Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Kaip manote, kuri vieta geriau sventimui: Bajorkiemis ar Jachtklubas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mija23 @ 2006 08 12, 14:55)
O mane domina sodybos. gal kas turit kokios informacijos apie sias sodybas:

1. Pas Pinciuka
2. Petroniu dvarelis
3. Petrausku sodyba
4. Zalensu sodyba
5. Roko sodyba

vestuves planuojamos 2007 07 14
40 - 50 zmogeliuku ir reikia, kad visus apnakvindintu  ax.gif


Kiek žinau Zalensų ir Roko sodybos talpina tiek žmonių pernakvot. Kai mama skambinosi Zalensam tai sake 3000Lt sodyba + 70Lt žmogui už maistą ir dar pabrėžė, kad kitais metais tikrai brangs.

Roko sodyboj pati buvau. Labai patiko ir rezervavom ten jau vietą, tik dar be rankipinigų. Kaina žmogui 130Lt - 50Lt nakvynė ir 80Lt maistas. Sakė kad kitąmet gali brangti žmogui 10-15Lt. Gautūsi apie 140Lt žmogui. Pirtys, baseinai ir visa kita papildomai kainuoja. Į tą 130Lt įeina tik maistas be saldaus stalo ir be gėrimų su šventimo sale ir nakvynė. Į kitas sodybas skambinsiuos ir bandysiu važiuot šią savaite mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gagalia: 16 rugpjūčio 2006 - 11:13
QUOTE(Mija23 @ 2006 08 14, 14:57)
o gal dar kasnors kanors zinot apie rumsiskiu viesbuti? internete niekur nerandu  schmoll.gif
kokios kainos ten dabar. kazkada ten buvo drauges vestuves, tai zmogui 80 lt su nakvyne buvo, idomu kaip dabar  g.gif



Sveikute,

As darysiu savo vestuves spalio 7 Rumsiskiu viesbutukyje, daug pazystamu dare ten balius ir visai patiko, na maciau jau paruosta stala vestuvem irgi neblogai viskas atrode, labai graziai ir daug. Alaus stalas labai neblogai ir skaniai atrode:).
Beje ten talpina daug zmoniu. Kaina..na sake 100, bet gal deretis galima.
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2006 08 16, 11:28)
Sveikute,

As darysiu savo vestuves spalio 7 Rumsiskiu viesbutukyje, daug pazystamu dare ten balius ir visai patiko, na maciau jau paruosta stala vestuvem irgi neblogai viskas atrode, labai graziai ir daug. Alaus stalas labai neblogai ir skaniai atrode:).
Beje ten talpina daug zmoniu. Kaina..na sake 100, bet gal deretis galima.


gal gali koki kontaktini tel duot? arba gal zinai kur internete galima pamatyt nuotrauku?

dekui uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mija23 @ 2006 08 16, 12:56)
gal gali koki kontaktini tel duot? arba gal zinai kur internete galima pamatyt nuotrauku?

dekui uz info  4u.gif



Internete nera kiek zinau...blyn paziurek ar limuzinu telefonas buna...
nes kazkodel dabar nerandu pas save piniginej, nes darbelyje esu. Vakarop i AZ parasysiu.
Beje kada vestuves tavo?
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2006 08 16, 12:46)
Internete nera kiek zinau...blyn paziurek ar limuzinu telefonas buna...
nes kazkodel dabar nerandu pas save piniginej, nes darbelyje esu. Vakarop i AZ parasysiu.
Beje kada vestuves tavo?


mano dar netaip greit 2007 07 14 ax.gif butinai lauksiu komentaru po tavo vestuviu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mija23 @ 2006 08 17, 14:30)
mano dar netaip greit 2007 07 14  ax.gif butinai lauksiu komentaru po tavo vestuviu  mirksiukas.gif


