Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės/ai"

QUOTE(Raja28 @ 2012 04 20, 09:30)
laba,

jei su cementu, kazi ar taip issiima lengvai??? g.gif
thumbup.gif  thumbup.gif
jei kur uzmatysit tik ciuozyklu plastmasine dali po PYGIAI svilpterekite mirksiukas.gif  biggrin.gif


Na pati nebandziau,bet pats meistras kuris dejo tai pasake,beje terasoj buvo kelias nuskele,tai be problemu pakeite thumbup.gif aisku kol naujai sudeta lengviau,o kai i tarpukus prieis zvyro-smelio gal biski ir sunkiau bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(dier @ 2012 04 20, 09:20)
O del supyniu, tai vakar nulekiau paziureti, man jos labai patiko, patiko pati plastikine ciuozykla, tokia saugi, o tos metalines nelabai man patinka, vasara jos ikaista, kai vesiau -saltos jos.... Jei uzsisakai parodos metu, tai ir atveza ir sumontuoja nemokamai, manau, kad tai pliusas.... 

Praeita savaitgali uzsiemiau sodininkyste- pasodinau 3 obelaites, seimos kriause, tresne, 3 serbentus, agrasta, 2 silauoges, maumedi, veimutine pusi, 2 krumukus hortenziju... Lauksiu dabar derliaus ir ziedu  lotuliukas.gif


Nu va, sakiau, kad fainos supynės wub.gif Aš jas imčiau nedvejodama, bet, kaip rašiau, jau turim biggrin.gif

QUOTE(Raja28 @ 2012 04 20, 09:30)

Po kiek metates bendrijos mokesciams???jei ne paslaptis?? mirksiukas.gif  g.gif
Pas mus vasara kelia nupila su suriu vandeniu, jis taip greit nenudziusta nuo zvyrkelio ir tiek nedulka mirksiukas.gif



Ne paslaptis. Mes mokam po 90 Lt per mėn., kas jau pradėjo statyt, o kas turi vien tik sklypą moka po 75 Lt per mėn.

Mąstau, kad reikia organizuoti šią vasarą iki savo gatvės nusilaistymą tuo druskingu vandeniu, jei pavyks su laistytojais sutart gerą kainą.
Blogiausia tiems, kurie gyvena prie pat to kelio, kitiems nelabai ateina dulkės, bet kai matau iš savo sklypo vasarą dulkių šuorus, tai patyliukais meldžiu, kad palytų unsure.gif Nes pas mus gan daug mašinų važiuoja, statybos. Tada nei su vaikais pasivaikščiosi ir mašinos apdulka.
Beje, tas sūrus vanduo turi neigiamą poveikį šiokį tokį. Jei pakelėj auga pušaitės kokios ar kiti medeliai, tai juos taip palaisčius (vis viena patenka ant jų tas sūrymas), nudžiūva ilgainiui....Kalbėjau su vienu žmogum, tai skundėsi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera18 @ 2012 04 20, 07:46)
Labukas, mes tai statysimes gestautu gyvenvieteje, cia iskart uz lapyno jis yra:)


Geras bigsmile.gif mes ten jau statome mirksiukas.gif
o kur tiksliau? kurioje gatvėje?

Labas vakaras visiems 4u.gif
Atsakyti
dier aš tikrai pagalvočiau dėl tų sūpynių... mano mažasis irgi labai judrus, bet.. dažniausiai visgi pas mus kieme jis žaidžia ne vienas, o sūpynės nėra tinkamos grupiniams žaidimams. todėl jos pas mus įdomios buvo pirmą mėnesį, o po to nuo čiuožyklos čiuožinėdavo nebent...šuniai mūsų... o va batutas pasiteisino 100 proc. ten ir pašokinėja po du vaikai ir 4iese su kaimynų vaikais susėdę kortom pažaidžia smile.gif ir bet kur jį patraukt gali, kai nori.. tokia mūsų patirtis .
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2012 04 20, 17:58)
dier aš tikrai pagalvočiau dėl tų sūpynių... mano mažasis irgi labai judrus, bet.. dažniausiai visgi pas mus kieme jis žaidžia ne vienas, o sūpynės nėra tinkamos grupiniams žaidimams. todėl jos pas mus įdomios buvo pirmą mėnesį, o po to nuo čiuožyklos čiuožinėdavo nebent...šuniai mūsų... o va batutas pasiteisino 100 proc. ten ir pašokinėja po du vaikai ir 4iese su kaimynų vaikais susėdę kortom pažaidžia smile.gif ir bet kur jį patraukt gali, kai nori.. tokia mūsų patirtis .

