Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanų swapas...

Sveikos, nakti perkeldama nuotraukas i kompa uzmigau, tad parodysiu skarele dabar biggrin.gif
user posted image
Vat, kokia grazia skara turiu tongue.gif Dar karta aciu sapnelytei 4u.gif
Atsakyti
smagu wink.gif

kas liko dar nepasirodęs?kelkit kas jau ką beturit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 01 31, 12:09)
smagu wink.gif

kas liko dar nepasirodęs?kelkit kas jau ką beturit wink.gif

Neturiu foto ir negaliu padaryt nes laido nerandu nuo fotoaparato biggrin.gif Dovaną man atsiuntė ant pačio kraustymosi įkarščio, tad sorry, neišeina kolei kas rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas as ir neturiu nuotrauku, fotkinau su telefonu tai kokybes visai nera. Pabandysiu ka nors rasti per savaitgali , nes si treciadieni sese apzenijosm , teko vestuvem susiruosti per 6 dienas, nes sausio 24 pasipirso , o sausio 30 atsokom vestuves. doh.gif
Atsakyti
oho,kokie sugebėjimai bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Cia kur taip santuokos rumai operatyviai dirba? blink.gif Mums menesi dar sake galvoti, ar tikrai to norim lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaune, santuokos rumuose nebuvo , tik baznycioje. mirksiukas.gif
matyt bijojo kad gali apsigalvoti , nors jau 8 metai kartu. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 01 vasario 2013 - 13:45
Aaaa, aisku tada, pas mus dar iki baznycios nedaejo biggrin.gif . Mums ir santuokos rumu pakako ir menuo svarstymui veltui nenuejo. As per menesi spejau rasti ir nusipirkti sau kostiuma vestuvems, apsigalvoti ir nupirkti audini sukneles siuvimui, rasti siuveja, kuri nebrangiai ir per 2sav. pasius suknele+rasti 100% tinkancius prie sukneles aukstakulnius ir vyrui marskinelius, irgi tinkancius prie mano sukneles biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enigm@: 01 vasario 2013 - 13:55
KADA GALĖSIU UŽDARYTI SWAPĄĄĄ? kas neturit galimybės pasirodyti,tai lai parodo jūsų fėjos 4u.gif
Atsakyti
Kad nebutu tuscia, kol nera vaizdu, galiu parodyti, koki besmegeni nulipdem su vaikais, ir kaip panaudojom mano dovanele fotosesijai bigsmile.gif
user posted image
tikiuosi mano feja nesupyks, cia tikrai tik fotosesijai blush2.gif Kibiro nepasiemem, tad reikejo improvizuoti, gavosi tokia sniego bobute, prie kurios spejo pafotkintis ne tik mano vaikai, bet ir praeiviu nemazai sudomino musu kurinys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enigm@ @ 2013 02 06, 12:38)
Kad nebutu tuscia, kol nera vaizdu, galiu parodyti, koki besmegeni nulipdem su vaikais, ir kaip panaudojom mano dovanele fotosesijai  bigsmile.gif
user posted image
tikiuosi mano feja nesupyks, cia tikrai tik fotosesijai blush2.gif  Kibiro nepasiemem, tad reikejo improvizuoti, gavosi tokia sniego bobute, prie kurios spejo pafotkintis ne tik mano vaikai, bet ir praeiviu nemazai sudomino musu kurinys biggrin.gif

nu kaip fainiai atrodo ta bobutė biggrin.gif o šypsena tokia kaip mano dabar biggrin.gif aš tikrai nepykstu, smagu kad skara yra naudojama-dėvima, paglosto širdį
Atsakyti
Devima devima ok.gif

O cia dar su bobutes kurejais-lipdytojais biggrin.gif
user posted image
Atsakyti