Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

As tai nesuprantu prasmes pradeti ka nors sakyti, suintriguoti, o paskui paslaptingai tyleti.
Va, as turiu/zinau/maciau, bet nesakysiu.... doh.gif doh.gif

Kazkas pagyre Sielonese,kaip siekiamybe, ji pasake, kad ja ikvepia kita kureja, bet siukstu nesako kas..... Baime, kad kazkas prades kopijuoti, ar kad kitos pamatys graziu darbu?
Nu kam taip erzinti..

Cia panasiai, jei as pasakyciau, zinau, kur dekoruojami mediniai daiktai yra 3 kartus pigesni, nei iprastose parduotuvese... Bet paprasius pasidalinti, pradeciau mygti, kad ta parduotuve jums nepakeliui, kad joje anksciau buvo pardavinejami medinukai,, o dabar gi - pienas ir varske is ukininku, ir tik is po prekystalio, jei zinai slaptazodi, istraukia tu medinuku, o ir isvis, ta parduotuve tokiam kaimelyje, kurio jus bet kokiu atveju nerasite.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 05 balandžio 2012 - 09:08
QUOTE(Whatever? @ 2012 04 05, 08:57)

Aš nieko neintrigavau, tiesiog parašiau, kad aš irgi turiu dekoruotoją į kurią norėčiau lygiuotis ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2012 04 05, 10:13)
Aš nieko neintrigavau, tiesiog parašiau, kad aš irgi turiu dekoruotoją į kurią norėčiau lygiuotis ir viskas.



Tai kodel tada negali pasidalinti jos darbeliu pavyzdziais?
Parasyti, kad zinau, turiu, o prasant parodyti to nedaryti, tai ne intrigavimas? ax.gif

Gal ir kitas pradedancias merginas ikveptu...

as internete neiskojau ir nemaciau kitu galeriju su darbais, tik SM dalyviu paziuriu cia ir ju temose.. gal vertetu paieskoti...
Jei rasciau ka grazaus, tai tikrai pasidalinciau, bet netycia aptikus esu tik klaikius kicinius darbus rusu puslapiuose... doh.gif doh.gif
Nesidalinciau tik vienu atveju - jei kazka aklai kopijuociau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 05 balandžio 2012 - 09:46
QUOTE(Whatever? @ 2012 04 05, 10:39)
as internete neiskojau ir nemaciau kitu galeriju su darbais, tik SM dalyviu paziuriu cia ir ju temose.. gal vertetu paieskoti...



yra CRAFTLADIES forumas...man ten lietuvės gražūs darbeliai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 04 05, 12:23)
yra CRAFTLADIES forumas...man ten lietuvės gražūs darbeliai rolleyes.gif


Aciu, eisiu pasidairyti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
uzsuku cia kasdien.. pavarvint seile 4u.gif pati irgi nesedziu "be darbo" tik labai sunku nufotografuot.. doh.gif
rodau dar keleta bandymu wink.gif
user posted image dar vienas butelaitis uzpinltinei blush2.gif
user posted image angelo bucinys... :*
user posted image kedute vaikuciams.. tokios yra dvi smile.gif jau kibau ir i staliuka... tik nzn kada baigsiu.. doh.gif
Atsakyti
ANGELIUKSTE visi darbeliai saunus, bet kedute superine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2012 04 05, 14:07)
uzsuku cia kasdien.. pavarvint seile  4u.gif  pati irgi nesedziu "be darbo" tik labai sunku nufotografuot..  doh.gif

Bet jau kėdės tai joooooo clap_1.gif
Atsakyti
Kedute labai grazi...
Atsakyti
Kede isties be galo daili 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif Saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2012 04 05, 11:07)
uzsuku cia kasdien.. pavarvint seile  4u.gif  pati irgi nesedziu "be darbo" tik labai sunku nufotografuot..  doh.gif
rodau dar keleta bandymu wink.gif

Nuostabus darbeliai thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2012 04 05, 13:07)

rodau dar keleta bandymu wink.gif


nu yra žmonės, kurie puikiai moka techniką, bet yra tokie, kurie turi "jausmą". Kaip suprantu, Jūs neseniai dekoruojate. Bet pajautimas pas jus superinis thumbup.gif Manau, tai dovana, kurios kitiems tenka ilgai mokytis 4u.gif
Atsakyti