Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 04 26, 12:48)
Nebūsi kokią pilvaplėvės išvaržą pasidarius?  unsure.gif  sad.gif Jei toliau skaudės, būtinai pasirodyk kokiam gydytojui  4u.gif  4u.gif Žinau tuos kaimiškus darbus, sunkūs labai, bet reikėtų pasisaugot tau dabar, kai planuojat  nestuke.gif  4u.gif , kai neturi vyriškos pagalbos naumuose, tai daryk viską mažesniais tempais , kelk mažesniais kiekiais 4u.gif Negerai moterims sunkiai kilnot  console.gif

lyg dabar jau geriau unsure.gif rolleyes.gif
sakau gal ten koks apvaisinimas vyksta doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2012 04 26, 15:05)
lyg dabar jau geriau unsure.gif  rolleyes.gif
sakau gal ten koks apvaisinimas vyksta doh.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif

Gali but ir sitas variantas, kiek dabar dienu po O yra? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 04 26, 16:34)
Gali but ir sitas variantas, kiek dabar dienu po O yra?  bigsmile.gif

nu kad ne nezinau ar isvis ji buvo doh.gif
jei mmm prasidejo 09d. ND 22d. tai dar nieko laiko nepraejo blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2012 04 26, 16:44)
nu kad ne nezinau ar isvis ji buvo doh.gif
jei mmm prasidejo 09d. ND 22d. tai dar nieko laiko nepraejo blush2.gif  g.gif

man zinok taip buvo, is vakaro buvo nd, o kita diena gan stipriai skaudejo desini sona pilvo apacia toks bukas skausmas ir paskui taip teses apie savaite gal pusantros ir pilva ir nugara pamausdavo taip lyg surakinta budavau.ir jau jauciau kad tikrai viskas ten vyko biggrin.gif taip ir buvo 4u.gif
o tau nd 22 o skausmas nuo kada po keliu dienu ane? koks tavo ciklas ir mazdaug kelinta diena numanoma bent ovuliacija turejo but?
nes as ir galvoju gal man vyko tada ovuliacija, bet anksciau jokiu ovuliacijos tokiu skausmu nebudavo, tai ir galvojau kad ten vyko veiksmas thumbup.gif
granola - galetu man tie pozymiai ir atnest tai ko norim, bet kazin kazin ar taip bus g.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2012 04 26, 16:44)
nu kad ne nezinau ar isvis ji buvo doh.gif
jei mmm prasidejo 09d. ND 22d. tai dar nieko laiko nepraejo blush2.gif  g.gif

Teoriskai iki implantacijos dar truksta keliu dieneliu g.gif , bet ka ten ta teorija kartais biggrin.gif , arba gal tik O, kaip Elena sako, tik dabar vyksta bigsmile.gif

QUOTE(Elenna @ 2012 04 26, 18:53)
granola - galetu man tie pozymiai ir atnest tai ko norim, bet kazin kazin ar taip bus  g.gif  wub.gif

nedaug jau liko ir paaiskes, kiek tie pozymiai turi tiesos wub.gif
jei ne dabar, tai trecias kartas tikrai nemeluos mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kuri esat bandzius nauja ta egipto zeme?ar ji kuo skirias nuo senosiso( senoji lb patiko bet baiginejas ir galvoju pirkti dabar va sone cia meta akcija grupinis .lt su sepeteliu ir va tik juoda kitokia nei as bi-kor turejus. kaina gera, bet kaip zinot kaip kokybe? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 04 26, 19:44)
o gal kuri esat bandzius nauja ta egipto zeme?ar ji kuo skirias nuo senosiso( senoji lb patiko bet baiginejas ir galvoju pirkti dabar va sone cia meta akcija grupinis .lt su sepeteliu ir va tik juoda kitokia nei as bi-kor turejus. kaina gera, bet kaip zinot kaip kokybe?  g.gif

