Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

Sieloneše, darbai wub.gif
Aš su savo papuošaline... Arbatinė, bet aš kavos gerbėja, tai... user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2012 04 04, 07:46)
Rodau dar vieną darbą  smile.gif

Arbatinė "Sodo spalvos"


Labai tobulas darbelis biggrin.gif 4u.gif . Cia 3D lakas ant dezutes virsaus?

QUOTE(VasareV @ 2012 04 04, 12:57)

Aš su savo papuošaline... Arbatinė, bet aš kavos gerbėja, tai...
user posted image

Labai graziai atrodo tas nerinys. Atvirai pasakius, kazko truksta g.gif. Galbut dezutes vidu reikejo nudazyti, o ne klijuoti ta pacia servetele. Noretusi kazkokio akcento. Cia ne kritika, o butu mano patarimas smile.gif . Gal kazkas mano kitaip rolleyes.gif .
Man atrodo, kad sunku dekoruoti dezute su "langeliu". Pati turiu toki pati daikta. Priklijavau servetele, o dabar nezinau, kaip uzbaigti g.gif .
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2012 04 04, 14:57)
Aš su savo papuošaline... Arbatinė, bet aš kavos gerbėja, tai...

Labai "skaniai" tas nėrinukas atrodo 4u.gif Įdomu, kaip su kampukais tvarkotės, kur reikia įstrižai sujungti ax.gif

Irgi pritariu vilmamatai: viskas puiku, jauku, suderinta, lyg ir nėra prie ko prikibti, bet kažko trūksta. Gal kad akcentu padarytas langelis, o pro jį kaip ir nieko nesimato tokio. Išbalansuota, toks jausmas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meškuolė: 04 balandžio 2012 - 18:41
VasareV gražu, romantiška, net sakyčiau mergaitiška wub.gif
o trūksta... g.gif kai bus papuošalų viduj daugiau, susibalansuos viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2012 04 02, 10:56)
Papuošalinė  smile.gif

]


super thumbup.gif

QUOTE(sobieska @ 2012 04 02, 15:25)
Laukiam Velykų...



grazus zuikiai 4u.gif

QUOTE(vilmamata @ 2012 04 02, 22:36)
Nuostabus darbas  4u.gif ! Patinka toks skoningas minimalizmas  thumbup.gif
Labai grazu  4u.gif ! Labai originalus darbeliai!

Pagaliau pabaigiau suoliuka. Reikejo skubiai atiduoti  biggrin.gif . Vos spejau nufotografuoti  rolleyes.gif




Labai linksmas ir dailus 4u.gif

Patiko vasaresV papuosaline.. Tokia vintazine smile.gif

O Sieloneses arbatines dangtis labai labai dailus....Tik sonai man ne... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 04 balandžio 2012 - 22:04
QUOTE(c_ataner @ 2012 04 04, 10:02)
Man Sielonešės darbai - tai etalonas ir siekiamybė  wub.gif

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif beje, aš irgi žinau vieną dekoruotoją, kurios darbai man siekiamybė smile.gif

QUOTE(VasareV @ 2012 04 04, 14:57)
Aš su savo papuošaline... Arbatinė, bet aš kavos gerbėja, tai...

Man gražu, tokios šiltos spalvos wub.gif

QUOTE(vilmamata @ 2012 04 04, 17:36)
Cia 3D lakas ant dezutes virsaus?

Ne, čia ne 3 D lakas smile.gif


Darkart, ačiū visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielonešė: 04 balandžio 2012 - 22:18
Dėl vertinimo, kritikos, motyvacijos augimui...
Nemanau, kad kritika, vertinimas-pats geriausias būdas augti. Mano galva, tai daryti reikia teigiant, o ne neigiant. Be to, yra skonio dalykai, sumanumas techniniams sprendimams, idėjoms...Kiekvieną darbą žiūrint, būtų ką pasakyti, bet ar reikia? O pradedančioms-mokytis techninių dalykų..Todėl ir siūlyčiau geriau rinktis ir praktiškai dalintis patirtim, kaip kad jau ne kartą esam darę... Na, tarsi mini klubus suburti kiekvienam mieste. Pasimatyti, susipažinti, pasimokyti. Plečiantis galimybių arsenalui, savaime tobulėjama, duodant visad gaunama...Taigi, tokios mintys šiuo klausimu ir jei tik atsirastų joms pritariančių, įmanoma daug kas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2012 04 04, 23:17)
Ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif beje, aš irgi žinau vieną dekoruotoją, kurios darbai man siekiamybė smile.gif




Gal parodytum jos darbu ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 04 04, 23:00)
Gal parodytum jos darbu ?  ax.gif

Ji jau nebedekoruoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2012 04 05, 00:25)
Ji jau nebedekoruoja  verysad.gif

Itariu, kad Pavonija, nes labai panašus tavo stilius, paveiksliukai to pačio autoriaus, ar pataikiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 05 balandžio 2012 - 06:15
QUOTE(vilmamata @ 2012 04 04, 18:36)
Labai graziai atrodo tas nerinys. Atvirai pasakius, kazko truksta  g.gif. Galbut dezutes vidu reikejo nudazyti, o ne klijuoti ta pacia servetele. Noretusi kazkokio akcento. Cia ne kritika, o butu mano patarimas  smile.gif . Gal kazkas mano kitaip  rolleyes.gif .
Man atrodo, kad sunku dekoruoti dezute su "langeliu". Pati turiu toki pati daikta. Priklijavau servetele, o dabar nezinau, kaip uzbaigti  g.gif .

Tas vidus man ir kažkoks "nuogas". BEt jei daryti ryškesnį, pridėjus papuošalų, chaosas gausis.
Su tuo langeliu visai nesunku. O nėrinio kampukus kirpau įstrižai. Tai visai nesudėtinga.
Dėl kritikos ir augimo, suprantu, kad susitikri siūloma ir kartu kažką nuveikti? Hm, tai gal yra auksarankių iš Kaišiadorių ar Elektrėnų? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 04 05, 06:14)
Itariu, kad Pavonija, nes labai panašus tavo stilius,  paveiksliukai to pačio autoriaus, ar pataikiau smile.gif

Man Pavonijos darbai nuostabūs, bet - ne. Be to, ta dekoruotoja ne iš SM. O Pavonijos paveiksliukų autorių aš nežinau, kurie mano darbai yra tų pačių autorių? g.gif
Atsakyti