Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės/ai"

QUOTE(dier @ 2012 04 19, 12:39)
Kiek kainavo tos supynes?


QUOTE(*Vilma* @ 2012 04 19, 12:47)
kokia kaina? rolleyes.gif


Kaina buvo 1000 Lt, bet tokia gera plastikinė čiuožykla su saugiu nuolydžiu ir suoliukas-supynės, kur ir suaugęs gali pasisupt. Jei neturėčiau jau, tai būčiau tikrai pirkus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritaram @ 2012 04 19, 13:52)
O mes patys pasidarėm supynes, tiksliau MB, žinoma, kai aplinka susitvarkys gal dar ir ant žolytės pirksim kokias, jei prireiks, o dabar pasikabinom prieš įėjimą ant tokio balkio  smile.gif oi kaip faina pasisupti  pačiai lotuliukas.gif ir dukra labai džiaugiasi  thumbup.gif
Na va ir dar vienas variantas yra, kai nereikia jokių parašų prašinėti  4u.gif



Daznai matau, kad vaikas ten pas jusu supasi smile.gif nera pas mus vietos daug, tai bijau, kad tos medines supynes labai uzgriozdins kiema, bet vaikui butu laimes pilnos kelnes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dier @ 2012 04 19, 13:03)
Daznai matau, kad vaikas ten pas jusu supasi smile.gif nera pas mus vietos daug, tai bijau, kad tos medines supynes labai uzgriozdins kiema, bet vaikui butu laimes pilnos kelnes smile.gif


Pradžioj visi vaikai atsidžiaugti negali, bet per laiką nusibosta vaikams, dabar maniškės jau kitų pramogų prisigalvoja...

Dar parodoj buvo fainų baseinų, norėčiau, bet kieme nebebūtų vietos arba tektų kur nors įgrūsti dalį medžių iškasus doh.gif nebent vietoj tų pačių supynių kada nors biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilonux: 19 balandžio 2012 - 13:12
QUOTE(ilonux @ 2012 04 19, 13:59)
Kaina buvo 1000 Lt, bet tokia gera plastikinė čiuožykla su saugiu nuolydžiu ir suoliukas-supynės, kur ir suaugęs gali pasisupt. Jei neturėčiau jau, tai būčiau tikrai pirkus  bigsmile.gif




Tikrai normali kaina, reiks paziureti... vaikas turi 500 lt is kumynu, tai galvojam ar batuta pirkti dideli ar prie supyniu prideti...
Atsakyti
Ačiū visoms, pasisakiusioms dėl durų.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dier @ 2012 04 19, 13:12)
Tikrai normali kaina, reiks paziureti... vaikas turi 500 lt is kumynu, tai galvojam ar batuta pirkti dideli ar prie supyniu prideti...

pasiziurekit ermitaze supyniu (mano akimis tikrai nedidele ju kaina), estiskos.
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2012 04 19, 14:26)
pasiziurekit ermitaze supyniu (mano akimis tikrai nedidele ju kaina), estiskos.



aciu, paziuresiu..
Atsakyti
QUOTE(pantera18 @ 2012 04 19, 10:14)
Sveikos klaipedos statybininkes, ar galeciau prisijunkti prie jusu burelio? Jau kuris laikas jusu foruma skaitineju, bet vis nedrystu prisijungti smile.gif

Junkis ir drasiau 4u.gif

QUOTE(dier @ 2012 04 19, 12:39)
o del tvoros, mes nerinkom jokiu parasu, tiesiog nedarem ant ribos, o i savo puse kelem nuo ribos...

O pas mus kaimynai tvora yra pasidare musu pusej, nes kai matininkas matavo sklypo ribas aiskiai matesi, bet jie nei zodzio neislemeno nors tuo metu patys netoli tvoros stovejo. Bet nejaugi eisi dabar del tu keliu cm bartis, nors negrazu is ju puses.
Manau jei darai tvora savo pusej, tai nereikia jokiu parasu 4u.gif

Beje, buvau ir as parodoj. Kazkaip nelabai man schmoll.gif daugelio firmu, kurias tikejausi rasti ir nebuvo. Mazoka ji man pasirode. Informacijos daugiau internete gali rasti smile.gif
Tiesa apstulbino zaibosaugos firmos - kainas per metus ciut ne 1000 Lt uzkele. Praejusioje parodoj kai klausem eziuku sake, kaip musu namui kaina 1400Lt, o dabar apie 2400 Lt praso.... Niekosau g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmameilute @ 2012 04 19, 15:26)
Beje, buvau ir as parodoj. Kazkaip nelabai man schmoll.gif daugelio firmu, kurias tikejausi rasti ir nebuvo. Mazoka ji man pasirode. Informacijos daugiau internete gali rasti smile.gif
Tiesa apstulbino zaibosaugos firmos - kainas per metus ciut ne 1000 Lt uzkele. Praejusioje parodoj kai klausem eziuku sake, kaip musu namui kaina 1400Lt, o dabar apie 2400 Lt praso.... Niekosau g.gif


Na va, ne man vienai paroda nykoka pasirodė unsure.gif

Mes man atrodo mokėjom kažkur 1,5 tūkst. už žaibosaugą pernai, jei gerai prisimenu...
Atsakyti
QUOTE(dier @ 2012 04 19, 14:03)
Daznai matau, kad vaikas ten pas jusu supasi smile.gif nera pas mus vietos daug, tai bijau, kad tos medines supynes labai uzgriozdins kiema, bet vaikui butu laimes pilnos kelnes smile.gif


uzlek i "baughof" ten lankstinuke maciau turejo buti nuo balandzio 10 su nuolaida supynes su kopetelem ir ciuozykla tokie kaip pas ilonux su nuolaida 4u.gif jei atmintis nepaveda, tai kazkas 750 lietuvisku pinigu viskas kainavo 4u.gif
ir dar smelio deze medine su dangciu 100lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neinzy: 19 balandžio 2012 - 16:18
O-ho kiek prikalbėta blink.gif Dėl bendros tvoros, tai nemanau, kad labai jau apsimoka viena dalį (t.y. ketvirtį tvoros dar dalinti per pusę). Mes irgi darysim tvorą, planuojam šiemet ir turim jau kaimynus, bet jungtis bendrai daryti tai tikrai neplanuojam, pasidarysim patys ir tiek.
Ilonux, jei kaimynai turi maumedį, ar nesiteiravai iš kur jie pirko.
O dėl kaltinės tvoros, mes žadam derinti kartu su medžiu, nes nesinori labai atviros.
Tiesa, dėl plastikinių durų, srovi pas mus jau dveji metai, ir tikrai jokių problemų, nei išsikraipė, nei kažkoks kitas brokas išlindo, viskas tvarkoj. Ėmem irgi kartu su langais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Infinity_: 19 balandžio 2012 - 16:25
ir dar del metalines tvoros... jei nuo tvoros 20m spinduliu yra stulpai elektros, tai tvorai reiks daryti izeminima- visa kaip priklauso su visais matavimais ir pridavimu blink.gif doh.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neinzy: 19 balandžio 2012 - 16:24