Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(b.s @ 2012 04 05, 19:16)
Nu va ir man tas pats. Ačiū peliuk už sugaištą laiką  4u.gif
Papildyta:

bet kitus dokumentus performatuodavau ir tvarkoj, šito neleidžia  schmoll.gif

Mano supratimu, jis apsaugotas slaptažodžiu. Nes atidaro pristatymą, bet tik skaitymui. Ir kitaip išsaugot negali. Taip paprastai Ritutės nepaimsim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2012 04 05, 18:21)
Mano supratimu, jis apsaugotas slaptažodžiu. Nes atidaro pristatymą, bet tik skaitymui. Ir kitaip išsaugot negali. Taip paprastai Ritutės nepaimsim lotuliukas.gif

Šaukimės pagalbos pačios autorės ritytes help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2012 04 05, 20:21)
Mano supratimu, jis apsaugotas slaptažodžiu. Nes atidaro pristatymą, bet tik skaitymui. Ir kitaip išsaugot negali. Taip paprastai Ritutės nepaimsim lotuliukas.gif

Na taip, nepaimsit lotuliukas.gif O jei rimtai, tai redaguoti nebus galima, o naudotis- prašom smile.gif Bet negi to neužtenka? Tiesiog gavau pamoką ir gaila savo darbo. Paprašė viena mokytoja pateikčių, nusiunčiau, o po kelių dienų savo darbą radau jau klajojantį internete, tik buvo nutrinta mano pavardė, o įsirašė savo. Širdį suskaudo, kad aš prie šio darbo kelias dienas sėdėjau, o kažkas laisva ranka pasisavino. Nes pateikčių kūrimui sugaištu po kelias dienas, per pusvalandį niekas nepasidaro. Ir medžiagą reikia susirasti, ir paveikslėlius pritaikyti, ir animacijas bei hipersaitus sudėti. Juk kai vadovėlį autorius parašo, mokytojos naudojasi juo ir pavardės nenutrina smile.gif
Atsakyti
Suprantu tave smile.gif


Tai gal pati persaugosi darbelį senesne versija, nes kažkuriai iš mūsų neatidaro.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 04 05, 20:43)
Suprantu tave smile.gif
Tai gal pati persaugosi darbelį senesne versija, nes kažkuriai iš mūsų neatidaro.

Pabandysiu, bet kai kurių funkcijų nėra senuose ofisuose, tai ir funkcijas reikės keisti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2012 04 05, 19:30)
Paprašė viena mokytoja pateikčių, nusiunčiau, o po kelių dienų savo darbą radau jau klajojantį internete, tik buvo nutrinta mano pavardė, o įsirašė savo.

blink.gif g.gif Nu ir žmonių yra schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2012 04 05, 19:48)
blink.gif  g.gif Nu ir žmonių yra schmoll.gif  verysad.gif

blink.gif Man irgi buvo panašiai ax.gif , bet vistiek dalinuosi, nes ir iš jūsų gaunu daug mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 05 balandžio 2012 - 18:55
QUOTE(rityte @ 2012 04 05, 18:44)

Nuostabios atvirutės wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2012 04 05, 18:37)

thumbup.gif dėkui už nuorodėlę . Mėginsime po atostogų.

Dalinuosi info apie Ekologišką margučių dekupažą,kuris vyks 2012.04.07 15.00-18.00val. Vilniuje, Salomėjos Nėries gimnazijoje, adresu Vilniaus 32/2, 1-ame aukšte, 4-ame anglų kalbos kabinete.

Registracija vyksta el.p.: info.madingibureliai@gmail.com, tel.: +37052699511, +37060001432.

Gal kuri planuojate dalyvauti? mirksiukas.gif Aš turbūt susigundysiu ir su savo berniokais nušiaušiu dekupažuoti margučių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 05 balandžio 2012 - 19:38
QUOTE(lutute1 @ 2012 04 05, 20:35)
Aš turbūt susigundysiu ir su savo berniokais nušiaušiu dekupažuoti margučių.

OT NERAMI DŪŠIA bigsmile.gif KAIP IR SPĖJI VISUR???
Atsakyti
Šiandien buvau trumpam seminare, tai užsirašiau kelias nuorodas, gal jau žinote, o jei ne, tai išmėginkite: plakatai iš žodžių ir pan. , interaktyvaus pasakotojo sukūrimas nuotraukų video kūrimas
Atsakyti
Jaša - bandau įkelti paveiksliuką ax.gif

Bet...nieko man nesigauna verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsidariusiame rašymo lange paspausk
http://
Išmes dar vieną baltą langelį.
neatsidaro pas mane joks langelis arba....man tuk tuk
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2012 04 05, 18:30)
Aš su pirmokais mamoms noriu paruošti Olyziukus. Gal kas esate dariusi? Pasidalinkite, kaip sekėsi.


Oliziukus pasigaminom prieš berods tris savaites, dabar jau su 4cm plaukais. Supermamų temoj apie Oliziukus iš tiesų viskas išsamiai aprašyta. Norėčiau tik pridurti, kad sėti geriau velykinę žolytę, o ne pipirnę. Įbėriau ir pipirnių, ir žolytės, tai pipirnės daigeliams per siauros kojinės akutės, niekaip išlįst negalėjo, tai kojinę teko keliose vietose prakirpt. Velykinė žolytė išdygo puikiai, nors gerokai vėliau, nei pipirnė, bet dabar jau praaugo.
Maniems Olyziukams vaikai nupiešė akis vandeniui atspariu žymekliu, tai dabar dar visai ryškios. Jei dovanot mamytėms, tai gal gražiau atrodytų dirbtinės akys. Tokių mačiau parduotuvėj "tiimari" Panoramos PC.

Taip pat buvau iTEC seminare. Apie šiuos mokymus sužinojau čia, mūsų forume, tad labai esu dėkinga visoms, kurios dalinasi įvairia informacija.
Dar lektorė minėjo komiksų kūrimo programėlę.
http://www.toondoo.com/
smagi programėlė, ilgokai pažaidžiau ir tikrai panaudosiu IKT būreliui.
Čia dar youtube radau paaiškinimą, kaip su ja dirbti, bet ir taip viskas paprasta.
http://www.youtube.c...h?v=iNNSUH8Ekpg
Atsakyti