Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanų swapas...

QUOTE(Žvaigždėta* @ 2013 01 26, 10:09)
O as gavau dovana ax.gif
Bet nuotraukos neidesiu verysad.gif Gal mano feja parodys  rolleyes.gif


a diržą nori? biggrin.gif biggrin.gif rodykit bent jau kas nors,ką nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2013 01 26, 11:09)
O as gavau dovana ax.gif
Bet nuotraukos neidesiu verysad.gif Gal mano feja parodys  rolleyes.gif

Net neprireike Kaledu laukti thumbup.gif

Na ka, likau tik as viena be dovanos unsure.gif Lauksiu Kaledu newyear.gif biggrin.gif
Atsakyti
tikrai tik viena? g.gif
Atsakyti
Nu, rodos taip biggrin.gif

Va dalyviu sarasas:
1. Sapnelyte gavo
2. Enigm@
3.mmergyte gavo
4. Daivulyte rodos, irgi gavo, bet nerodo ka.
5. Rebeke gavo
6. NoTa gavo
7. Žvaigždėta gavo
Atsakyti
nežinau ar moderatorė gavo amno až, nes iš telefono rašau, tai pabūsiu nemandagia ir parašysiu viešai, Enigmašiandien nuo 17.30 iki 18.00val autosiuntose bus tau siuntinukas iš Jurbarko, tikiuosi galėsi pasiimti...ir ačiū už kantrybę, o kam įdomu kaip kai kuriuose miestuose dirba pašto siuntų skirstymo skyriai vasario pradžioje sekite lnk laidą "24 valandos" blush2.gif
Atsakyti
bus įdomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnelyte @ 2013 01 28, 13:17)

Nium, sveika mano feja biggrin.gif Kam siuntei per autobusus? Galeciau ir iki Kaledu palaukti mirksiukas.gif biggrin.gif Tikiuosi ir as, kad galesiu siandien nuvaziuoti pasiimti g.gif
Atsakyti
Enigm@ jaučiuosi nesmagiai bet paštu daugiau gyvenime nieko nebesiųsiu schmoll.gif
Atsakyti
Na ka, gavau ir as dovanele clap.gif Kaledos sokiai.gif
Labai, labai, labai dekoju savo fejai Sapnelytei uz dovaneles 4u.gif Viskas labai patiko wub.gif Ir pasakyk tu man, kaip suzinojai, kad mano paltas baltas su violetiniu g.gif bigsmile.gif

Laiskas perskaitytas, auskarai pamatuoti, is sokolado dariau karstaji sokolada su cinamonu (jau isgertas, vaikams patiko biggrin.gif ), o skara graziai padeta laukia rytdenos pasivaiksciojimo wub.gif

user posted image
user posted image
O skarele nepavyko graziai nupaveksluoti, vaikai trukdo, vietos jiems, matai, maza doh.gif , tad perfotografuosiu rytoj diena, arba gal mano feja nuotrauka turi ir galetu ideti blush2.gif
Likau labai patenkinta dovanele wub.gif Dar karta aciu wub.gif

Atsakyti
Labryt biggrin.gif
Turiu internetą vėlei wub.gif
Matau, nėra dar mano dovanos. Jei rasiu, kurioj dėžėj fotoaparatas, gal nupaveiksluosiu šiandien g.gif Aš gavau riešines, šokoladą, kurio jau nebėr, ir sidabrinį rinkinuką su perlais wub.gif
Atsakyti
Enigm@ džiaugiuosi, kad patiko viskas blush2.gif , neturiu nuotraukų skaros, nes fotoapratas ant manęs užpykęs kažko neįsijungia biggrin.gif
Atsakyti
TAI.... g.gif g.gif g.gif laukiam apibendrinimo,prašom sukelti nuotraukas ir uždarom dovanų swapą.. 4u.gif
Atsakyti