinkliavas nieko neturiu, kai žinau kad jos bus investuojamos į aplinką, kurioje mano vaikas praleis 4 metus. tiesiog bėdavoju, kad kai viskas dauginasi iš dviejų ir viskas į vieną krūvą, tai ir pradedi mąstyti kad reika iš anksto kažką pradėti pirktis, ieškoti, skaičiuoti...
mergaitėms ir pas mus mačiau sarafanai arba sijonukai, ir švarkelis. dar man metus neaktualu blush2.gif bent jau vienas pirkinys doh.gif
Ingrida, kaip gudriai susisukai, nemanau kad kas patikrins, į mūsų mokyklą girdėjau daug kas fiktyviai vaikus suregistravę sunešė prašymus. mes tai neturim pas ką priregistruot, niekas iš pažįstamų ten negyvena... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2012 04 06, 09:24)
na, aš prieš rinkliavas nieko neturiu, kai žinau kad jos bus investuojamos į aplinką, kurioje mano vaikas praleis 4 metus. tiesiog bėdavoju, kad kai viskas dauginasi iš dviejų ir viskas į vieną krūvą, tai ir pradedi mąstyti kad reika iš anksto kažką pradėti pirktis, ieškoti, skaičiuoti...
mergaitėms ir pas mus mačiau sarafanai arba sijonukai, ir švarkelis. dar man metus neaktualu  blush2.gif bent jau vienas pirkinys  doh.gif
Ingrida, kaip gudriai susisukai, nemanau kad kas patikrins, į mūsų mokyklą girdėjau daug kas fiktyviai vaikus suregistravę sunešė prašymus. mes tai neturim pas ką priregistruot, niekas iš pažįstamų ten negyvena... verysad.gif


Mes kai suzinojom, kad po menesio jau issikraustom, nubegau iskart imokykla su dokumentais biggrin.gif

pas mokykla nebloga irgi apynauja ir direktore labai grieztai, kontrole ten superine, pasaliniai i mokykla neieis, teritorija saugoma, mokykloje persimauna vaikai avalyne, bet va apie uniformas tylu, gal tevai ne visi pritaria g.gif bet maziau galvos skausmo tevams ir tvarkingai visi ziurisi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrida+2: 06 balandžio 2012 - 08:33
Man tai visai nepatinka rinkliavos ax.gif Aišku tikriausiai daug ko nežinau, bet kyla klausimas- kodėl vienos mokyklos-darželiai sugeba susiremontuoti, susitvarkyti, o kitos nea ax.gif Gal nuo vadovo priklauso, gal nuo pažinčių, bet tai jau kažkiek pasako apie vadovą, jo sugebėjimą išsikapstyti iš situacijos ax.gif
Gal Snickers daugiau gali papasakoti apie šitą virtuvę ax.gif
Atsakyti
Ohoho kaip pagyvejo tema thumbup.gif

SSDD, islaidos tikrai nemazos isleisti pirmokelius i mokykla. Pas mus dar mokykloje reikia pirkti spintele rubams, kuria aisku vaikas naudosis visus 12 metu. Mat pas mus nebera rubines. Uniforma tik 4 metus bus tokia paprasta, poto bus visas kostiumas.
Mes mokykloje gavome visa sarasa kokiu daiktu ir priemoniu vaikams reikes, tai ohoho kokio ilgumo tas sarasas. Susake visus reikalavimus rekomendacijas kuprinems, sasiuviniams, piestukams ir pan.
SSDD, o kur tu perki kuprine, kad uzsakei? Kiek ziurejau parduotuvese tai normalios kuprines prasideda nuo 100 lt blink.gif
Gal maniskis susitiks su Nikes ir Loretabr vaikais po 4 metu gimnazijoje mirksiukas.gif Jei aisku leisit ten po pradines.

Ingrida, gerai cia susisukai su mokykla, manau niekas netikrins kur gyvenat, juk jau pridavet gyv. vietos deklaravimo pazyma?
SSDD, linkiu, kad pakliutumet i ta mokykla, i kuria norit. Tiesa, o kokia ta mokykla? Mashioto gal?

Del rinkliavu,tai pas mus ju lyg irgi nera. Bent jau niekas nieko neminejo, o ir is aplinkiniu nieko nesu girdejus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugutis: 06 balandžio 2012 - 09:10
QUOTE(Nike @ 2012 04 06, 10:05)
Man tai visai nepatinka rinkliavos  ax.gif Aišku tikriausiai daug ko nežinau, bet kyla klausimas- kodėl vienos mokyklos-darželiai sugeba susiremontuoti, susitvarkyti, o kitos nea  ax.gif Gal nuo vadovo priklauso, gal nuo pažinčių, bet tai jau kažkiek pasako apie vadovą, jo sugebėjimą išsikapstyti iš situacijos  ax.gif
Gal Snickers daugiau gali papasakoti apie šitą virtuvę  ax.gif


