Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Vilniaus rajonai, gatvės

man patinka karoliniškės, dalis žvėryno ir fabijoniškių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2012 04 09, 16:18)
Man patinka Rasos ir Tyzenhauzų dvaro rajonas.


drinks_cheers.gif Gyvenau tarp Rasų ir senamiesčio, super smile.gif Kai kurios vietelės daugumai - neatrastos, nė nežino, kad jos egizstuoja, su autonominais šildymais , mažaaukšte statyba, pėstute iki Rotušės ir puikia garso izoliacija nuo kaimynų (nes sienos stoooros...).

Dabar gyvenam name Antakalnio ribose, čia gamtos daugiau, oras nepalyginamai švaresnis, paukščiukai čiulba, susisiekimas geras, tai igi džiaugiuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 11 balandžio 2012 - 17:59
QUOTE(flight @ 2012 04 11, 18:59)
drinks_cheers.gif  Gyvenau tarp Rasų ir senamiesčio, super  smile.gif Kai kurios vietelės daugumai - neatrastos, nė nežino, kad jos egizstuoja, su autonominais šildymais , mažaaukšte statyba, pėstute iki Rotušės ir  puikia garso izoliacija nuo kaimynų (nes sienos stoooros...).

Gal turit galvoje Varšuvos g. ir pan.?

Dėl Antakalnio, tai mane labiau traukia jo pakraščiai, kuo toliau nuo pagrindinės arterijos, ir, žinoma, kuo toliau nuo Saulėtekio "barakų" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dansu dansu: 16 gegužės 2012 - 19:36
QUOTE(dansu dansu @ 2012 05 16, 20:34)
Gal turit galvoje Varšuvos g. ir pan.?



Ne. Turiu galvoje Švenčionių, Balstogės ir pan. gatvytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2012 05 16, 21:01)
Ne. Turiu galvoje Švenčionių, Balstogės ir pan. gatvytes 4u.gif

Varšuvos g. apylinkėse dar geriau, šiaip ar ne taip seno alkakalnio papėdė
Atsakyti
Varšuvos g. bent jau pigiau tai tikrai smile.gif
Atsakyti
Man tik nepatiktų kelias pėsčiomis iš Senamiesčio į tą miesto dalį. Ypač sutemus. Nejauku.
Atsakyti
Klausimas, o kur jauku sutemus vienai moteriškei? smile.gif Tam pačiam Senamiesty nejauku...

Šiais laikais naktimis geriau važinėti mašina ar taksais nesvarbu kur begyventum 4u.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 17 gegužės 2012 - 20:39
QUOTE(dansu dansu @ 2012 05 17, 16:00)
Man tik nepatiktų kelias pėsčiomis iš Senamiesčio į tą miesto dalį. Ypač sutemus. Nejauku.

TAip jau susiklostė, kad darbus ten gyvendami baigdavom apie 23 val.
Iki praeini Aušros vartus - baisiausia. Užkabinėja tik senamiestyje. Kitoje pusėje Aušros vartų - ramu. Miestas tarsi išmiręs. Iškart už vartų - skverelyje ties mokykla savais reikalais užsiėmusių bomžų vasarą būna, bet jie mažiau pavojingesni už senamiesčio banditėlius. Kirtus geležinkelio viaduką - kaip namie. Vietiniai savus pažįsta, o ir svečiai pėsčiomis ėję nakties pirmoje pusėje į stotį niekada nesiskundė. Ramu. gera.
Nuolat ten vaikšto mūsų 22 metų mergina - pėsčiomis grįžta iš klubų. Jokių nuotykių - nebent senamiestyje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 18 gegužės 2012 - 07:54
Sveikutes,
Siuo metu gyvenu Zveryne, naujos statybos name, 2 kambariu butuke. (Pirkom 2003 m) Reikia didesnio busto (3 kambariu) Zverynas man tobulas rajonas, bet didesni busta cia dabar nusipirkt jau neikandama prabanga. Sito buto tikrai neparduotumem, nes jis superinis. Greiciausiai nuomotumem pazistamiems.

Svarstom Pilaites mikrorajona. Ar galit atsiliepti ten gyvenantys. Tiek Senojoje, tiek Naujojoje Pilaiteje (uz Pilaites prospekto). Kaip Jums tas rajonas? Ar patenkinti? Mano akimis ten didziausi pliusai - puikus susisiekimas su visais rajonais, svarus oras, gamta, visos reikalingos parduotuves

Minusai - bent jau Naujojoje Pilaiteje namai viens prie kito kaip skruzdelyna - nu kosmaras. Senieji namai ten - blokinukai 1993 -1999 statybos. Kaip gyvenasi ten? Kokios kainos uz sildyma?

Nauju namu Senojoje Pilaiteje beveik nera (isskyrus Karaliauciaus g. kelis ir Giluzio g.), o i Naujaja kazkaip netraukia. Net nezinau.....
Is anksto dekui uz bet koki pasidalijima patirtim
Atsakyti
QUOTE(Tyla @ 2012 07 01, 13:36)
Svarstom Pilaites mikrorajona. Ar galit atsiliepti ten gyvenantys. Tiek Senojoje, tiek Naujojoje Pilaiteje (uz Pilaites prospekto). Kaip Jums tas rajonas? Ar patenkinti? Mano akimis ten didziausi pliusai - puikus susisiekimas su visais rajonais, svarus oras, gamta, visos reikalingos parduotuves

Minusai - bent jau Naujojoje Pilaiteje namai viens prie kito kaip skruzdelyna - nu kosmaras.


Mes iš Naujosios PIlaitės, nežinau kur jums košmaras. Tiesa, mūsų namas statytas vienas i pirmųjų 6, tad gal dabar tankiau juos stato g.gif Pakankamai erdvi aplinka, vaikų žaidimo aikštelės, mašinų stovėjimo aikštelės. Šalia yra namų, bet pvz butų jie neužstoja schmoll.gif
Atsakyti
Limcamca,
Aciu, kad atsiliepete. Tikrai nieko nenorejau izeisti. O tai Jus "Eikos" namuose gyvenate? Kaip Jums siaip pats rajonas, zmones, aplinka? Kaip tu nauju daugiabuciu kokybe? Aciukas 4u.gif
Atsakyti