Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės/ai"

Merginos siulau, graziai nagus tvarko cia adrese reiks pakeisti *infected* i skelbiu. lt 4u.gif

QUOTE(*Vilma* @ 2012 04 19, 20:36)
o kodėl viskas geltonai? biggrin.gif

kad nenubaustu uz firmu rasyma ax.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 04 19, 20:38)
O kodie geltonai rasai  ax.gif  ?

Kaip jusu darbai, gal jau pamata daro tvorai? Radot klojinius?
Papildyta:

Pagalvojau gi i statybu tema, Ilonux neuzsipuls  g.gif

laukiu eiles kada meistrai pas mus ateis, daug darbu turi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asaraa: 19 balandžio 2012 - 21:25
QUOTE(asaraa @ 2012 04 19, 22:25)
kad nenubaustu uz firmu rasyma  ax.gif
laukiu eiles kada meistrai pas mus ateis, daug darbu turi  doh.gif

Kas cia tave baus, baik tu. (taip noretus leptelt kaika lotuliukas.gif )

Radot klojinius? Po kiek?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 04 19, 21:33)
Kas cia tave baus, baik tu. (taip noretus leptelt kaika lotuliukas.gif )

Radot klojinius? Po kiek?

administracija SM biggrin.gif
Klojiniu nereik, nes meistrai sake tures savo.
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2012 04 19, 22:40)
Klojiniu nereik, nes meistrai sake tures savo.

Sveikute 4u.gif
Mes ir mastom apie tvoros pamato ispylima, kiek jums paskaiciavo si malonuma? Ar gilus pamatas?
Atsakyti
QUOTE(Infinity_ @ 2012 04 19, 16:21)
Ilonux, jei kaimynai turi maumedį, ar nesiteiravai iš kur jie pirko.
O dėl kaltinės tvoros, mes žadam derinti kartu su medžiu, nes nesinori labai atviros.


Mes su kaimyne vaikščiojom kartu po mugę, tai ji išsirinko, o aš galvojau, kad dar palauksiu ir gal rasiu ką pigiau biggrin.gif Bet pasirodo, kad ne taip lengva yra.

Man tai ažūrinės tvoros patinka tuo, kad jaukiau kažkaip, neatsitveri nuo pasaulio. Apskritai man patinka, kai tvoros tarp kaimynų tik simbolinės arba iš augalų, bet mes kažkaip pasidavėm masinei Lietuvoje siaučiančiai "gardų" manijai lotuliukas.gif Dabar su kaimynėm pasigodojam, kad jaukiau būt buvę kokiais augaliukais užsisodint. Gal kada nors tuos gardus nuversim ateityje biggrin.gif
Nors aišku, jei prie labai pravažiuojamo kelio, tai gal geriau nepermatoma, nes nemalonu tikriausiai, kai visi nužvelginėja...

O aš pasidžiaugsiu, kad šiandien buvo mūsų bendrijos susirinkimas ir labai pasisekė thumbup.gif Su pirmininku pergyvenom, kad nesusirinks žmonės arba balsuos prieš siūlomus sprendimus. Bet įvyko atvirkščiai - už gatvių sutvarkymą nubalsavo "už" 100 proc. iš buvusių. Niekas nė žodžio, kad "man nereikia, gerai ir taip". Už bendrų teritorijų sutvarkymą kasmet po gabaliuką išlyginant ir medžiais užsodinant - irgi visi "už". Vau bigsmile.gif Tikiuosi, kad ir įmokas visi taip tvarkingai susimokės rolleyes.gif

Liks tik nemalonumas dėl dulkančio ir duobėto centrinio mūsų kaimo "greitkelio"... Tos duobės po greiderio šiek tiek apnyksta. Bet didžiausias nepatogumas - dulkės.. Vasarą kyla tokie dulkių stulpai, kad siaubakas, jei pro šalį netyčia eisi, kai apdulkėsi visas, kai mašina pravažiuos ir dulkėms springsi doh.gif Mūsų sklypas 4-as nuo kelio, ale ir tai nemalonu verysad.gif Bet kad jį greitai kas nors asfaltuos, deja, vilčių nėra....
Papildyta:
QUOTE(neinzy @ 2012 04 19, 16:24)
ir dar del metalines  tvoros... jei nuo tvoros 20m spinduliu yra stulpai elektros, tai tvorai reiks daryti izeminima- visa kaip priklauso su visais matavimais ir  pridavimu  blink.gif  doh.gif  biggrin.gif  4u.gif


Geras, nebuvau to girdėjusi... unsure.gif Čia tie betoniniai elektros stulpai, ar ne? Pas mus kaimelyje iš viso tokių nėra, viskas po žeme sukišta. Yra tik gatvių apšvietimo stulpai, bet jie juk netrukdo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilonux: 19 balandžio 2012 - 22:14
QUOTE(asaraa @ 2012 04 19, 22:40)
administracija SM biggrin.gif
Klojiniu nereik, nes meistrai sake tures savo.

Tai kad jau tiek firmu esam primineje, niekam neuzkliuvo. Nors ir ne i tema kiek snekeje, kol viena kart neuzkliuvo kaikam ... ai, niekad nezinosi.

QUOTE(salamandra07 @ 2012 04 19, 22:53)
Sveikute  4u.gif
Mes ir mastom apie tvoros pamato ispylima, kiek jums paskaiciavo si malonuma? Ar gilus pamatas?

