Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Aurute, ar radai dainą " Piemenukas" pašte? Nusiunčiau savaitgalį rolleyes.gif
QUOTE(smilga1972 @ 2012 04 17, 20:41)
O gal turit dainą "Reikia draugą turėti"? Man reikia karaokės, o niekur jos nėra  schmoll.gif

Man ir jos reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2012 04 16, 11:13)
Labas rytas  4u.gif

Mums šiandien dar paskutinė atostogų dienelė. Jau per ilgos atostogos, per ilgos  doh.gif
Smilga, sėkmės, viskas bus OK mirksiukas.gif

Sakykite, ar reikalingi yra tėvų susirinkimų protokolai? Ar gali jų manęs paprašyti vertintojai? Šiaip atvykusių tėvelių parašus susirenku, bet kažkaip neprotokoluojam  unsure.gif  Kaip sakot, ar visgi apsidraudus susikurpt protokolus?  unsure.gif

Aha, šildymas jau ir namie šiandien bus atjungtas  doh.gif

jei mokykla nepriėmusi nutarimo protokoluot tėvų susirinkimus, tai nereikia. Pas mus net ekspertai neprotokoluoja. Ir kam? Neverta apsikraut bereikalingais darbais. Užtenka, kad į auklėtojo darbų segtuvą įsidėsi, ką turi susirinkimui paruošusi. Manęs neprašė atestuojantis tokių protokolų.
Papildyta:
QUOTE(ninkute @ 2012 04 17, 21:44)
Ačiū, tikrai padėjote patarimais. Pasinaudosiu, nes kuo toliau, tuo labiau pradedu nerimauti dėl atvirų pamokų. Atrodo, kad nieko nebežinau. Dar paklausiu Jūsų. Jei pamokoje mokiniai pradžioje dirbs savarankiškai, po to grupėmis po du ir vėl savarankiškai. Ar nieko tokio, jei jie vaikščios( na prie draugo prisineš kėdę, po to vėl sės į savo vietą, nes klasėje tik 10 mokinukų).

Labai gerai, kad kaitaliosi veiklą. Lai vaikšto, svarbu, kad labai netrukdytų vieni kitiems. Ir ramiai, nesijaudink, viską moki ir gali thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 04 17, 19:41)
Mergaitės, kurios gerai įvaldę muzikos tvarkymo programas, kreipiuosi į jus: gal galite nuimti vokalą nuo dainos?


Ir aš labai norėčiau išmokt... blush2.gif Čia juk pas mus specai visame kame, gal kas pamokys...

Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 04 17, 18:14)
Jei neturi, galiu į el.paštą atsiųsti, kad nereikėtų ieškoti smile.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif Ačiū, Smilgute.
Papildyta:
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 04 17, 18:45)
Išsaugant reikia spausti Failas -Export ir viskas  smile.gif

Ačiū , peliuk, už varpų skambesį. Puikiai tiks mano spektakliui. thumbup.gif Šauniai padirbėjai clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 17 balandžio 2012 - 22:35
Sveikos, diskutavot apie ekskursijas, visai gerų minčių pametėjo Ditma


1) Klasika ir linksmybės Anykščiuose. A. Vienuolio namas – muziejus. A. Baranausko klėtelė (galima edukacinė programa). S. Petraškos akmens tapybos paroda. Arklio muziejus. Laimės žiburys (J. Biliūno kapas). Siūlome pasivažinėti kartingais arba vasaros rogutėmis. Atsipalaiduosime angelų muziejuje ir išvykos pabaigai aplankysime gerai žinomą Anykščių šilelį ir velnio pamestą Puntuko akmenį.
2) Kuršių Nerija.(1-2d.) Atvykę į vėjo ir smėlio žemę, grožėsimės jos savitumais:negyvosiomis kopomis, kormoranų ir pilkųjų garnių kolonija, Raganų kalnu, Nidos miestelio savita architektūra ir jos muziejais, Urbo kalno švyturiu, Parnidžio kopa su saulės laikrodžiu, mariomis, jūra ir kt.
3) Ventės ragas- Nida. (2d.) I diena. Panemunės pilys. Medaus degustacija Šilinėje. Bitėnai. Rambyno kalnas. 18 kamienų eglė Ventės ragas. II diena. Plaukiame iš Mingės kaimo į Nidą. Ekskursija po Nidą. Neringos istorijos muziejus, Parnidžio kopa, švyturys ir kt. Poilsis prie jūros.
4) Dzūkijos nacionalinis parkas. (1-2d.) I diena. Čepkelių raistas (ekspozicija bei filmo apie gamtinį rezervatą žiūrėjimas). Raisto lankymas. Marcinkonys – didžiausias Lietuvos kaimas (etnografinis muziejus, medinė bažnyčia). Zervynos (ąžuolas, kryžiai, etnografinės sodybos). Ūlos akis. Senovinės bitininkystės muziejus ir kelminių avilių bitynas Musteikos kaime. Edukacinės programos. Pageidaujantiems galima aplankyti Paluknio aviaparką. II diena. Druskininkai.Liškiava. Merkinė.
5) Šiauliai. Kelmė. Šiluvos koplyčia. Tytuvėnų vienuolyno ansamblis. Kelmės dvaro muziejaus ekspozicija. Edukacinė programa „Iš indėnų gyvenimo“. Vyksime į Kryžių kalną. Ch. Frenkelio vila arba Dviračių muziejus Šiauliuose. Burbiškio dvaras ir parkas.
6) Kaunas. Siūlome vaikų literatūros muziejuje įsijausti į pasaką ir pabūti pasakos veikėjais (teatralizuotas vaidinimas). Aplankyti Kauno pilį ir senamiestį, Botanikos sodą, Zoologijos sodą, T. Ivanausko zoologijos (pasirinktinai).
7) Kernavė. Kepame blynus Kernavės malūne. Grūdų malimas, miltų sijojimas, blynų kepimas, pamokėlė apie grūdus. Pajausime, kiek darbo reikia įdėti, kol galima blynus, pyragus ir duonelę kepti. Sudervės bažnyčia. Dūkštų ąžuolynas. Kernavė (Pajautos slėnis, piliakalniai, Geležinio vilko paminklas). Yra galimybė pasivaikščioti Balto kalno botaniniu taku ar susitikti su haskiais.
8) Druskininkai. Merkinė. Merkinės piliakalnis. Liškiava. Aplankysime Liškiavos piliakalnį bei vienuolyną. Ekskursija Druskininkuose. Miško muziejus „Girios Aidas“. Edukacinė programa – „Sūri pamoka“. Jos metu gaminsite sau mielus daiktus iš druskos masės, o kol jie tvirtės, linksmai važinėsime elektromobiliu.
9) Klaipėda. Suradę ekskursijos metu Klaipėdos senamiestyje laimės simbolį, vyksime į laikrodžių muziejų arba lankysime Karinį laivyną. (pagal pageidavimą lankysime Jūrų muziejų – akvariumą). Poilsis prie jūros.
10) Palanga-Kretinga. (2 d.) Medvėgalio piliakalnis – Žemaitijos pasididžiavimas. Sužinojus jo istoriją, yra galimybė vaikščioti kūlgrinda. Oginskių palikimas Rietave. Šaltojo karo muziejus Plokštinėje. Nakvynė Plateliuose arba Palangoje. Palanga (Gintaro muziejus Tiškevičių rūmuose arba A. Mončio muziejus, parkas, Birutės kalnas). Poilsis prie jūros. Kretinga (Tiškevičių dvaras ir parkas, pranciškonių vienuolynas, Žiemos sodas).

