QUOTE(nastep @ 2012 04 23, 20:47)
Pirmyn skrendant du persedimai - Duseldorfe ir Toronte, o gryztant - Frankfrute...

Rinkciausi kur didesni laikai tarp persedimu, bet visi laikai tokie, tik kai kurie persedimu miestai skiriasi

Beje, kiek laiko reikia pries skrydi atvykti i oro uosta? Ir ar Varsuvos oro uostas didelis?
gūglink apie kiekvieną oro uostą. aš kiek išgūglinau ir pažįstamų išklausinėjau Varšuvos oro uostas nedidelis, Diuseldorfo irgi. gaila nenučiupau bilietų per Diuseldorfą su 1,5h persėdimu, man labai tinkatis variantas buvo. Frankfurto didelis oro uostas ir tavo vietoj neimčiau jei nebūtų bent dviejų valandų tarpo.
realiai tai aš galvoju, jei parduoda bilietus su 35min persėdimu (tokiuose oro uostuose kaip Diuseldorfo), tai ir vienos valandos persėdimo turi užtekt. nebent labai ten užvėluotų skrydis.
mano klausimėlis būtų, ar perkant per doleris.com, eina atsiskaityt visa web kortele? (čia ta swedbanko, zoom programos.) nes lygtai limitas yra apmokant dideles sumas, nors lygtais esu internetu pirkus kažką už porą tūkstančių.