Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Vilniaus rajonai, gatvės

QUOTE(Tyla @ 2012 07 01, 17:20)
Limcamca,
Aciu, kad atsiliepete. Tikrai nieko nenorejau izeisti. O tai Jus "Eikos" namuose gyvenate? Kaip Jums siaip pats rajonas, zmones, aplinka? Kaip tu nauju daugiabuciu kokybe? Aciukas  4u.gif


Oi, ne, aš neįsižeidžiau biggrin.gif Mūsų butas Vilmestos statytas. Sąžiningumo dėlei, turiu pasakyti, kad skundai yra tokie: Lrytas apie mūsų namus, bet mes ten negyvenam, tiksliau būnam tik atostogų metu, tad daugiau kažką pakomentuoti ir negalėtume.
Tik, kad mes saviškiu butu esame patenkinti 100 proc., jei nuolatos gyventume, gal nuomonė būtų kita unsure.gif
Papildyta:
Tiesa, dar norėčiau pridurti, kad pvz Vilmesta mes patenkinti, visus trūkumus taisė, nėra tie namai tokie nekokybiški, kaip, kad rašo. Tikrai, ne tokia tragedija, ir tas teismo suorganizavimas, buvo tiesiog vieno gyventoja užgaida. Gerai, komentaruose rašo, skundžiasi tie, kurių paskolos viršija buto vertę 4u.gif
Atsakyti
Zygio g, super...jautiesi kaip kaime...aplinkui labai daug zalumos:)
Atsakyti
Norėčiau Jūsų patarimo 4u.gif
Esu nusprendusi pirkti butą Vilniaus Senamiesčio arba Naujamiesčio rajone (iki Švitrigailos /Naugarduko g.). Tiesiog supratau (atradau), kad tai mano vieta kur norėčiau gyventi wub.gif
Na aišku kad pačiame centre kokioje Vokiečių g. neįpirksiu, nes kaina bus per aukšta, bet tolėliau manau ekonominis variantas išeis.
Patarkit ar yra tarkim kažkokių vietų, kur neramu ar kaip čia pasakyti geriau negyventi dėl kažkokių priežasčių. Tarkim dėl Raugyklos g. man sako net nežiūrėk. Aš esu nusižiūrėjusi Algirdo g. prieš Algirdo Viešbuti butuką, bet ten iš abiejų pusių tie baisūs bendrabučiai, tiesa viename įmonės įsikūrusios, tai gal dar dar.
Ir gal kas galite patarti į ką reikia atkreipti dėmesį perkant butą senovinio tipo name.
Ačiū JUMS aciuks.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2012 07 11, 11:53)
Norėčiau Jūsų patarimo  4u.gif
Esu nusprendusi pirkti butą Vilniaus Senamiesčio arba Naujamiesčio rajone (iki Švitrigailos /Naugarduko g.). Tiesiog supratau (atradau), kad tai mano vieta kur norėčiau gyventi  wub.gif
Na aišku kad pačiame centre kokioje Vokiečių g. neįpirksiu, nes kaina bus per aukšta, bet tolėliau manau ekonominis variantas išeis.
Patarkit ar yra tarkim kažkokių vietų, kur neramu ar kaip čia pasakyti geriau negyventi dėl kažkokių priežasčių. Tarkim dėl Raugyklos g. man sako net nežiūrėk. Aš esu nusižiūrėjusi Algirdo g. prieš Algirdo Viešbuti butuką, bet ten iš abiejų pusių tie baisūs bendrabučiai, tiesa viename įmonės įsikūrusios, tai gal dar dar.
Ir gal kas galite patarti į ką reikia atkreipti dėmesį perkant butą senovinio tipo name.
Ačiū JUMS  aciuks.gif  oro_buckis.gif

