Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Forgete @ 2006 08 18, 09:47)
Jau tik nekraukit ten balionu, isprotet galima... taigi ne karnavalas...
pas mus buvo 52 zmogai. Mes tik juostas nuo duru kabinom va matos siek tiek
http://www.biteplius...43-=(1722436596
Ai dar jaunuju kedes buvo papupstos ir visos kitos kedes us banteliais.
O lauke va kaip puosem http://public.fotki..../photo#img_0696
tuos kaspinus pirkom is floristiskos salono kazkur petrasiunuose.



Nava pas jus daug zmoniu....siaip balionai cia pirma mintis. Jau sumasciau kad is savo darbo pasiimsiu dvi dailininkes kurios gal papuos ideju turi, as siaip stala noriu gyvom gelem papuosti, nes kai buvom nuvaziave tai kazkokias deda dirbtinas. Ka jus dejot?
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2006 08 18, 10:06)
Nava pas jus daug zmoniu....siaip balionai cia pirma mintis. Jau sumasciau kad is savo darbo pasiimsiu dvi dailininkes kurios gal papuos ideju turi, as siaip stala noriu gyvom gelem papuosti, nes kai buvom nuvaziave tai kazkokias deda dirbtinas. Ka jus dejot?

Su viena pora susitarem jie padovanojo tokia zema puokstyte - dejo prie jaunuju, o pulko puokstytes (7 poros buvo) isdeste i vienodas vazutes ant viso stalo.
Baliomanijoj papuosimo sales kaina nuo 350Lt. man pasirode daug...
Atsakyti
Forgete ir dendule, jusu pasnekesys ir man padeda po biski apsispresti ax.gif
jau rezervavau roko sodyba, bet jauciu, kad labiau linkstu prie rumsiskiu viesbucio.
Forgete, o koki maista dave? ir ar tikrai uzteko? ar yra ten koks atskiras kambarys jauniesiems? ir iki keliu kita diena gali but? ar uz pirti praso atskiro mokescio?

oi nepykit mergaites, bet pakamantinesiu as cia jus blush2.gif
Atsakyti
Manau, kad Roko sodybos ir Rumsiskiu viesbucio net neverta lyginti. Tai visai skirtingo lygio vietos.
Nei is vieno pazistamo sventusio Rumsiskiu viesbuty nesu girdejus geru atsiliepimu, tai patalyne buvo nesvari, tai maistas neskanus, o vieni net apsinuodijo.
Nors ir brangiau (zinau abieju kainas, nes domejausi, kai ieskojau sau) as uz Roko sodyba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kirmelyte @ 2006 08 18, 16:37)
Manau, kad Roko sodybos ir Rumsiskiu viesbucio net neverta lyginti. Tai visai skirtingo lygio vietos.
Nei is vieno pazistamo sventusio Rumsiskiu viesbuty nesu girdejus geru atsiliepimu, tai patalyne buvo nesvari, tai maistas neskanus, o vieni net apsinuodijo.
Nors ir brangiau (zinau abieju kainas, nes domejausi, kai ieskojau sau) as uz Roko sodyba  thumbup.gif

Na kiekvienam savo, mes ziurejom pagal kaina irgi.
Ten daug rimtu zmoniu svencia savo progas(prokurorai teisejai ir etc), bet negali tai buti rodiklis, vieniems vienur patinka kitiems kitur.Man paciai aplinka pati graziausia ir vidus pats fainiausias pasirode Bernatoniu sodyboj, tikrai labai grazus medinis stalas modernus, kedes aukstos, tik nedarem ten nes ne visi tilptu miegoti, telpa apie 8zm.

Papildyta:
QUOTE(Mija23 @ 2006 08 18, 15:20)
Forgete ir dendule, jusu pasnekesys ir man padeda po biski apsispresti  ax.gif
jau rezervavau roko sodyba, bet jauciu, kad labiau linkstu prie rumsiskiu viesbucio.
Forgete, o koki maista dave? ir ar tikrai uzteko? ar yra ten koks atskiras kambarys jauniesiems? ir iki keliu kita diena gali but? ar uz pirti praso atskiro mokescio?

oi nepykit mergaites, bet pakamantinesiu as cia jus  blush2.gif



Taiva i tau klausimelius ka sake man ta pasakysiu.
Pirtis kiek pamenu i kaina ieina, antra diena nuo 8-11 berods ar kazkaip ten:) pinasi man tas laikas.
Maisto nepasakysiu ka dave, bet alaus stalas atrode labai skaniai, nors papietavus buvau kai ziurejau:).
Jauniesiems tikrai yra atskiras kambarys. Ir ten kambariu begales:). Vietos labai nemazai.
Baseinas irgi didelis. Pirtys dvi kiek pamenu.
Bilijardo berods 2stalai, stalo tenisas rusyje, na pramogu yra:).
Kiek mum sake tai leidzia buti iki 15:00
Kiek as zinau tai surasiau. Forgete papasakoks daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Mija23 @ 2006 08 18, 15:20)
Forgete ir dendule, jusu pasnekesys ir man padeda po biski apsispresti  ax.gif
jau rezervavau roko sodyba, bet jauciu, kad labiau linkstu prie rumsiskiu viesbucio.
Forgete, o koki maista dave? ir ar tikrai uzteko? ar yra ten koks atskiras kambarys jauniesiems? ir iki keliu kita diena gali but? ar uz pirti praso atskiro mokescio?

