Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

QUOTE(kas_namelyje_gyvena @ 2012 05 09, 17:16)
sveikos, užregistruokite ir mane į savo temukę, nes labai jau ji įdomi. Mes irgi bandysim gaudyti dukrytę liepos mėn.  thumbup.gif


Labai kvieciam i musu temele 4u.gif mirksiukas.gif
QUOTE(Rima123 @ 2012 05 09, 17:18)
O pas mane tarp kovo balandzio bernkiukas kibo (pagal lenteles kova-berniukas, balandi-mergaite) tai neturiu kuo tiket, nes tikslios dienos nzn doh.gif  lotuliukas.gif
Bet praciokinau vistiek, kad dabar planuot lelyte tinka geguze ir liepa... nzn ar vadovausiuos tuo, nes galvoju jei darom tai darom blush2.gif

pagal kokia cia ziuri? bigsmile.gif
Nu as sakiau daugiau i jokias lenteles neziuresiu, bet i kinu vis tiek sumasciau ziuret lotuliukas.gif
Atsakyti
Ziurejau pagal kazkokia rusiska kokio 20 m senumo lentele (drauge dave pasiziuret blush2.gif ) Dar pagal Kinu kalendoriu (apskaiciavus pagal menulio kalendoriu savo amziu). ax.gif

Nu panos damusam sita temute ir kraustomes su galais i naujaja mirksiukas.gif
Atsakyti
Įkėliau prisitatymui į mūsų albumą savo ir vaikuikų nuotraukas, prašom ir kitos drąsiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 09, 21:06)
Įkėliau prisitatymui į mūsų albumą savo ir vaikuikų nuotraukas, prašom ir kitos drąsiau  4u.gif


Katik apziurejau, kokios fainos fotkes jusu su Granola ir vaikuciai abieju nuostabus wub.gif Ryt pameginsiu ir as kazkokiu imest, nes dabar kazko nesiiesko labai blush2.gif
Atsakyti
na pabaigiam situos namus bigsmile.gif negrazu kraustytis kkitur, senuju nesutvarkius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 05 09, 07:12)
labs ryts  4u.gif  ankstyva kaip niekad as, seip lb retai tai buna, vyrui i darba pietus kelt turejau prakept, nes is vakaro sutingus buvau,,,ir va visi miegai isilakste, sedziu ka cia veikt  g.gif
jo uzsukit i geguziukus jei jau manes ilgai nebus ten busiu turbut prisidavus per sms, tai ir jus greiciau suzinosit  mirksiukas.gif  vakar  buvau pas gine rase toniukus, ziurejo echo viskas idealu, ir jau neliko paslapties  biggrin.gif  viskas aisku su tuo gyventoju, bet paliksiu cia intrigele, juk nedaug beliko  mirksiukas.gif seip net ir pati jau norejau ginei sakyt gal jus man nesakykit tiek islaukiau tas 5 dienu zinojimas tikrai neisgelbes  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  wub.gif
seip pamasciau kad gal kurios cia mes bendraujam ir liksim ilgiau, susikurt savo albumeli fotki koki  g.gif  kaip manot  ax.gif bet as nemoku niekad nekuriau  g.gif ten galima butu ir kokia paslapti irasyt, jei kartais nenoresim kad kas lb placiai apie tai zinotu  blush2.gif


Elenna, tai gydytoja nestumo pabaigoje pagaliau izvelge kas gyvena pilvelyje, pagal daugumos statistikas slepiasi dazniausiai mergytes g.gif As vis bandau speliot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2012 05 09, 20:51)
Elenna, tai gydytoja nestumo pabaigoje pagaliau izvelge kas gyvena pilvelyje, pagal daugumos statistikas slepiasi dazniausiai mergytes g.gif As vis bandau speliot lotuliukas.gif

Ir as ta galvoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rima123 @ 2012 05 09, 20:44)
Katik apziurejau, kokios fainos fotkes jusu su Granola ir vaikuciai abieju nuostabus wub.gif  Ryt pameginsiu ir as kazkokiu imest, nes dabar kazko nesiiesko labai blush2.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2012 05 09, 20:51)
Elenna, tai gydytoja nestumo pabaigoje pagaliau izvelge kas gyvena pilvelyje, pagal daugumos statistikas slepiasi dazniausiai mergytes g.gif As vis bandau speliot lotuliukas.gif

Nu jei pas Elena ne bernas bus, tai viskas, braukiam lauk visus mitus schmoll.gif biggrin.gif , nes jus tik paziurekit, kiek pas ja berniukisku pozymiu g.gif

Ale tokia tema priplepejom, o jau viena psl. kaip sunku uzbaigt lotuliukas.gif , visada i gala laikas sustoja biggrin.gif

Aciu uz komplimentus blush2.gif , eisiu ir as pasidairyt
wub.gif
Atsakyti
Gal jau pabaigsiu biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti