Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 05 30, 18:54)
Metus arba du jus galit pasirinkti pasalpa gaudineti,pats VPA laikotarpis yra iki 3-ju metu,kaip ir anksciau,taip ir dabar uz 3-cius metus sodra nieko nemoka.


Tai gerai tada 4u.gif Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Labai prašau pakonsultuoti 4u.gif

Gegužės 25 išėjau dekretinių atostogų, tą pačią dieną išsiunčiau sodrai prašymą elektroniniu būdu ir gavau tokį atsakymą "Informuojame, kad pagal Jūsų prašymą sprendimas dėl motinystės pašalpos skyrimo bus priimtas gavus iš Jūsų darbdavio (-ių) NP-SD pranešimą (-us) dėl pašalpos skyrimo." Jau praėjo savaitė, bet daugiau nieko negavau. Ar čia darbdavys kažko nepadaro, ar man tiesiog laukti??
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2012 05 31, 07:20)
Labai prašau pakonsultuoti 4u.gif

Gegužės 25 išėjau dekretinių atostogų, tą pačią dieną išsiunčiau sodrai prašymą elektroniniu būdu ir gavau tokį atsakymą "Informuojame, kad pagal Jūsų prašymą sprendimas dėl motinystės pašalpos skyrimo bus priimtas gavus iš Jūsų darbdavio (-ių) NP-SD pranešimą (-us) dėl pašalpos skyrimo." Jau praėjo savaitė, bet daugiau nieko negavau. Ar čia darbdavys kažko nepadaro, ar man tiesiog laukti??

paskambinkit darbdaviui - arba geriau buhalterei ir paklauskit. O jus praneset, kad iseinat i dekreta? Jei darbuotoju jusu darbovietej daug, tai biuletenio pazyma turejo gauti internetu, jei iki 10 darbuotoju, tai gali buti, kad internetine Sodra nesinaudoja ir tokios pazymos negavo.
Papildyta:
Dar galima ir i Sodra paskambint, paklaust ar dar negavo pazymos is d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 31 gegužės 2012 - 07:23
Aš tą pačią dieną, kai išėjau į dekretą darbdaviui paskambinau ir priminiau, nes prieš tai buvau kasmetines atostogas pasiėmus. Darbuotojų pas mus daug, jaučiu bus apsižioplinę eilinį kartą doh.gif

Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, mergaitės.

Norėjau pasitikslinti už kurį laikotarpį man skaičiuosis NGA ir VPA? Į dekretą išeinu nuo 07.01.

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2012 05 31, 11:01)
Sveikutės, mergaitės.

Norėjau pasitikslinti už kurį laikotarpį man skaičiuosis NGA ir VPA? Į dekretą išeinu nuo 07.01.

Ačiū.

NGA 2011.06.01-2012.05.31
VPA 2011.10.01-2012.09.31
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2012 05 31, 08:34)
Aš tą pačią dieną, kai išėjau į dekretą darbdaviui paskambinau ir priminiau, nes prieš tai buvau kasmetines atostogas pasiėmus. Darbuotojų pas mus daug, jaučiu bus apsižioplinę eilinį kartą doh.gif

Ačiū už atsakymą 4u.gif

tada greiciausiai praziureje bus smile.gif .
Atsakyti
O dar turiu tokį klausimėlį, jei aš pradedu dirbti antrais metais ir gaunu tą 40 proc. tai jei laukiuosi kito vaikiuko kaip man skaičiuos pašalpą, tik iš DU ar + dar ir pašalpą pridės? (nes tarkim aš dirbu 0,5 etato)
Atsakyti
QUOTE(vilmmmuks @ 2012 05 31, 19:37)
O dar turiu tokį klausimėlį, jei aš pradedu dirbti antrais metais ir gaunu tą 40 proc. tai jei laukiuosi kito vaikiuko kaip man skaičiuos pašalpą, tik iš DU ar + dar ir pašalpą pridės? (nes tarkim aš dirbu 0,5 etato)

Manau skaiciuotu is DU arba is pirmo vaiko DU.Cia jau reiketu pacioj sodroj teirautis.
Atsakyti
Iskilo toks klausimas...
Jei as isidarbinu kitam darbe nuo birzelio men, i dekreta iseinu spali,tai ar man apsimoka dirbti dviejuose darbuose del tu keliu men,ar man zymiai ar nezymiai tik ismokos padides? Dabar dirbu nuo rugsejo gaunu 1000 i rankas isidarbinus i kita darba gauciau irgi 1000 i rankas. VPA imciau dviem metams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 05 31, 22:11)
Iskilo toks klausimas...
Jei as isidarbinu kitam darbe nuo birzelio men, i dekreta iseinu spali,tai ar man apsimoka dirbti dviejuose darbuose del tu keliu men,ar man zymiai ar nezymiai tik ismokos padides? Dabar dirbu nuo rugsejo gaunu 1000 i rankas isidarbinus i kita darba gauciau irgi 1000 i rankas. VPA imciau dviem metams 4u.gif

Padidetu,aisku nedaug.Nes i NGA apskaiciavima ieitu tik 3 men. is antro darbo.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 05 31, 22:19)
Padidetu,aisku nedaug.Nes i NGA apskaiciavima ieitu tik 3 men. is antro darbo.

O skaiciuojant VPA tai jau visi menesiai isiskaiciuotu,kiek ten galetu padideti ismoka? Nes dabar man gaunasi vidurkis 1000lt tai ismoka apie 700,cia dirbant tik viename darbe.
Atsakyti