Pamatai, perdangos, šildymo sistema, vandentiekio-kanalizacijos sistemos, sienų varža.
Kaimynai, laiptinės tvarka. Nemanau, kad rinktis tą rajoną pati geriausia mintis. Naujamiestyje nuo stoties pusės įsikuria vis daugiau kinų. Kinų kvartalo perspektyva...su mažomis išimtimis
Atsakyti
Aš norėčiau gyventi tokio stiliaus name
user posted image
bet kažkodėl manau, kad Vilniuje tokių vietų nėra schmoll.gif
Atsakyti
Tokios vietos Londone arba Paryžiuje. Niujorke g.gif biggrin.gif
Atsakyti
O man patinka Antakalnis,tik butu kainos ne patinka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantamed @ 2012 08 06, 16:02)
O man patinka Antakalnis,tik butu kainos ne patinka tongue.gif

O gal yra žmonių kurie, gyveno ar gyvena pilaitėje, bet teke ir lazdynuose gyventi?
Svarstom, kur pirkti, daugiau pliusu pilaitėje randam, bet ir lazdynai nesiblogėja, o kainos labai skiriasi, laukiu patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2012 08 06, 13:12)
Aš norėčiau gyventi tokio stiliaus name
user posted image
bet kažkodėl manau, kad Vilniuje tokių vietų nėra  schmoll.gif

Tokio stiliaus namai yra Vilniuje. Prie Lukiškių kalėjimo visas kvartaliukas. Kad panašiai atrodytų, patvarkyti dar reikėtų.
Papildyta:
QUOTE(dovmoo @ 2012 08 06, 15:11)
O gal yra žmonių kurie, gyveno ar gyvena pilaitėje, bet teke ir lazdynuose gyventi?
Svarstom, kur pirkti, daugiau pliusu pilaitėje randam, bet ir lazdynai nesiblogėja, o kainos labai skiriasi, laukiu patarimų  4u.gif

Tik Lazdynai. Teko ir ten ir ten...
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2012 08 06, 18:24)
Tokio stiliaus namai yra Vilniuje. Prie Lukiškių kalėjimo visas kvartaliukas. Kad panašiai atrodytų, patvarkyti dar reikėtų.

Na ir Naujamiesty yra panašių. V.Kudirkos, Sierakausko, Suvalkų ir kaimyninėse gatvėse galima aptikti perliukų. Reikia tik netingėti pasivaikščioti ir pažinti Vilnių.
Atsakyti
QUOTE(dansu dansu @ 2012 08 06, 18:39)
Na ir Naujamiesty yra panašių. V.Kudirkos, Sierakausko, Suvalkų ir kaimyninėse gatvėse galima aptikti perliukų. Reikia tik netingėti pasivaikščioti ir pažinti Vilnių.

Reikes eiti pasivaikscioti ir paieskoti :-)
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2012 08 06, 14:54)
Tokios vietos Londone arba Paryžiuje. Niujorke  g.gif  biggrin.gif

Zinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dansu dansu @ 2012 08 06, 18:39)
Na ir Naujamiesty yra panašių. V.Kudirkos, Sierakausko, Suvalkų ir kaimyninėse gatvėse galima aptikti perliukų. Reikia tik netingėti pasivaikščioti ir pažinti Vilnių.

drinks_cheers.gif
Pats nuostabiausias rajonas, aplink Ciurlionio g. wub.gif
Cia gyveno mano seneliai, tevai, cia ir as gyvenu, kai bunu LT.
O link stoties, arba Savanoriu pr., nors ir turi ta pati pavadinima- Naujamiestis- visai kitoks vaizdelis, nepatariu ten buto ieskoti. Visokios Raugyklos, Sopeno, Kauno, Skroblu, Statybininku- no-no-no biggrin.gif Kas liecia Algirdo g.- nebent ant kampo su Basanaviciaus g. ziureti, bet nezinau, ar geros bukles tie namai g.gif
Papildyta:
QUOTE(flight @ 2012 05 17, 21:35)
Klausimas, o kur jauku sutemus vienai moteriškei?  smile.gif Tam pačiam Senamiesty nejauku...

Nzn., man Ciurlionio g. ir sutemus jauku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AMARILIS: 14 rugpjūčio 2012 - 20:36