MB sako 1.20m. reik daryt gyli.
Siandien dar diskutavom su MB, tai sakau, ai, kam tas pamatas, darom zole, o kai bus litu tvorai, tai ir pamata issipilsim, nes dabar dar ir terasos noris ir man dar fotiko geresnio (tikiuosi ryt turet bigsmile.gif )... uzuolaidas svetaines ir taip nukelem i rudeni jauciu, tik mazajai butinai parsisiusiu, stai sitas:
http://www.curtainfa...Chintz-p27.html
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2012 04 19, 21:24)
imant ta pacia supyne is gamintoju, tapati kaina iseina ka bauhof siulo su nuolaida Supuokle Streva 459lt (vietoj 629lt), ciuozykla impregnuota 299lt (vietoj 399lt).
Pas gamintojus paziurekit cia


na tai tas pats 4u.gif kazin kaip su atvezimu vienoj ir kitoj vietoj g.gif bet siaip daiktas geras- pas giminaicius yrajau dvi ar trys vasaros- viskas thumbup.gif

QUOTE(ilonux @ 2012 04 19, 23:08)
-Man tai ažūrinės tvoros patinka tuo, kad jaukiau kažkaip, neatsitveri nuo pasaulio. Apskritai man patinka, kai tvoros tarp kaimynų tik simbolinės arba iš augalų, bet mes kažkaip pasidavėm masinei Lietuvoje siaučiančiai  "gardų" manijai  lotuliukas.gif  Dabar su kaimynėm pasigodojam, kad jaukiau būt buvę kokiais augaliukais užsisodint. Gal kada nors tuos gardus nuversim ateityje biggrin.gif

-- Geras, nebuvau to girdėjusi... unsure.gif Čia tie betoniniai elektros stulpai, ar ne? Pas mus kaimelyje iš viso tokių nėra, viskas po žeme sukišta. Yra tik gatvių apšvietimo stulpai, bet jie juk netrukdo...

- o as mastau kaip greiciau ta savo azurine tvora kuom tai apsodinti biggrin.gif teks daryti tuju "garda" biggrin.gif uzteks ginduliams uz dyka telika pas mus pro langa ziureti biggrin.gif lotuliukas.gif biggrin.gif ir labai gailiuosi,kad skelem sklypa per puse- tas 40 aru butu pats tas- uzsisodinciau puseliu puse sklypo ir butu vienkiemis mieste biggrin.gif man namas visu pirma privatumas ax.gif

-- as irgi biggrin.gif kol is lesto laiskas neatejo smile.gif stovejo ta musu azurine metaline tvora kelis metus ir niekam nemaise biggrin.gif na manau neturetu maisyti apsvietimo stulpai, bet ka gali zinoti- pasidomek jei ka mirksiukas.gif cia siu metu "naujove" biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inspire @ 2012 04 19, 21:13)
Labas vakaras  mirksiukas.gif
sveika, kaimyne  bigsmile.gif  4u.gif
kur statysite?


Labukas, mes tai statysimes gestautu gyvenvieteje, cia iskart uz lapyno jis yra:)

Labukas ir visoms, tai sakot neverta i ta paroda vaziuoti? Planavom su vyru rytoj lekti ten, bet dabar pradja svarstyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera18 @ 2012 04 20, 07:46)

Labukas ir visoms, tai sakot neverta i ta paroda vaziuoti? Planavom su vyru rytoj lekti ten, bet dabar pradja svarstyti g.gif

juk kiekvieno norai ir tikslai yra skirtinigi-tuom mes ir skiriames visi-nuvaziuokit-gal butent sau rasit kazka-negalima pasikliauti nuomonem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera18 @ 2012 04 20, 06:46)
Labukas, mes tai statysimes gestautu gyvenvieteje, cia iskart uz lapyno jis yra:)

Labukas ir visoms, tai sakot neverta i ta paroda vaziuoti? Planavom su vyru rytoj lekti ten, bet dabar pradja svarstyti g.gif


Žiūrint, ko jums reikia iš tos parodos. Jei esat statybų naujokai, tai manyčiau verta apsilankyti - ten vis tiek yra pristatomi įvairūs šildymo sprendimai, statybinės medžiagos ir t.t. Mes jau gyvenam 3 metus po statybų ir likę yra tik keli aplinkos tvarkymo darbai, tai mūsų jau kitokie poreikiai ir atrodo, kad mažas pasirinkimas reikalingų prekių biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(neinzy @ 2012 04 19, 22:37)
-- as irgi  biggrin.gif kol is lesto laiskas neatejo  smile.gif  stovejo ta musu azurine metaline tvora kelis metus ir niekam nemaise  biggrin.gif na manau neturetu maisyti apsvietimo stulpai, bet ka gali zinoti- pasidomek jei ka  mirksiukas.gif cia siu metu "naujove"  biggrin.gif  4u.gif



Pasidomėsiu, bet nemanau, juk gatvių apšvietimas įtampos neturi, jis tik naudoja elektros energiją mirksiukas.gif

Mes kaltinę tvorą cinkuosim, kad nerūdytų. Nors kainuos brangiau kažkiek, bet verta investuot, kad nereikėtų vargti paskui...
Atsakyti
apie parodą ir aš girdėjau kad nelabai kokia, tai pradedu ir aš galvot galbūt neverta bevažiuoti, žiūrėsiu koks ryt oras bus smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2012 04 19, 09:21)
oj, merginos ačiū, ačiū už patarimus  4u.gif  4u.gif


O jos taip lengvai išsiima? Mūsų meistrai pagrindą joms daro žvyrą su cementu, ir prisispaudusios gi viena prie kitos, taip kaip ją išlupt iš tos vietos?  unsure.gif


Mes irgi sakom kai jas isimti,juk po jomis beveik cementas,o jis sudaro tik kieta pagrinda,o trinkele galima atseit su 2 vinim ar kitais daiktais kazkaip ikisus istrizai i kampus,patys dar nebandem,nes svieziai sudetos dar ax.gif
Atsakyti