Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(simba3 @ 2012 04 17, 13:38)
Gal kuri su vaikuciais buvot Anyksciuose Gelezinkelio muziejuje. Ar ten idomu, ar yra kokios nors veiklos vaikams??

Buvom.Bet maniškiai išpeikė ir sakė, kad nuobodu. Išpaikinti miesto vaikai tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 04 16, 19:33)
Aš viską darau su Audacity programėle. Tik reikia turėti konverterį, nes ši programa nedirba su mp3 failiukais. Šią programą galima laisvai atsisiųsti iš interneto, ji nemokama.

Peliuk, gal gali pasidalinti nuoroda- konverterio programos. Mėginčiau pati išmokti.
Papildyta:
QUOTE(smilga1972 @ 2012 04 17, 17:48)
Beje, vakar sėdėjau užsispyrus ir sutrumpinau muziką su audacity programa  mirksiukas.gif , ot užsispyrus esu

Šaunuolė! Sėdėjau ir aš iki išnaktų prie Audacity. Apkarpiau sėkmingai, bet išsaugoti ir įrašyti nesugebėjau. Teko kviestis peliuką į pagalbą. O kaip tau pavyko įrašyt? Su konverteriu?
Atsakyti
s o s
senajam paste radau " zveriu letki", bet man reikia ne to letkio, o to kur susikibe visi soka: kaire koja, desine koja, suoliukas pirmyn, atgal ir du pirmyn

O gal kas patarsit kur reiktu ieskoti tos " sejau ruta, sejau meta"
Atsakyti
Gal kuri norėtų dalyvauti seminare „Kuriamos kompiuterinės mokymo(si) priemonės „Liema ir padamukų planetos“, skirtos pradiniam ugdymui, pristatymas“?
http://portalas.emok...ujiena7047.aspx
Atsakyti
Ačiū,mergele, už Riešuto medžiagą. Įtemptai ruošiuosi. Ačiū už skruzdėlytės žodžius. Reikia Jūsų patarimo. Jei atvirą pasaulio paž.pamoką vesčiau su vaidinimu. Pradžioje vaikai pavaidintų ta tema, o po to vyktų pamoka, ar normaliai būtų. Dar nesugalvoju ar klasėje vesiu ar kokioje neutralioje aplinkoje. Patarkit. Ačiū.
Smilgutei kantrybės su auditoriais.
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2012 04 17, 18:01)
Šaunuolė! Sėdėjau ir aš iki išnaktų prie Audacity. Apkarpiau sėkmingai, bet išsaugoti ir įrašyti nesugebėjau. Teko kviestis peliuką į pagalbą. O kaip tau pavyko įrašyt? Su konverteriu?

Aš naudojausi įkeltomis rekomendacijomis (net nepamenu, kuri buvo į paštą atsiuntusi), ten yra nemažai video pamokėlių ir labai viskas aišku. Jei neturi, galiu į el.paštą atsiųsti, kad nereikėtų ieškoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ninkute @ 2012 04 17, 18:05)
Smilgutei kantrybės su auditoriais.

Ačiū 4u.gif , tau irgi sėkmės ruošiantis atviroms pamokoms, viskas bus ok mirksiukas.gif
Atsakyti
Iki kada reikia žvėrių letkio? Mes šokom ir tikrai turėjau, bet reikia žiūrėt mokykloje.
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2012 04 17, 18:01)
Buvom.Bet maniškiai išpeikė ir sakė, kad nuobodu. Išpaikinti miesto vaikai tongue.gif
Papildyta:

Peliuk, gal gali pasidalinti nuoroda- konverterio programos. Mėginčiau pati išmokti.
Papildyta:

Šaunuolė! Sėdėjau ir aš iki išnaktų prie Audacity. Apkarpiau sėkmingai, bet išsaugoti ir įrašyti nesugebėjau. Teko kviestis peliuką į pagalbą. O kaip tau pavyko įrašyt? Su konverteriu?


Išsaugant reikia spausti Failas -Export ir viskas smile.gif
Atsakyti

QUOTE(riešutasgilė @ 2012 04 16, 18:52)
Būtinai patikrink namų darbus.

Merginos, kaip jūs tikrinat namų darbus? Juk nuosekliai viską patikrint sugaištama daug laiko.

QUOTE(NOKIA @ 2012 04 17, 15:07)
AR JAU RUOŠIATĖS MOTINOS DIENAI? GAL TURIT KOKIAS SKAIDRES, KURIOS TAI TIKTŲ?

Mes pernai darėm skaidres, kur vaiko ir mamos nuotrauka ir parašyta to vaiko mintis apie mamą. Mokykloje tebeturiu tą pateiktį. Jei reikia minčiai pasigauti...
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 04 17, 18:52)
Merginos, kaip jūs tikrinat namų darbus? Juk nuosekliai viską patikrint sugaištama daug laiko.
Mes pernai darėm skaidres, kur vaiko ir mamos nuotrauka ir parašyta to vaiko mintis apie mamą. Mokykloje tebeturiu tą pateiktį. Jei reikia minčiai pasigauti...

Aš pereinu ir pažiūriu, ar apskritai padaryta, ar viskas padaryta, o tada prašau paimti rašymo priemones ir kolektyviai pasitikrinam. Kartais susirenku ir tikrinu...
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2012 04 17, 18:14)
Iki kada reikia žvėrių letkio? Mes šokom ir tikrai turėjau, bet reikia žiūrėt mokykloje.


Nea ne zveriu letkio reikia, jis yra paste,
pagal sia melodija letkio reikia

http://www.youtube.c...h?v=d_VHimigHkg
Papildyta:
[quote=Aurute,2012 04 17, 18:52]
Merginos, kaip jūs tikrinat namų darbus? Juk nuosekliai viską patikrint sugaištama daug laiko.

Labai ivairiai galim tikrinti, priklauso nuo to ka jie turejo padaryti,
vaikai susikeicia sasiuviniais ir tikrina vienas kito
lentoje mokytoja gali surasyt teisingus ats , vaikai tyliai pasitikrina
klases budintieji pereina ir patikrina kas nepadare.

manau, kad pamoka per trumpa kad n.d. tikrint smulkiai kasdien
Atsakyti
Reikia konsultacijos, o žinau, kad tik čia galiu visada gauti patarimų. Matematikos pamoka ir pamokos uždavinys(Naudodamiesi .................................., savarankiškai išspręsite bent du uždavinius). Ar galiu kiekvienam mokiniui duoti skirtingus uždavinius? Ar reikia patikrinti, kaip išsprendė ar užtektų, kad patys įsivertintų, kad 2 uždavinius tikrai išsprendė? Laukiu Jūsų patarimų.
Atsakyti
QUOTE(Jaša @ 2012 04 17, 18:16)
manau, kad pamoka per trumpa kad n.d. tikrint smulkiai kasdien

Va man irgi gaila pamokos laiko.
Atsakyti