Ale logiska. O dar sus supynem viens kitam uzvozt gali.
Batutas tikrai gal geras daiktas. O supynes man visai nieko atrodo, bet turbut vel trumpam tiem vaikam g.gif
Atsakyti
QUOTE(salamandra07 @ 2012 04 19, 21:53)
Sveikute  4u.gif
Mes ir mastom apie tvoros pamato ispylima, kiek jums paskaiciavo si malonuma? Ar gilus pamatas?

kainininka zmogus dave smulku. Pamatukas 40cm (20cm i zeme ir tiek pat virs). Stulpai i zeme betonuosis 60cm, ir i stulpa betona pilsim (del tvirtumo).

QUOTE(ilonux @ 2012 04 19, 22:08)
Tikiuosi, kad ir įmokas visi taip tvarkingai susimokės  rolleyes.gif

Tas ir svarbiausia po susirinkimo unsure.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 04 19, 22:35)
MB sako 1.20m. reik daryt gyli.

cia stulpo, ar bendro betono sieneles toks gylis? g.gif

QUOTE(rutulyte @ 2012 04 20, 07:53)
reiks bandyt kai reikalas prispirs, nes pasirodo supanikavau per anksti, lietus nuplovė mano mašinos paliktas dėmes, antifrizas ko gero ten bėga, tai ir neliko nieko. Bet tikiu kad ateity visko bus  4u.gif

dziugu kad susitvarke savaime. thumbup.gif

QUOTE(dier @ 2012 04 20, 09:20)
Mes tvoros metalinius stulpus betonavom giliai, man atrodo apie 1 metra, meistrai taip patare, sako, dideli vejai siauteja, kad neisverstu...

Praeita savaitgali uzsiemiau sodininkyste- pasodinau 3 obelaites, seimos kriause, tresne, 3 serbentus, agrasta, 2 silauoges, maumedi, veimutine pusi, 2 krumukus hortenziju... Lauksiu dabar derliaus ir ziedu  lotuliukas.gif

O i stulpus pyle betono?
Saunuole thumbup.gif As ir ant popierinio varianto braizausi kas kur turetu lauke augti.

QUOTE(Raja28 @ 2012 04 20, 09:30)
jei kur uzmatysit tik ciuozyklu plastmasine dali po PYGIAI svilpterekite mirksiukas.gif  biggrin.gif

kas yra po pygiai? biggrin.gif Ir kokio ilgio norite.
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2012 04 20, 17:58)
dier aš tikrai pagalvočiau dėl tų sūpynių... mano mažasis irgi labai judrus, bet.. dažniausiai visgi pas mus kieme jis žaidžia ne vienas, o sūpynės nėra tinkamos grupiniams žaidimams. todėl jos pas mus įdomios buvo pirmą mėnesį, o po to nuo čiuožyklos čiuožinėdavo nebent...šuniai mūsų... o va batutas pasiteisino 100 proc. ten ir pašokinėja po du vaikai ir 4iese su kaimynų vaikais susėdę kortom pažaidžia smile.gif ir bet kur jį patraukt gali, kai nori.. tokia mūsų patirtis .

o Jus batuta kur laikot- ant trinkeliu ar ant zoles g.gif pas mumis dabar kieme ant trinkeliu- bet ir krepsio stovas tuoj issitrauks, o dar ir su dzipu ir dviraciais reik kieme vazineti- tai mastau, ar negalima butu ant zoles batuto perkelti g.gif suzavetinis mano vis pergyvena,kad veja sudirbs doh.gif

manau retas kuris vaikas vienas isejes labai jau su tom supynem ar batutu zaidzia- kai yra chebros- kitas reikalas- tada ir tvoros zaidimams tinka biggrin.gif doh.gif tik spek juos gaudyti doh.gif pas mus nuo busimo "prudelio" slaito vaikai vasara taip paciuozinejo,kad kelnes pilnos zemiu buvo, vos siknas pavilko lotuliukas.gif
gal kas turit pripuciamus baseiniukus kieme?Kazin daug ten vargo su ju prieziura g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 04 20, 18:00)
Ale logiska. O dar sus supynem viens kitam uzvozt gali.
Batutas tikrai gal geras daiktas. O supynes man visai nieko atrodo, bet turbut vel trumpam tiem vaikam g.gif


batute ir vienas ant kito neblogai "apsilamdyti" gali 4u.gif

QUOTE(asaraa @ 2012 04 20, 19:07)
cia stulpo, ar bendro betono sieneles toks gylis?  g.gif


pas mus i gyli greze stulpams po 1m,o kur bordiurai gal po koki 30- 40cm gavosi po zeme 4u.gif

