Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Asese @ 2012 04 10, 21:41)
jau bevelijau juos pervardyti į Polslow  g.gif

Gal Ex greitesnių pasisėjo ir anksčiau valgys   biggrin.gif

lotuliukas.gif

Labai tikiuosi, kad Polkos bus greitesnės smile.gif Ir tie raudonukai, kuriuos Beta pati pavadinau, nes mainytoja pavadinimo nežinojo, sakė krūmeliai neaukšti, vaisiai nedidukai. Ankstyvumo iš šitų veislių tikiuosi, nes vaisiai ir vienų, ir kitų smulkūs, nereiks ilgai laukt, kol vos paaugę pradės nokt..
Na, čia mano asmeninė nuomonė, gal Saintlina nebe reikalo džiaugiasi, Polslow sunoks greičiau.. g.gif smile.gif

QUOTE(tany @ 2012 04 11, 00:00)
o pomidorai bijo tik minuso? kaip ir nebezada nakti minuso... bet visvien baisu man pomidorus savo siltnami palikti blush2.gif

mmmm.. schmoll.gif aš tai dar nepalikinėsiu naktimis savo pomidorčikų šiltnamyje. Nei didelių, nei mažų. Viena klaida, ir visas darbas nueis perniek katei po uodega. Dar panešiosiu juos, anoks čia sunkumas - rytinė mankšta ir vakarinis akių džiaugsmas tie daigeliai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 11 balandžio 2012 - 07:05
filmukas rusu kalba
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 04 11, 06:27)
Dar panešiosiu juos, anoks čia sunkumas - rytinė mankšta ir vakarinis akių džiaugsmas tie daigeliai smile.gif

nesiosiu ir as...kur desiuos smile.gif... tik man tai nevisai lengva tai padaryti... turiu derintis prie mazojo... kai uzmiega, kol sunesioju visus pomidorus, nebelieka laiko kitiems darbams...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
atsinesu savo augintiniu nuotraukas syrit, foto daryta su kompo kamera, tai kokybe prasta...taigi, kovo 22seti, pomidorai, nu visai nenusiteike augti doh.gif
user posted image

kad nepasirodyciau prasta augintoja hihihi.gif mano Bajajai blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 04 11, 07:38)
nesiosiu ir as...kur desiuos smile.gif...


o aš dalį paliksiu šiltnamyje, kai jau naktim bus pliusinė temperatūra. Padarysiu nakčiai palapinę iš agroplėvelės ir tegul džiaugiasi gyvenimu gamtoj.

Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2012 04 11, 06:27)

Labai tikiuosi, kad Polkos bus greitesnės smile.gif Ir tie raudonukai, kuriuos Beta pati pavadinau, nes mainytoja pavadinimo nežinojo, sakė krūmeliai neaukšti, vaisiai nedidukai. Ankstyvumo iš šitų veislių tikiuosi, nes vaisiai ir vienų, ir kitų smulkūs, nereiks ilgai laukt, kol vos paaugę pradės nokt..



gausi tada atsiųst ir man savo anksčiau sunokusių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 04 11, 08:07)
kad nepasirodyciau prasta augintoja hihihi.gif mano Bajajai  blush2.gif

mano bajaja

[attachmentid=221093]
QUOTE(saintlina @ 2012 04 11, 08:22)
o aš dalį paliksiu šiltnamyje, kai jau naktim bus pliusinė temperatūra. Padarysiu nakčiai palapinę iš agroplėvelės ir tegul džiaugiasi gyvenimu gamtoj.

hm.. nu ziuresiu, kai perkelsiu dyckius i savo nuolatine vieta, turbut neprinesiosiu, bet va maziuku tai nesiosiu turbut visada, nebet +10 nakti butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 04 11, 09:26)
mano bajaja



thumbup.gif labai panasiai nuauge musu Bajajai mirksiukas.gif
bet ka manote apie pomidorus pirmoj foto g.gif ko jie taip nenori dziaugtis gyvenimu g.gif
pradejau galvoti kad tikrai tos menulio fazes turi itakos sejai, nes sudygo gerai, bet va auga tai sudinai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 04 11, 08:42)
thumbup.gif  labai panasiai nuauge musu Bajajai  mirksiukas.gif
bet ka manote apie pomidorus pirmoj foto  g.gif  ko jie taip nenori dziaugtis gyvenimu  g.gif
pradejau galvoti kad tikrai tos menulio fazes turi itakos sejai, nes sudygo gerai, bet va auga tai sudinai  doh.gif

tai kad ten is foto nelabai ka eina suprasti... o siaip as sodinau savo kovo 26d. dygo turbut virs savaites, dabar ir tik pirmas lapukas tesimato, kad lenda... tai nezinau ar cia veisles ypatumai, ar cia kazkas kitas... bet vasari menesi greiciau dygo ir greiciau augo, jau nekalbu apie kovo 4d. pasetus... bet as neimu i galva... tguls sau auga smile.gif as neikur neskubu, jie bus sodinami i lauka, tai gal zino, kad nera kur skubeti biggrin.gif
o radau foto vakar dienos
[attachmentid=221094]
vidury tai Black cherry(2 bandymas, tuoj pasivis tuos kurie puse menesio anksciau sodinti) dygo ir auga greiciau nei Sultan ir Ronco
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 11 balandžio 2012 - 08:55
Tany, apsiraminau truputi, tavieji irgi pirmus lapelius taip taupiai leidzia ax.gif ir labai pritariu tavo pastebejimui kad vasario menesi seti nepalyginamai geeriau ir dygo ir augo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 04 11, 08:07)
Labas rytas  4u.gif
atsinesu savo augintiniu nuotraukas syrit

nieko blogo čia nėra. papikiuok pagilink ir augs puikiai. gali palaukt gero mėnulio pikiavimui, tada bus pačiai ramiau smile.gif iš tiesų tai mano kai kurie vasario pradžios sėjos vos ne panašios stadijos, po pikiavimo tik ima gaivaliotis ir sparčiau augt
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 04 11, 08:09)

aciu,naudinga informacija 4u.gif o kodel reikia sodinti iki skilcialapiu?nelabai rusu k.suprantu,kokiu atstumu siltnamyje reiktu sodinti?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
ateinu ir as su saviskiais pomidorcikais pasirodyti ax.gif

QUOTE(matuke @ 2012 04 11, 08:07)
taigi, kovo 22seti, pomidorai, nu visai nenusiteike augti  doh.gif


Va, mano seti kovo 21 diena:
user posted image

O stai cia seti kovo 16 diena g.gif beveik nesiskiria nuo setu 21d. kadangi pirmi metai, tai pirmiej daigeliai labai jau mylimi buvo - vandens padauginta lotuliukas.gif
user posted image

Nors yra ir keletas tokiu, setu 16d. Sitie tupi namie siltai ant pietines palanges, o tuos labai myletus kokios dvi sav kaip i siltnami tampau...
user posted image

Beje, cia kazkur buvau uzmacius,kad 16d. buvo viena is palankiausiu sejai, o 21d. isvis nepalanki bet kokiems darbams su dirva ir augalais lotuliukas.gif
Atsakyti