QUOTE(Illusionary @ 2012 05 19, 19:31)
Paskaiciau jusu diskusijas ir nutariau pasisakyti. Siuo metu gauname socialine pasalpa, maisto paketus, kompensacijas. Gal pasalpa ir nepriklausytu jei rodytumem oficialias pasalpas, bet paketus gautumem. Vyro alga minimumas ant popieriaus, as auginu maza vaika, gaunu tik 97 LT, tuoj gausiu po 52 Lt tik. Realiai vyras gauna nedaug kaip kazkas mano, apie 1000-1500 Lt. Bet jo niekas neklausia ant kiek jis nori buti forminamas, visus formina ant minimumo - nepatinka eik lauk, ir taip daug kur, ne tik firmoj kur jis dirba.
Paketus imam del to kad duoda, kodel jei mum priklauso turim kazkam palikti?nepaimsim mes paims kiti, tikrai neatiduos sunkiau gyvenantiems.
I kurortus nevazinejam, taupom nuolat, pramogos mum filmo ziurejimas namie arba psivaiksciojimas.
Beje niekada neismetam tu produktu, ko per daug buna - pasidalinam su pensininkais tevais. Bent jau nereikia pirkti tu kruopu, susitaupo vienas kitas litas kuri gali isleisti savo vaikui, nupirkti koki rubeli ar kitka kas butina.
Dėl tokio forminimo, tai pas mus darbe irgi taip buvo

Kitus apiformindavo tik ant pusės etato, o algą vokelyje mokėdavo. Ir čia su darbdaviais sunkiai pasiginčysi. Pas mus buvo atvėjis, kai žmogui iki pencijos liko metus išdirbti, o mūsų darbdavys apiformino pusę etato, o dirbti tai teko pilnu. ir jam ta pencija vėl nutolo, nors matėsi,kad žmogui tikrai sunku dirbti ir jam tos pencijos jau reikia