aš tik senąją turėjau tai man ji nepatiko. dengiasi tai gražiai, bet labai jau tepli ant rūbų.
o tavo vietoj jos kol kas nepirkčiau. nes degintis nelabai gali (dėl pigmentinių dėmių tikimybės), o ant baltos odos tepti egipto žemę, bent jau man atrodo juokingai. kai kokios ausys, kaklo kraštai balti, neužtepti su egipto žeme
šepetėlis irgi nepatiko. alergizavo jis mane.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evru: 26 balandžio 2012 - 20:27
QUOTE(evru @ 2012 04 26, 21:26)
aš tik senąją turėjau tai man ji nepatiko. dengiasi tai gražiai, bet labai jau tepli ant rūbų.
o tavo vietoj jos kol kas nepirkčiau. nes degintis nelabai gali (dėl pigmentinių dėmių tikimybės), o ant baltos odos tepti egipto žemę, bent jau man atrodo juokingai. kai kokios ausys, kaklo kraštai balti, neužtepti su egipto žeme
šepetėlis irgi nepatiko. alergizavo jis mane.

as del tos senosios tai neabejoju, man ji tikrai tiko ir patiko thumbup.gif , pati nesu is baltuju o ir stengiuos nepertept tai graziai man ji lb naturaliai atrodo smile.gif
o va del sitos kur mete akcija isiaiskinau kad ji ne bi-kor erdesos (sveicarija) o is jav kazkokia panasi bet kitokia..tai susilaikysiu, o kai jau baigsis visai manoji bi-kor vel tokia jamsiu, man ji ir tusas pagrindas thumbup.gif
o seip po gimdymo rizikuosiu ir net kelis kart jau suplanavus i soliarke nubegt su protu aisku blush2.gif jei matysiu kad viskas ok aisku ir neatsiranda odos pakitimu kokiu..nes visgi vasara noresis but graziai dvieju vaiku mamytei biggrin.gif tik jau dabar ziauriai nervuojus nuo 58 kg iki 75 kg davariau, nzn kaip man juos reiks pamest jau gal net noriu delto greiciau gimdyt kad viskas greiciau i progresa eitu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 04 26, 22:57)
o seip po gimdymo rizikuosiu ir net kelis kart jau suplanavus i soliarke nubegt su protu aisku  blush2.gif jei matysiu kad viskas ok aisku ir neatsiranda odos pakitimu kokiu..nes visgi vasara noresis but graziai dvieju vaiku mamytei  biggrin.gif tik jau dabar ziauriai nervuojus nuo 58 kg iki 75 kg davariau, nzn kaip man juos reiks pamest jau gal net noriu delto greiciau gimdyt kad viskas greiciau i progresa eitu  biggrin.gif

Nedaug tau cia to pliuso dar irnesakyk.gif , as su pirmu nuo 58kg su 86 vaziavau gimdyt doh.gif , o su antru +14 turejau, bet dar buvo like nuo pirmo nepamestu blush2.gif Va cia jei i tema, yra toks mitas, kad kudos mergytes gimdo, o stambios labiau berniukus biggrin.gif , bet man tai nepasitvirtino, nes su pirmu tikrai kudzenka buvau (ugis 174) , o su antru stambokoka cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 04 27, 01:12)
Nedaug tau cia to pliuso dar  irnesakyk.gif , as su pirmu nuo 58kg su 86 vaziavau gimdyt  doh.gif , o su antru +14 turejau, bet dar buvo like nuo pirmo nepamestu  blush2.gif Va cia jei i tema, yra toks mitas, kad kudos mergytes gimdo, o stambios labiau berniukus  biggrin.gif , bet man tai nepasitvirtino, nes su pirmu tikrai kudzenka buvau (ugis 174) , o su antru stambokoka  cool.gif .