aS LABAI pries rinkliavas ir ju nesuprantu ir nenoriu suprast, nes ti tikrai priklauso nuo vadovavo nahaliskumo ir pan.,
pvz mano anyta buvusi darzelio aukletoja, rajone darzas ne mieste, zodziu nera nieko rinke is tevu, direktore sake buvo super sazininga ir viska duodavo darzas.
mes viena darzeli, kuri lankem tai buvo siaubas kazkoks, nes aisku prestizinis Vilniuje, rinkliavos belekokios, nematau uz ka moket, o dabar kur lankom nu irgi idomiai, sakyciau net nuo aukletoju priklauso, bet pernai lanke kita grupe, nei lito nerinko o simet truputi rinko, bet ten simboliskai labai, tvarkosi darzelis, aukletojos superines, jokiu rinkliavu.
As nieko pries kazka is ugdomu dalyku nunest ir pan, bet kai buvo pamenu rinko uz viska nu cia jau ziauru doh.gif
As isvis esu pries bet kokius kysius ir pan, nesu niekam nieko davus ir noriu `2tiket, kad neteks ir duot biggrin.gif
Atsakyti
na, vadovas gali būti superinis, bet kad iš pagrindų absoliučiai viską suremontuoti patikėkit kiek lemonų reikia. dabartiniame mūsų darželyje pvz pritraukę buvo daaaaaug pinigų, pakeitė stodą, dar šį tą ir tai labai gerai. bet pvz tėvai metėsi pertapetuoti miegamąjį, tada darželis nupirko naujas loveles. darželis tvarkė vonią ir wc. dar kažkam dėjomės, nepamenu, lygtais kilimui g.gif man tokiems dalykams negaila, aš suprantu kad visko nepajėgus darželis iš pagrindų padaryti.
Atsakyti
Kad iš pagrindų suremontuot, tai beabejo reikia daug lėšų, o ir tikriausiai be ES paramos neapsieis...Šiais metais mūsų darželis jas gavo ir užtai ačiū direktorei, kuri taip rūpinosi...dabar paskelbtas konkursas ir vasarą pradės remontus ax.gif thumbup.gif nors mums visiškai neaktualu jau bus biggrin.gif Bet ir taip smagu,nes iš darželio išsinešim tik pačius geriausius atsiminimus thumbup.gif

Jetau kai pagalvoji -štai ir baigėsi vienas etapas..ir taip suspaudžia širdį.....
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2012 04 06, 11:02)

Jetau kai pagalvoji -štai ir baigėsi vienas etapas..ir taip suspaudžia širdį.....

drinks_cheers.gif
aš prisimenu save, kai išėjau į darbą, sūnu metinuką palikusi auklei... sprogdavo širdis, atsimenu kelis kartus auklė atvažiavo su vaiku į darbą pas mane blush2.gif dar nestuke.gif tada buvau, tai hormonai matomai savo darė - nu negalėjau su vaiku skirtis blush2.gif toks sunkus etapas buvo...paskui darželin išvedžiau - dar vienas. o dabar - mokykla verysad.gif manau, šis bus sunkiausias...
Atsakyti
QUOTE(drugutis @ 2012 04 05, 19:28)
Turbut Rimvydo gatvej ta mokykla. O kodel taip toli nuo namu lankysit pradine?

Kt savaite eisim pasimatuoti uniforma, nors pirmokams jinai simboline- liemene arba dzemperis.


Taip, rimvydo g. Pakeliui i darbą, netoli nuo darbo. blush2.gif
Bus privaloma pilna uniforma.
Mums tėvams kai buvo susirinkimas, direktorė sakė bet ko iš anksto neprikinėti. netinka bet kokios češkės, o ir visa kita.
Netinka bet kokios kanceliarinės prekės- nusipirksime rugsėjį.
Tiesiog rekomendavo neprisipirkti nereikalingų daiktų, kurie vėliau netiks. Tai aš ir neskubu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(loretabr @ 2012 04 06, 18:26)
Taip, rimvydo g. Pakeliui i darbą, netoli nuo darbo. blush2.gif
Bus privaloma pilna uniforma.
Mums tėvams kai buvo susirinkimas, direktorė sakė bet ko iš anksto neprikinėti. netinka bet kokios češkės, o ir visa kita.
Netinka bet kokios kanceliarinės prekės- nusipirksime rugsėjį.
Tiesiog rekomendavo neprisipirkti nereikalingų daiktų, kurie vėliau netiks. Tai aš ir neskubu ax.gif  blush2.gif


Pas mus tai mokyklos tinklapyje yra idetas rekomenduojamas sarasas pirmokams, nieko daug ten nera, patys pagrindai.
REKOMENDUOJAMI REIKMENYS PIRMOKAMS

1. Kuprinė
2. Aplankai vadovėliams ir sąsiuviniams
3. Sąsiuviniai pirmai klasei
4. Rašalinis parkeris
5. Rašalo kapsulės
6. Paprasti ir spalvoti pieštukai
7. Trintukas ir drožtukas
8. Liniuotė (20 cm.)
9. Klijų pieštukas
10. Žirklės bukais galais
11. Piešimo popierius (formatas A4 ir A3)
12. Flomasteriai (6-12 spalvų)
13. Spalvoti pieštukai (6-12 spalvų)
14. Spalvotas popierius (A4 formato)
15. Sportinė apranga ir sportiniai bateliai

Atsakyti
QUOTE(ingrida+2 @ 2012 04 06, 19:31)
Pas mus tai mokyklos tinklapyje yra idetas rekomenduojamas sarasas pirmokams, nieko daug ten nera, patys pagrindai.
REKOMENDUOJAMI REIKMENYS PIRMOKAMS

1. Kuprinė
2. Aplankai vadovėliams ir sąsiuviniams
3. Sąsiuviniai pirmai klasei
4. Rašalinis parkeris
5. Rašalo kapsulės
6. Paprasti ir spalvoti pieštukai
7. Trintukas ir drožtukas
8. Liniuotė (20 cm.)
9. Klijų pieštukas
10. Žirklės bukais galais
11. Piešimo popierius (formatas A4 ir A3)
12. Flomasteriai (6-12 spalvų)
13. Spalvoti pieštukai (6-12 spalvų)
14. Spalvotas popierius (A4 formato)
15. Sportinė apranga ir sportiniai bateliai


musu sarasas is 27 punktu doh.gif
Atsakyti
Sveikinimai dideliems ir mažiems 4u.gif

Su šv. Velykom ! wub.gif
Atsakyti