Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(tany @ 2012 04 05, 11:50)
buvau siltnami 35 laipsniai blink.gif  bet siandien vedinimo diena, tupes namuose mano augintiniai...

Tokią dieną daigelius namie įkalintus laikysi?.. baaaik.. turėk sąžinės unsure.gif
Galima gi šiltnamio duris truputį pravert ir tegu vėdinasi visą dieną. O kad tiesioginis šaltis ar vėjelis nepūstų į daigelius pro atviras duris, nuo durų pusės juos pridenk agroplėvele, tokią sienelę padaryk. Aišku, daigelius laikyk toliau nuo durų...
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 04 05, 12:07)
Katytte pomidoriukai thumbup.gif  thumbup.gif  labai labai grazus ax.gif  tfu tfu tfu, kad nenuziureti blush2.gif
Diuni sesiu dar buivolo sirdi oranzini, penisa ir kolumbiana (pastaraji grymnai del idomumo kas gi cia per cudas ax.gif )

4u.gif ax.gif o , faina...jei užaugs tau geri aš prašysiu sėklų oranžinės buivolo širdies , o kas per kolumbiana blush2.gif ir aš tokių gal norėsiu kitiems metams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 04 05, 12:03)
Daigeliai tikrai gražūs, tik dar gali nuskint jiems tuos skilčialapius ir dapilt žemių. Ne su kaupu, bet kad dar liktų koks 1-2 cm iki viršaus laisvos vietos. Matosi, kad koteliai stiprūs, stori, tai išleis papildomas šaknis.



tikrai? bigsmile.gif kazkaip bijau tuos skilcialapius skabyt,kad nenutiktu kas blush2.gif o kompostas dapilt tinka? ar geriau pomidorams skirtos zemes su smeliuku?
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 04 05, 12:07)
o ka man daryti su savo Betaliuksu, kuris tupi kazkur ~2l inde(3l bambolis nupjautaas truputi virs puse)

Tegu tupi, 2 ltr jam turi būt gana, jei neskursta, nes aš savo daigus iki žydėjimo auginu 1,5 ltr vazone, paskui jau sodinu į šiltnamį.
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 04 05, 11:10)
4u.gif  ax.gif o , faina...jei užaugs tau geri aš prašysiu sėklų oranžinės buivolo širdies , o kas per kolumbiana blush2.gif ir aš tokių gal norėsiu kitiems metams blush2.gif


Cia tau aciu 4u.gif , uzrodej tu man ta "baisulinga" puslapi kaip angis nekalta Eva sugundei, o as gi ir pasidaviau. lotuliukas.gif
siunciausi is Loretos sodu ax.gif
tu Vilniete? jei taip, tuomet pasesiu vienu daigu daugiau, galesi ir siemet pabandyti jei kas man isaugs blush2.gif
o kolumbianum cia laukinis skaitosi va is cia jis
http://www.loretosso....pomidorai.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 05 balandžio 2012 - 11:14
QUOTE(saulele 1 @ 2012 04 05, 12:01)
mergytės, patarkite prašau kaip man apdirbti dabar daigus nuo maro, lygu, ten kažkaip purškia daigus su pienu ir juodu, nes perniai šiltnami buvo maru susirge,  doh.gif tai kažkaip baisu g.gif

nekas man nepades? verysad.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 04 05, 12:13)
Cia tau aciu 4u.gif , uzrodej tu man ta "baisulinga" puslapi kaip angis nekalta Eva sugundei, o as gi ir pasidaviau. lotuliukas.gif
siunciausi is Loretos sodu ax.gif
tu Vilniete? jei taip, tuomet pasesiu vienu daigu daugiau, galesi ir siemet pabandyti jei kas man isaugs blush2.gif  arba sekla galiu duoti, ten ju 10 ax.gif

blush2.gif ne , daigo šiemet nereik...aš neturėsiu visų kur pasodinti gal ir taip...
a ,ir kolumbiana iš Loretos sodų...kažkaip praleidau... blush2.gif einu pasižiūrėt... biggrin.gif
a ...tas laukinis...jo tiksliai , buvau apie jį klausus...sakė , kad labai didelis ir platus jis...ir kad užima daug vietos ir labai gausiai dera...prisiminiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 05 balandžio 2012 - 11:16
QUOTE(katyttee @ 2012 04 05, 12:10)
kazkaip bijau tuos skilcialapius skabyt,kad nenutiktu kas  blush2.gif  o kompostas dapilt tinka? ar geriau pomidorams skirtos zemes su smeliuku?

Skink tuos skilčialapius ir nesuk galvos. Kompostinę žemę pamaišyk su pomidorams skirtomis durpėmis. Grynas kompostas bus per stipru tokiems jauniems daigeliams.
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 04 05, 11:15)
blush2.gif ne , daigo šiemet nereik...aš neturėsiu visų kur pasodinti gal ir taip...
a ,ir kolumbiana iš Loretos sodų...kažkaip praleidau... blush2.gif einu pasižiūrėt... biggrin.gif


gerai, tada as pasisesiu, paziuresiu kas gausis ir paskui pasidalinsiu savo patirtini ir seklom, jei tokiu isaugs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 04 05, 11:08)
Tokią dieną daigelius namie įkalintus laikysi?.. baaaik.. turėk sąžinės unsure.gif
Galima gi šiltnamio duris truputį pravert ir tegu vėdinasi visą dieną. O kad tiesioginis šaltis ar vėjelis nepūstų į daigelius pro atviras duris, nuo durų pusės juos pridenk agroplėvele, tokią sienelę padaryk. Aišku, daigelius laikyk toliau nuo durų...

tai kad ten varva vanduo tuo polikabonatu.. kaip dregna... kazkada reikia ji isgarinti, ziuresiu gal po keliu valadu jau isgaruos tada nesiu, aisku jau dabar bus atsale, nes per 2 min nukrito iki 12laipsniu, tai reikes vel susildyt patalpa smile.gif.
[attachmentid=220964]
nezinau ar is foto matysis kaip ten slapia...
Atsakyti
QUOTE(saulele 1 @ 2012 04 05, 12:14)
nekas man nepades? verysad.gif  angel_sadangel.gif

ax.gif kažkur buvau įdėjus receptą tą...gal praeitoj temoj liko...tuoj paieškosiu pas save , gal rasiu...
Atsakyti
Ai, nespėju atsakinėt, diuni matau krapštosi savo archyve, ieško receptų..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 05 balandžio 2012 - 11:25