oi nepykit mergaites, bet pakamantinesiu as cia jus  blush2.gif

Nzn mes irgi labai daug ieskojom, bet kadangi gavom nemazai rekomendaciju tai ir pasirinkom rumsiskes. Maistas tai ten tikrai ivairus ispradziu moterims lyg vistienos kepsnys, vyrams - kiaulienos, paskui visokiu mesu pripjaustyta zuvis lyg farshiruota. Na tikrai stalas linko nuo maisto ir negaliu pasakyt kad buvo neskanus tiesiog valgyt oi kaip man nesinorejo smile.gif Alaus stalas tikrai superinis buvo. O ryte dave troskintu kopustu su desrelem mmmmm, kad as atsikeliau 7val o stalas jau sutvarkytas buvo, sauniai jie ten sukos. Jauniesiems atskiras didelis kambarys su atskiru dushu bei wc, visiem kitiem kambariai tikrai tvarkingi ir patalyne kad purvina ne viens nesiskunde. Gavom dar komplimentu is sveciu kad nakvyne tikrai gerai pasirupinta. Mes kadangi buvom 5dieni tai antra diena galejom tik iki 11.30 but nes vakare kiti vestuvininkai buvo. Apgaudinet nieko neapgavo, kita diena visa maista sukrove vezhtis namo. Uz pirti neprase nieko tik susitari nuo kiek iki kiek i ta pirti eisit, 3val beroc leidzia. Nzn aisku cia skonio reikalas, ir ziurint su kuo lyginsi, as manau kad kaina tikrai atitiko kokybe. Man pagrindinis faktorius kad visus svecius sutalpintu nakvynei smile.gif
Papildyta:
Va radau keleta foto kaip atrode vaises
http://public.fotki..../photo#179_7911
http://public.fotki..../photo#179_7914


Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 08 17, 22:58)
na, kirksnoveje as buvau sia vasara nuvaziavusi. i vidu nejau, nes uzteko ir i isore paziuret. apejom aplinkui nama, sakau saviskiui - na jau ne!  schmoll.gif sakau, pastatas tai kazkoms tarybinis, kvadratinis keliu akstu namas, kazkaip man tai visai nepasirode grazu. ir tas prudelis salia buvo visas zaliais dumbliais apsineses, kazkaip nesvaru... paskui netoli gyvenantis draugas sake, kad nieko keisto, kad man pasirode tas namas tarybinis, nes ten ir buvo tam pastatyas - kad tarybiniais laikais partiju vadovybe posedziautu ir baliavotu  doh.gif
todel man kazkaip visai negrazus namas pasirode  schmoll.gif

na matai, cia skonio reikalas, man asmeniskai aplinka labai patiko, kai pagalvoji kad sumoki pinigelius ir viskas tavo:)
as nemazai ieskojau ir nusprendem kirksnovej daryt, tik mane domina pats sveciu sutikimas, maistas ir jo kokybe.+ man labai patiko kaip irengti kambariai sveciams, kiek ziurejau niekur taip fainiai nemaciau, ta prasme kambariuose ir wc ir dusas, o ir zmoniu daug talpina.
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2006 08 18, 21:22)

Ju ten tos staltieses tik jei nori tos ilgos staltieses tai nuo zmogaus litas lyg ir smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2006 08 19, 13:09)
Ju ten tos staltieses tik jei nori tos ilgos staltieses tai nuo zmogaus litas lyg ir smile.gif

Tos bordo spalvos ane?Man dar uzkliuvo uz akiu staltieses ant stalo kai buvom vietoj, bet kai tavo fotkese paziurejau visai grazios jos ten:) ir ilgos iki zemes, nes kai buvom berods trumpesnes buvo. O gal savo vezetes?
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2006 08 19, 15:12)
Tos bordo spalvos ane?Man dar uzkliuvo uz akiu staltieses ant stalo kai buvom vietoj, bet kai tavo fotkese paziurejau visai grazios jos ten:) ir ilgos iki zemes, nes kai buvom berods trumpesnes buvo. O gal savo vezetes?

Tu kur matei tas trumpas tai nekainuoja,o va sitas tai ta zita pati padaro nuo zmogaus litas kainuoja. Siaip viskas ten buvo mes tik siek tiek tas duris ir lauka puosem.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2006 08 19, 17:34)
Tu kur matei tas trumpas tai nekainuoja,o va sitas tai ta zita pati padaro nuo zmogaus litas kainuoja. Siaip viskas ten buvo mes tik siek tiek tas duris ir lauka puosem.

oj kaip gerai kaip gerai nudziuginai mane...nereikes man rupintis ilgom baltom staltiesem:)smile.gifsmile.gifsmile.gif labai gerai:)
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2006 08 19, 20:49)

Galvoju bus tokios..ne visai ilgos staltieses, kurias tada maciau baltas..negrazios...
Atsakyti