Aisku butinai parasysiu, ir fotkyciu ikelsiu:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2006 07 17, 09:53)
kirksnove yra nerealu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif tureciau penkias rankas - visom balsuociau uz kirksnove  4u.gif

ar nieko is maisto netruko?mes galvojam gal papildomai dar kazka sakyt. kaip manai?
Atsakyti
na, kirksnoveje as buvau sia vasara nuvaziavusi. i vidu nejau, nes uzteko ir i isore paziuret. apejom aplinkui nama, sakau saviskiui - na jau ne! schmoll.gif sakau, pastatas tai kazkoms tarybinis, kvadratinis keliu akstu namas, kazkaip man tai visai nepasirode grazu. ir tas prudelis salia buvo visas zaliais dumbliais apsineses, kazkaip nesvaru... paskui netoli gyvenantis draugas sake, kad nieko keisto, kad man pasirode tas namas tarybinis, nes ten ir buvo tam pastatyas - kad tarybiniais laikais partiju vadovybe posedziautu ir baliavotu doh.gif
todel man kazkaip visai negrazus namas pasirode schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2006 08 16, 12:28)
Sveikute,

As darysiu savo vestuves spalio 7 Rumsiskiu viesbutukyje, daug pazystamu dare ten balius ir visai patiko, na maciau jau paruosta stala vestuvem irgi neblogai viskas atrode, labai graziai ir daug. Alaus stalas labai neblogai ir skaniai atrode:).
Beje ten talpina daug zmoniu. Kaina..na sake 100, bet gal deretis galima.

Mes ten darem,viskas labai patiko isskyrus kai kuriuos niuansus del sales papuosimo. To poveikslo kuris lyg ir virs jaunuju galvu bet kartu ir ne - neleidzia nukabinti. Viniu kalti i staktas taip apt neleidzia. O siaip ten ziauriai perkrauta, tos dirbtines geles briedziai baras uzuolaidos liustros.... Tai mes beveik nieko ir nepuosem. Maisto buvo nerealiai daug ir skanaus, kambariai superiniai . Kaip zita sako - bus barmenas tai tas barmenas pasirodo viena vienintele jauna mergaiciuke, bet tikrai gerai sukosi, neturim jokiu pretenziju. Mes kelem birzeli ir dar 5dieni tai uz zmogu mokejom po 80lt, manau kad ir jus dar galit nusideret nes spalis visgi... smile.gif Ai dar pirtis gerule tikrai labai gerai rytui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2006 08 18, 06:32)
Mes ten darem,viskas labai patiko isskyrus kai kuriuos niuansus del sales papuosimo. To poveikslo kuris lyg ir virs jaunuju galvu bet kartu ir ne - neleidzia nukabinti. Viniu kalti i staktas taip apt neleidzia. O siaip ten ziauriai perkrauta, tos dirbtines geles briedziai baras uzuolaidos liustros.... Tai mes beveik nieko ir nepuosem. Maisto buvo nerealiai daug ir skanaus, kambariai superiniai . Kaip zita sako  - bus barmenas tai tas barmenas pasirodo viena vienintele jauna mergaiciuke, bet tikrai gerai sukosi, neturim jokiu pretenziju. Mes kelem birzeli ir dar 5dieni tai uz zmogu mokejom po 80lt, manau kad ir jus dar galit nusideret nes spalis visgi... smile.gif Ai dar pirtis gerule tikrai labai gerai rytui smile.gif



O geras!Esme tokia kad nedaug zmoniu bus gal delto brangiau. Kiek pas jus buvo?
Mama del tu sales "akcentu" kalbejo:) gal ka eis padaryt i paslepti, bandysim kviestis baliomanija gal.
Galetum placiau papasakot jei nesunku. Siaip idomu fotkiu paziuret, tavo tose kur sudeta nelabai matosi..As jau istyrinejau kad ten HR:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dendule: 18 rugpjūčio 2006 - 08:52
QUOTE(dendule @ 2006 08 18, 09:40)
O geras!Esme tokia kad nedaug zmoniu bus gal delto brangiau. Kiek pas jus buvo?
Mama del tu sales "akcentu" kalbejo:) gal ka eis padaryt i paslepti, bandysim kviestis baliomanija gal.

Jau tik nekraukit ten balionu, isprotet galima... taigi ne karnavalas...
pas mus buvo 52 zmogai. Mes tik juostas nuo duru kabinom va matos siek tiek
http://www.biteplius...43-=(1722436596
Ai dar jaunuju kedes buvo papupstos ir visos kitos kedes us banteliais.
O lauke va kaip puosem http://public.fotki..../photo#img_0696
tuos kaspinus pirkom is floristiskos salono kazkur petrasiunuose.
Atsakyti