Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

laba, norejau paklausti, kokia temperatura yra galima zemiausia kad daigiukai augtu normaliai.
Atsakyti
8-15C
http://www.walnuts.l...idoru_auginimas

Dėl medaus tai geriau palaikyti para laiko vandenį, nes jis yra sunkiai tirpus vandenį.
QUOTE(Zirzė @ 2012 04 04, 18:00)
laba, norejau paklausti, kokia temperatura yra galima zemiausia kad daigiukai augtu normaliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upas: 04 balandžio 2012 - 20:05
laba merginos.noriu paklaust jusu nuomones - apziurejau siltnamyje savo dilgeliu raugo backa ,kad dar yra to raugo like is pernai,kaip galvojat ar jis dar man dabar tiktu pamylet pomidoru daigus?
Atsakyti
Orelis,tai irnesakyk.gif Jau greičiau atšiltų,tai pardirbėjus lauke nors nelakstyčiau nuo pomidoro prie pomidoro:ar kokia kvaraba neskraido,ar lapai nesisuka,ar netysta,ar negeltonuoja,ar ko netrūksta,o gal ko perdaug mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Upas @ 2012 04 04, 20:44)
8-15C
http://www.walnuts.l...idoru_auginimas

Dėl medaus tai geriau palaikyti para laiko vandenį, nes jis yra sunkiai tirpus vandenį.


aciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 04 04, 21:25)
laba merginos.noriu paklaust jusu nuomones - apziurejau siltnamyje savo dilgeliu raugo backa ,kad dar yra to raugo like is pernai,kaip galvojat ar jis dar man dabar tiktu pamylet pomidoru daigus?


Papildyta:
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 04 04, 22:39)

tai kur dingo mano atsakymas blink.gif rašiau rašiau ir prapuolė kažkur g.gif
O buvau parašius, kad pilt lauk seną raugą reikia ir pasidaryt naujo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTINACH @ 2012 04 04, 15:42)
as skaiciau, kad 2-5 litrai vandens ir apie sauksteli medaus. jei ne taip parasiau pataisykit  ax.gif



QUOTE(Upas @ 2012 04 04, 17:44)
Dėl medaus tai geriau palaikyti para laiko vandenį, nes jis yra sunkiai tirpus vandenį.


Aciu 4u.gif
Atsakyti
mano du pomidoru daigelius apipuole tie tokie smulkus zali amarai(as taip galvoju),salia gele pinigu medis ir paziuriu ant jos yra doh.gif Nuvaliau su slapia ranka atsargiai ir nukeliau toliau nuo kitu g.gif
ka Jus tokiu atveju darytumet,gal kuom purkst?(skaiciau su fairy,bet taip bjauriai skamba)
Atsakyti
ateinu jusu teismui

kai kurie istyseliai doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 05 balandžio 2012 - 09:28
thumbup.gif wub.gif gražūs daigiukai...jau galima pikuot
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 04 05, 09:26)
ateinu jusu teismui
oh

thumbup.gif Net nuotaika pagerėjo, taip tvarkinga, prižiūrėta. smile.gif
Atsakyti
merginos rimtaiiiii? bigsmile.gif
as gi pirmagimius auginu, man taip baisu, kad viskas nemoksiskai gaunasi blush2.gif

tai sakot visai nepobaisiai tie daigai? blush2.gif
Aciu labai labai 4u.gif
dar tada pasigirsiu balkoninukais ir pasiklausiu ten lapas nufotkintas, kodel vieno lapai taip susisuko virsuje? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 05 balandžio 2012 - 09:43