Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

Sveikos visos!!! Nu sauniai panos sugalvojot drinks_cheers.gif Bet kai visos ten persikelsim tai si tema uzmigs jauciu g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 07, 19:54)
kada paaiskes?  blush2.gif
tom lentelem gal geriau netikek  mirksiukas.gif , cia apie ta rusiska kalbi?

jo ta kur savo gimimo datas reikia irasyti. turejo mm mano 6 d. prasidet bet dar nera buna kad ateina kai praeita men pasibaige tai 11d. jei nebus reikes vel nt darytis bet kolkas jokiu nestuke.gif nejauciu tik pilva apacioi pamaudzia jau 2 savaites
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2012 05 09, 13:57)
dabar galvoju del to rukymo g.gif  kad vienas mb pas mus ruko, tai nepagelbejo...bet va giminaiciu seimoj, abu ruko ir turi 2 mergytes g.gif  bet cia aisku kaip ir visose teorijose, nera nieko 100% bet planuojant reik gal ir sita faktoriu itraukt lotuliukas.gif


Oi, neverta zinok lotuliukas.gif , viena tokia mamyte-kamina zinau, o susilauke dvynuku-berniuku biggrin.gif
QUOTE(Rima123 @ 2012 05 09, 14:01)
Sveikos visos!!! Nu sauniai panos sugalvojot drinks_cheers.gif Bet kai visos ten persikelsim tai si tema uzmigs jauciu g.gif  ax.gif

tai temute gyvuos, paliksiu tuo paciu pavadinimu mirksiukas.gif , tik bus kitoj vietoj, placiau plepet galesim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rima123 @ 2012 05 09, 13:01)
Sveikos visos!!! Nu sauniai panos sugalvojot drinks_cheers.gif Bet kai visos ten persikelsim tai si tema uzmigs jauciu g.gif  ax.gif

tai sita jau tuoj pribaigsim... smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif , man VISOS lentelės žada liepą mergaitę, o rugpjūtį berniuką, tai kaip manot: tikėt ir praleisti tą rugpjūtį, ar nekreipt dėmesio ? Mano vyras tolimųjų vairuotojas, gali būti , kad būtent rugpjūtis ir tiks kai bus grįžęs g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 09 gegužės 2012 - 14:13
QUOTE(Apart @ 2012 05 09, 15:11)
Sveikutės 4u.gif , man VISOS lentelės žada liepą mergaitę, o rugpjūtį berniuką, tai kaip manot: tikėt ir praleisti tą rugpjūtį, ar nekreipt dėmesio ? Mano vyras tolimųjų vairuotojas, gali būti , kad būtent rugpjūtis ir tiks kai bus grįžęs  g.gif

Net nezinau, ka Tau patart, nes man pagal daug ka su antru rode mergyte (iskyrus kinu lentele), bet vat kaip neatitiko smile.gif Manau, bandyk tada, kada bus galimybe, juk vis tiek laima naudosi? bigsmile.gif

Traukiu is Tave i planiukiu sarasa mirksiukas.gif
Atsakyti
Nauja tema 4u.gif
Tik neuzmetykit pomidorais lotuliukas.gif , nes pirmas mano blynas blush2.gif , ziauriai ne taip gavosi, kaip norejau doh.gif , bet kitaip nemokejau blush2.gif
Pabaigiam sita temele, ir visos kraustomes ten mirksiukas.gif
Atsakyti
Elenut, laukiam laukiam naujienų wub.gif

Kaip supratau rūkymas ir mergaičių planavimas nepasiteisino, ir ačiū D biggrin.gif

QUOTE(Apart @ 2012 05 09, 15:11)
Sveikutės 4u.gif , man VISOS lentelės žada liepą mergaitę, o rugpjūtį berniuką, tai kaip manot: tikėt ir praleisti tą rugpjūtį, ar nekreipt dėmesio ? Mano vyras tolimųjų vairuotojas, gali būti , kad būtent rugpjūtis ir tiks kai bus grįžęs  g.gif

Aš tom lentelėm nepasitikiu, nes vienas mano sūnus beveik visada mergaitė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LabaiTyli: 09 gegužės 2012 - 15:29
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 09, 16:11)
Nauja tema  4u.gif
Tik neuzmetykit pomidorais  lotuliukas.gif , nes pirmas mano blynas  blush2.gif , ziauriai ne taip gavosi, kaip norejau  doh.gif , bet kitaip nemokejau blush2.gif
Pabaigiam sita temele, ir visos kraustomes ten  mirksiukas.gif

labai grazu wub.gif saunuole 4u.gif , tik jei norejai iscentruot, tada reikia viska pazymet ir tarkim paspaust B raide, kur pajuodina srifta, tik vietoj bold yrasai center mirksiukas.gif nu arba ranka pradzio ir gale suvedineji su visais tais lauztiniais skliaustais zodi center 4u.gif

del lenteliu, mano abu daugumoje rodo mergytes, bet gi berniukus turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 09, 16:11)


Čia tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif už toookią gražią naują temutę wub.gif
Atsakyti
sveikos, užregistruokite ir mane į savo temukę, nes labai jau ji įdomi. Mes irgi bandysim gaudyti dukrytę liepos mėn. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 09, 17:28)

Aš tom lentelėm nepasitikiu, nes vienas mano sūnus beveik visada mergaitė  biggrin.gif


O pas mane tarp kovo balandzio bernkiukas kibo (pagal lenteles kova-berniukas, balandi-mergaite) tai neturiu kuo tiket, nes tikslios dienos nzn doh.gif lotuliukas.gif
Bet praciokinau vistiek, kad dabar planuot lelyte tinka geguze ir liepa... nzn ar vadovausiuos tuo, nes galvoju jei darom tai darom blush2.gif
Atsakyti