Tikrai mitas, as kai pastojau sveriau 51 kg, kai vaziavau gimdyti 78 kg doh.gif Gryzau po savaiteles su +5 kg (galvojau i pabaiga kaip cia reiks tiek numest, bet pasirodo mazas buvo ne mazas ir kazka spaude, tai kai gime taip ir istirpo tie kg)... Dabar ir siek tiek neramina, kad vel nebutu tas pats kai lauksiuos, nes labai sunku buvo pries gala ir sanariai keliu parejo, dar ir dabar galiu orus prognozuot, nes kai susuka tai nors kauk verysad.gif

Tau Elenna lengvo gimdymo linkiu, jau nedaug liko ir bus atskleista metu paslaptis biggrin.gif Cia mes visos isizioja laukiam nesulaukiam kaip ir tu naujienos tos, kas gi slepiasi pilvelyje nestuke.gif (nors is visu pasisakymu as ir kazkodel linkstu, kad turesi pimpaliuka bambyziuka)
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 04 26, 23:57)
tik jau dabar ziauriai nervuojus nuo 58 kg iki 75 kg davariau, nzn kaip man juos reiks pamest jau gal net noriu delto greiciau gimdyt kad viskas greiciau i progresa eitu  biggrin.gif

Nepergyvenk Elenna,nedaug tu tepriaugai,va aš -nuo 56 iki 84kg doh.gif Gerai,kad namie svarstyklių neturiu,tai dar didesnė depresiją įsivaryčiau,bet jau pagal rūbus sprendžiant po truputį krenta tas svoris ax.gif
O sakykit merginos,toks gal kvailas klausimas-kaip manot,ar maitinimui nekenkia soliariumas? Nes taip pat norėčiau truputi pasidegint prieš vasarą,bet vis abejoju,kadangi pati maitinu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 04 26, 18:53)
man zinok taip buvo, is vakaro buvo nd, o kita diena gan stipriai skaudejo desini sona pilvo apacia toks bukas skausmas ir paskui taip teses apie  savaite gal pusantros ir pilva ir nugara pamausdavo taip lyg surakinta budavau.ir jau jauciau kad tikrai viskas ten vyko.taip ir buvo.
o tau nd 22 o skausmas nuo kada po keliu dienu ane? koks tavo ciklas ir mazdaug kelinta diena numanoma bent ovuliacija turejo but?
nes as ir galvoju gal man vyko tada ovuliacija, bet anksciau jokiu ovuliacijos tokiu skausmu nebudavo, tai ir galvojau kad ten vyko veiksmas .
granola - galetu man tie pozymiai ir atnest tai ko norim, bet kazin kazin ar taip bus ...

sveikutes 4u.gif
vakar kaip isejau laukan,tai gryzau tik 22.30h y kambary doh.gif sugalvojau soda grebt..zole jau zelia, saku belenkiek,nes pries visus lietus ispjovem nemazai senu sodo medziu doh.gif siaubas blink.gif
db sakau pradziuvo,niekur nedingsi reik eit grebt unsure.gif
tskant veiklos susiradau,kad maziau apie pilva galvociau blush2.gif

Elenna jo ND 22d.ryta,o skausmas trecia para y vakara pasijaute..ir dar biskuty vakar skaudeno is ryto...
ciklas labai nereguliarus..db paziurejau pagal kalendoriuka,tai paskutiniu 3men. 30d.,27d.,29d. g.gif visada galvojau,kad vaisinga diena buna 14 nuo pirmos mmm dienos,bet pastebejus save kelis kartus pastebejau,kad pas mane ji buna 17-18d. g.gif
sedziu pasimetus-pasiskaiciavus ir apsiskaiciavus jau doh.gif laukiu kas cia bus rolleyes.gif biggrin.gif

svarbiausia zinok tikek,kad bus tai ko nori-svajoji wub.gif as manau,kad vistiek dar kazkiek lemia ir pacios nusiteikimas-noras-troskimas rolleyes.gif
kodel visada sako jei galvosi istisai taip ar anaip,tai taip ir bus..arba oi tu prisisnekesi,oi tu prisisauksi rolleyes.gif
nors dazniausiai apie nelaimes taip kalba..bet sakau gal ne tik nelaimes tai pritraukia..gal ir laime galima issisvajoti g.gif
tai surasiau doh.gif biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gwidita: 27 balandžio 2012 - 08:59