asaros uzrodytoj nuorodoj yra ir plasmasiniu ciuozikliu, tik nezinau ar jos popigiai skaitosi g.gif
http://www.vaivoryks...ikine ciuozykla
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neinzy: 20 balandžio 2012 - 19:31
QUOTE(asaraa @ 2012 04 20, 19:07)
kainininka zmogus dave smulku. Pamatukas 40cm (20cm i zeme ir tiek pat virs). Stulpai i zeme betonuosis 60cm, ir i stulpa betona pilsim (del tvirtumo).
Tas ir svarbiausia po susirinkimo  unsure.gif
cia stulpo, ar bendro betono sieneles toks gylis?  g.gif
dziugu kad susitvarke savaime.  thumbup.gif
O i stulpus pyle betono?
Saunuole  thumbup.gif As ir ant popierinio varianto braizausi kas kur turetu lauke augti.
kas yra po pygiai?  biggrin.gif Ir kokio ilgio norite.

ne, i stulpus betono nepyle, bet stulpai giliai ibetonuoti, paziurejau i uzrasus, tai lygiai 1 metras..
Papildyta:
[quote=neinzy,2012 04 20, 20:22]
o Jus batuta kur laikot- ant trinkeliu ar ant zoles g.gif pas mumis dabar kieme ant trinkeliu- bet ir krepsio stovas tuoj issitrauks, o dar ir su dzipu ir dviraciais reik kieme vazineti- tai mastau, ar negalima butu ant zoles batuto perkelti g.gif suzavetinis mano vis pergyvena,kad veja sudirbs doh.gif

manau retas kuris vaikas vienas isejes labai jau su tom supynem ar batutu zaidzia- kai yra chebros- kitas reikalas- tada ir tvoros zaidimams tinka biggrin.gif doh.gif tik spek juos gaudyti doh.gif pas mus nuo busimo "prudelio" slaito vaikai vasara taip paciuozinejo,kad kelnes pilnos zemiu buvo, vos siknas pavilko lotuliukas.gif
gal kas turit baseiniukus kieme?Kazin daug ten vargo su ju prieziura g.gif
Papildyta:
batute ir vienas ant kito neblogai "apsilamdyti" gali 4u.gif
pas mus i gyli greze stulpams po 1m,o kur bordiurai gal po koki 30- 40cm gavosi po zeme 4u.gif

asaros uzrodytoj nuorodoj yra ir plasmasiniu ciuozikliu, tik nezinau ar jos popigiai skaitosi g.gif
http://www.vaivoryks...ikine ciuozykla
[/quote del batutu, tai turim giminej nutikima, kai vaikai dantis issimuso.... nelaimiu visur gali buti.. sese batuta laike ant pieveles, tai zoles po batutu nerasta.. zodziu, pliusu- minusu visur yra, tiesiog reikia nuspresti ka rinktis ir tiek..
Papildyta:
kazkaip mandriai atsakiau , bardakas gavosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dier: 20 balandžio 2012 - 19:34
gal merginos kuri zinot kuom nupurksti zole nuo kiaulpieniu g.gif ir kada ta darba reik atlikti g.gif ir dar gal uzmatet kur iranki toki "kiaulpieniu medzioklei"- na kad kiaulpienes su saknim israut eitu g.gif
Atsakyti
pas mus batutas ant žolės.. visiškai nieko žolei nenutiko, tik karts nuo karto jį patraukiam iš vienos vietos į kitą.. tai nesunku padaryt.. o va basieną turėjom surenkamą. tai jo su vandeniu nepastumsi.. tai žolė po juo iššuto per vasarą
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2012 04 20, 20:38)
pas mus batutas ant žolės.. visiškai nieko žolei nenutiko, tik karts nuo karto jį patraukiam iš vienos vietos į kitą.. tai nesunku padaryt.. o va basieną turėjom surenkamą. tai jo su vandeniu nepastumsi.. tai žolė po juo iššuto per vasarą


dankis 4u.gif nu taip, batuta pernesti visai nesunku-svarbu tinkama veja pagauti lotuliukas.gif lotuliukas.gif mes ji rudeni pririse buvom prie lauko apsvietimo laidu - nes per didziasias audras rasdavom prie tvoros biggrin.gif doh.gif

o daug terliones su baseiniuku? man ir hochetsa i kolitsa- kad isitaisysiu daugiau vargo nei naudos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neinzy: 20 balandžio 2012 - 19:44
dėl baseinuko tai aš vasarą iš maximos buvau nupirkusi gal už 15 lt kai akcija buvo, tai pripučiu ir paskui vandenį išpylus po batutu pakišdavau, ir vaikams gerai ir žolė sveika, o kai jau vėsta orai tai išleidžiu jį, tai iš tikrųjų visai nesudėtinga
Atsakyti