Įkraunama...
Įkraunama...

CD/DVD įrašinėjimo programos

QUOTE(vikaliu @ 2006 07 01, 15:00)
Dar prašau pagalbos su nero      ax.gif  doh.gif
Vėl instaliavausi Nero7, dabar jau pilną versiją. Filmus į CD įrašo normaliai (tik karpyt dar nemoku). O į DVD diskelį neįrašo    verysad.gif    Kai jau paspaudžiu Burn, išmeta lentelę, kur kažką rašo apie baitus "Mano dokumentuose". Bet tai prie ko čia? Nu nieko nesuprantu      g.gif
Patarkit, ką      ax.gif  4u.gif


Parasyk tiksliai ka tau ten paraso.
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 07 03, 13:18)
Parasyk tiksliai ka tau ten paraso.


Izida, tu - mano saulė thumbup.gif 4u.gif

O rašo taip:
There is not enough space available for the recording process:
There are 1819 MB available for temporary files in the folder C: Document........, but the recording process will nedd approximately 4568 MB


Atsiprašau, jei kokių klaidų privėliau, su anglų man nekas ax.gif
Bet prie ko čia baitai C diske, jei įrašinėju iš E disko g.gif

Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 07 03, 16:18)
Izida, tu - mano saulė      thumbup.gif  4u.gif

O rašo taip:
There is not enough space available for the recording process:
There are 1819 MB available for temporary files in the folder C: Document........, but the recording process will nedd approximately 4568 MB


Atsiprašau, jei kokių klaidų privėliau, su anglų man nekas      ax.gif
Bet prie ko čia baitai C diske, jei įrašinėju iš E disko     g.gif


Viskas aisku. Kai kompas konvertuoja i DVD, laikinai tuos failus sudeda i C diska, o pas tave ten nera pakankamai vietos. Todel procesas ir nevyksta. Nustatymuose (Configure...) pakeisk C diska i E (nurodyk kokia nors papke, kur sudeti tuos laikinus failus), nes C diska dazniausiai visada daro mazesni.
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izida: 03 liepos 2006 - 16:53
QUOTE(Izida @ 2006 07 03, 16:50)
Viskas aisku. Kai kompas konvertuoja i DVD, laikinai tuos failus sudeda i C diska, o pas tave ten nera pakankamai vietos. Todel procesas ir nevyksta. Nustatymuose (Configure...) pakeisk C diska i E (nurodyk kokia nors papke, kur sudeti tuos laikinus failus), nes C diska dazniausiai visada daro mazesni.


Bandysiu smile.gif
Širdingai dėkui 4u.gif

Manau, dar iškils klausimų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 07 03, 20:33)
Bandysiu    smile.gif
Širdingai dėkui      4u.gif

Manau, dar iškils klausimų        ax.gif


Visada prasom biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui tau, Izida aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Viskas pavyko, įsirašiau filmą. Bet kaip ilgai rašo blink.gif g.gif Kai rašiau į 2 CD tą patį filmą, tai įrašė per 0.5 val. vieną diskelį, o į DVD daugiau negu 2 val. rašė bigsmile.gif
Bet svarbu gavosi. Ir per kompą eina, ir per DVD grotuvą clap.gif clap.gif clap.gif
Kitoj temoj klausiau, bet niekas neatsakė. Gal tu žinai, Izida, kodėl kai kurie klipai, perkelti į diską E, nebegroja g.gif Parsisiunčiau tokį koncertą, kurio norėjau, viskas buvo čiki, perkėliau į diską E ir nebegroja verysad.gif Kaži kodėl taip g.gif

Bet kokiu atveju esu tau labai dėkinga už kantrybę. Dovanoju tau balionėlį 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 07 03, 23:51)
Dėkui tau, Izida      aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif
Viskas pavyko, įsirašiau filmą. Bet kaip ilgai rašo    blink.gif  g.gif      Kai rašiau į 2 CD tą patį filmą, tai įrašė per 0.5 val. vieną diskelį, o į DVD daugiau negu 2 val. rašė    bigsmile.gif
Bet svarbu gavosi. Ir per kompą eina, ir per DVD grotuvą      clap.gif  clap.gif  clap.gif
Kitoj temoj klausiau, bet niekas neatsakė. Gal tu žinai, Izida, kodėl kai kurie klipai, perkelti į diską E, nebegroja      g.gif    Parsisiunčiau tokį koncertą, kurio norėjau, viskas buvo čiki, perkėliau į diską E ir nebegroja    verysad.gif    Kaži kodėl taip    g.gif

Bet kokiu atveju esu tau labai dėkinga už kantrybę. Dovanoju tau balionėlį    4u.gif  biggrin.gif


Iraso greitai, tik konvertuoja i DVD ilgai. Cia nuo kompo priklauso. Man irgi visas procesas kazkur 2 val. uztrunka, o kartais ir visas trys doh.gif. O del klipu g.gif. Keista kazkaip, turetu viskas groti. O kokiame formate tas tavo koncertas? Aciu uz balioneli lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 07 03, 23:11)
O kokiame formate tas tavo koncertas?


Formatas avi smile.gif
Kaži, jei į diskelį įrašyčiau, ar grotų? Jaučiu, kad nelabai g.gif Gaila diskelį gadint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 07 04, 19:52)
Formatas avi       smile.gif
Kaži, jei į diskelį įrašyčiau, ar grotų? Jaučiu, kad nelabai      g.gif    Gaila diskelį gadint     ax.gif


Na tikrai keista g.gif Ar daznai tau taip buna? Jeigu diskeli gaila gadinti i CD-RW pabandyk irasyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izida: 04 liepos 2006 - 22:02
QUOTE(Izida @ 2006 07 04, 22:01)
Na tikrai keista g.gif Ar daznai tau taip buna? Jeigu diskeli gaila gadinti i CD-RW pabandyk irasyti.


Žinok būna verysad.gif
Siunčiuosi tą koncertą dar kartą, bet aną sykį labai ilgai siuntė, tai tikrai gaila, kad susigadino verysad.gif verysad.gif verysad.gif
O kodėl būtent į CD-RW?
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 07 04, 23:15)
Žinok būna      verysad.gif
Siunčiuosi tą koncertą dar kartą, bet aną sykį labai ilgai siuntė, tai tikrai gaila, kad susigadino    verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
O kodėl būtent į CD-RW?


Tai tu tada nusikopink i E diska, patikrink ar eina ir tik po to trink. Nors vistiek cia kazkokia nesamone, neturetu taip buti. As paklausiu ko nors protingesnio, nuo ko cia taip gali buti. O i CD-RW, nes tai perrasomas diskas, paskui galesi istrinti ir diskelio nesugadinsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 07 05, 00:06)
Tai tu tada nusikopink i E diska, patikrink ar eina ir tik po to trink. Nors vistiek cia kazkokia nesamone, neturetu taip buti. As paklausiu ko nors protingesnio, nuo ko cia taip gali buti. O  i CD-RW, nes tai perrasomas diskas, paskui galesi istrinti ir diskelio nesugadinsi  biggrin.gif


Matai, aš ne nukopinau, o iškutinau, todėl C diske man jo nebeliko doh.gif Kažkaip negalvojau, kad neis. Dabar būsiu protingesnė biggrin.gif Reiks niekur nekilot, o iškart į diskelį įrašyt. Dabar gi aš jau moku mirksiukas.gif
Atsakyti