P.s Mes pasirengę padaryti kelionių programas pagal Jūsų pageidavimus.Todėl skambinkite, rašykite – esate laukiami.
Atsakyti
Tai kur šiandien visos g.gif ? Kai tik saulutė lauke, tai ir džiaugiatės lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif . Pagaliau mano gatvėj šventė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Šiandien matematikos pamokoj buvo kita auditorė ir labai išgyrė mano pamoką thumbup.gif . Sakė, praktiškai neturi prie ko prikibti. Padėkojo už šviesos spindulį šiandien ir tikrą, ne teatrinę pamoką. Išgyrė, kad naudoju daug ir įvairių metodų, labai laiku teikiama pagalba mokiniui, matau visus vaikus pamokoje - tiek spec.poreikių, tiek ir kitus, darbą labai gerai diferencijuoju ir individualizuoju, pamoka puikiai apgalvota, tik minusą pasakė, kad vertinti galima ne tik pamokos pabaigoje, bet ir eigoje pamokos. Aišku, gali pasiginčyti, bet kam to reikia, juk viskas puiku thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Valiooo. Liko tik dvi dienos, o realiai tai tik rytojus. Bijau, kad ateis į mano nelaukiamą etikos pamoką blush2.gif . Ruošiuosi, bet vietiek nenoriu nieko matyti blush2.gif . O ta Dudzinskienė tai kur tik eina, ten ir pasėja savo sėklą- visur savo dainelę dainuoja ir nuotaiką visoms gadina lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 04 18, 15:45)
Sveikutės  4u.gif . Pagaliau mano gatvėj šventė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .

Šaunuolė. Nėra to blogo, kas neišetų į gerą. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 04 18, 16:48)
Šaunuolė. Nėra to blogo, kas neišetų į gerą.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Prisidedu ir aš, Smilga,prie sveikinimų nusipelnius užtarnautų pagyrimų. Labai smagu skaityti ir džiaugtis, kai žmogus pastebimas ir tinkamai vertinamas bis.gif bis.gif
O dabar mergaitės pamokykit mane kaip reikia cituoti norimo teksto tik dalį. Nes kai sumažinu cituojamą tekstą jo dalį nutrindama, tai jis pavirsta juodomis raidelėmis, tarsi jį pats rašytum. Norėčiau patobulėti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.@usra: 18 balandžio 2012 - 15:56
QUOTE(R.@usra @ 2012 04 18, 16:55)
O dabar mergaitės pamokykit mane kaip reikia cituoti norimo teksto tik dalį. Nes kai sumažinu cituojamą tekstą jo dalį nutrindama, tai jis pavirsta juodomis raidelėmis, tarsi jį pats rašytum. Norėčiau patobulėti blush2.gif  ax.gif

Čia kur taip g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 04 18, 16:57)
Čia kur taip  g.gif ?

Čia yra čia, kur norime supermamose paplepėti. Aš paspaudžiu cituoti, o tada atsakyti, o tada jei trinu cituojamą tekstą jis pajuoduoja. Nežinau ar aiškiai paaiškinau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.@usra: 18 balandžio 2012 - 16:07
QUOTE(R.@usra @ 2012 04 18, 17:06)
Čia yra čia, kur norime supermamose paplepėti. Aš paspaudžiu cituoti, o tada atsakyti, o tada jei trinu cituojamą tekstą jis pajuoduoja. Nežinau ar aiškiai paaiškinau wink.gif


Man taip nesidaro. Svarbiausiai nenutrinti pradžioje ir gale esančių užrašų [quote......... (gale būna [right............... mirksiukas.gif Jei išimsi ko nenori iš vidausm, o paliksi šituos užrašus, bus viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti