Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Oncik @ 2012 04 10, 19:30)
negi niekas negali atsakyt  verysad.gif

du kartus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 04 10, 20:00)

ačiū dideliausias 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oncik @ 2012 04 10, 19:05)
ačiū dideliausias  4u.gif  4u.gif

nu ne visi kiaurą dieną budi forume biggrin.gif ypač per / po švenčių. vazoninkėms paprastai visada atsakau biggrin.gif

persodint reikia tada, kai proporciškai matote, kad augalas didelis, o vazonas mažiukas, kad šaknelės lauk lenda apačioje... na galite išimt iš vazono atsargiai ir pažiūrėt, ar priaugę daug šaknelių...
Atsakyti
Ex, gali nebepuoselėt planų mane raudonais pomidorais erzint biggrin.gif Apsižiūrėjau, kad ir pas mane penketas Polfastų jau su žiedais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 10 balandžio 2012 - 19:14
QUOTE(saintlina @ 2012 04 10, 20:14)
Ex, gali nebepuoselėt planų .. Apsižiūrėjau, kad ..

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif taigi labai smagu, kad kartu galėsim pAmedOrus čiaumot drinks_cheers.gif vienai valgyt, kai tu žiūri, kažkaip ir kąsnis užtrigtų man gerklėj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 04 10, 19:24)
vienai valgyt, kai tu žiūri, kažkaip ir kąsnis užtrigtų man gerklėj biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTINACH @ 2012 04 10, 13:23)
taip taip mano pomidoru lapai (normalus, neskilcialapiai) dziuvo nuo lapu krastu, po to susisukdavo ir nukrisdavo. As taip supratau, kad buvau perlaiscius. Kai buvo silta ana savaite nesiojau i balkona, lyg lapu dziuvimas buvo apmazejes, taciau per velykas pora dienu pabuvo kambaryje ir vel sukasi dziusta lapai.
drinks_cheers.gif del moralinio pasitenkinimo

tai ka daryt? jie isnyks gal visiskai taip po truputi po truputi........... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 04 10, 20:18)
tai ka daryt? jie isnyks gal visiskai taip po truputi po truputi........... verysad.gif


palikt balkone. Jei įstiklintas - visai drąsiai. Jei ne - kai žada minusą, įnešt nakčiai į kambarį ir ryte vėl išnešt.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 10, 20:14)
Apsižiūrėjau, kad ir pas mane penketas Polfastų jau su žiedais.

Bet pernai bais ilgai sirpo Polfastai, jau bevelijau juos pervardyti į Polslow g.gif
Gal Ex greitesnių pasisėjo ir anksčiau valgys biggrin.gif
Atsakyti
Oi tai nesiu ryt visa savo geri I balkona smile.gif o kazi kuriam laikui palikt pirma karta? Balkonas nestiklintas. Ar nebus salta jei pvz 10 laipsniu bus?
Atsakyti
QUOTE(wytaute69 @ 2012 04 10, 20:43)
Oi tai nesiu ryt visa savo geri I balkona smile.gif o kazi kuriam laikui palikt pirma karta? Balkonas nestiklintas. Ar nebus salta jei pvz 10 laipsniu bus?


o neturit agroplėvelės? Jei ją užmesit ant viršaus, visai gerai jiems bus. Bet dienas dabar visai šiltas žada, tai galės kaifuot pomidoriukai. Kol nepratę, gal tiesioginėj saulėj nepalikit ilgam.
Papildyta:
QUOTE(Asese @ 2012 04 10, 20:41)
Bet pernai bais ilgai sirpo Polfastai, jau bevelijau juos pervardyti į Polslow  g.gif
Gal Ex greitesnių pasisėjo ir anksčiau valgys   biggrin.gif


nu nu, čia dabar kas blink.gif Neduoda pasidžiaugt žmogui schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 10 balandžio 2012 - 20:59
QUOTE(saintlina @ 2012 04 10, 20:22)
palikt balkone. Jei įstiklintas - visai drąsiai. Jei ne - kai žada minusą, įnešt nakčiai į kambarį ir ryte vėl išnešt.

o pomidorai bijo tik minuso? kaip ir nebezada nakti minuso... bet visvien baisu man pomidorus savo siltnami palikti blush2.gif
Atsakyti