Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo priemonių bandymai

QUOTE(angelinka @ 2012 04 03, 22:13)
revlon pudra ir as isigijau,nes radau labai daug pagyru siame forume.Bet man kazkaip nelabai patinka..Nelygiai tepasi,per tirsta siek tiek..Beto kaina pas mus gana auksta,net 24e.Dar labai nepatogus buteliukas,neiseina man tinkamai dozuoti..nekartosiu,yra geresniu variantu uz mazesne kaina arba vos kelis eurus pridejus jau galima ir dior pudra nusipirkt:)



o kokią turite? sausai odai? g.gif na man ji su parsiuntimu kainavo ~40lt. šeip jau nuo 17h su ja esu tai dar nenusitrynė, nenuplaukė. mano oda riebi 4u.gif blush2.gif tepu su šepetėliu. nepasakyčiau kad tiršta. kaip tik pasirodė skystoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 04 03, 22:35)
o kokią turite?  sausai odai? g.gif  na man ji su parsiuntimu kainavo ~40lt. šeip jau nuo 17h su ja esu tai dar nenusitrynė, nenuplaukė. mano oda riebi  4u.gif  blush2.gif  tepu su šepetėliu. nepasakyčiau kad tiršta. kaip tik pasirodė skystoka  g.gif


kaip idomiai:)mano oda misri,tiesiog pasirode per sunki kaip pudra ir tiek:)bet ir man nenusitryne ir nenuplauke,tiesiog dienos sviesoje veidas atrode tarsi su kauke,del to sakau,kad per tirsta,nes nesusigeria gerai,taip ir lieka pavirsiuje,gal per daug as jos dejau:)
Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2012 04 03, 22:52)
kaip idomiai:)mano oda misri,tiesiog pasirode per sunki kaip pudra ir tiek:)bet ir man nenusitryne ir nenuplauke,tiesiog dienos sviesoje veidas atrode tarsi su kauke,del to sakau,kad per tirsta,nes nesusigeria gerai,taip ir lieka pavirsiuje,gal per daug as jos dejau:)


tai gal jūsų pudra skirta mišriai odai? skaičiau kad ji sunkesnė ir labiau maskuoja g.gif nes mano oda mišri bet turiu pudra skirta sausai odai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 04 03, 23:00)
tai gal jūsų pudra skirta mišriai odai? skaičiau  kad ji sunkesnė ir labiau maskuoja  g.gif  nes mano oda mišri bet turiu pudra skirta sausai odai  4u.gif


taip,misriai,galbut reikes pabandyti sausai g.gif Is usa taip pigiai siunciates?
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 04 03, 22:01)
Maybelline Lash Stylist tušas
Geriausias kada nors turėtas tušas. Specialios guminės šukytės gerai atskiria blakstienas ir pasiekia akių kampučius. Labai retai galima rasti jį prekyboje.


Blakstienos labai negražiai atrodo, sulipusios, jokio čia atskyrimo aš nematau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 04 03, 23:58)
Blakstienos labai negražiai atrodo, sulipusios, jokio čia atskyrimo aš nematau doh.gif


o jus koki tusa galetumete rekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 04 03, 23:58)
Blakstienos labai negražiai atrodo, sulipusios, jokio čia atskyrimo aš nematau doh.gif

palaikau.

Papildyta:
QUOTE(angelinka @ 2012 04 03, 17:02)
mano nauji tusu bandymai:




Nuo kokiu 13 metu naudoju l'oreal tusus..Esu isbandziusi turbut visus blush2.gif Vis isbandau kazka naujo,bet visalaik sugristu prie savo senosios meiles biggrin.gif Sisis tusas gerai tepasi,storina ir tankina blakstienas,ju nesulipina..Pilnai atlieka savo funckija uz prieinama kaina..Kam patinka barbiskos blakstienos,sitas tusas pats tas bigsmile.gif

Sorry uz foto pirmi bandymai save fotkinti...

abudu tusai ziuriai sulipino,pilna gumuleliu.paskutinis irgi daro "voro letenas",lipina,neissukuota,yra gumuliuku.neimciau nei vieno doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salunja: 03 balandžio 2012 - 23:17
QUOTE(angelinka @ 2012 04 04, 00:07)
o jus koki tusa galetumete rekomenduoti?

Max Factor False Lash Effect smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 04 04, 00:22)
Max Factor False Lash Effect smile.gif

o man nekaip jis schmoll.gif turejus ir geresniu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 04 03, 23:58)
Blakstienos labai negražiai atrodo, sulipusios, jokio čia atskyrimo aš nematau doh.gif

Jeigu vieną sluoksnį tepi, tai taip, jis gerai atskiria, bet nuotraukoje ne vieną sluoksnį dėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 04 03, 16:18)
na taip, man jis baisiai nepatiko, nes labai sausina lūpas  doh.gif bandžiau dar prieš tai vazelinu patepti, bet kai ant viršaus lūpdažį tepu, tai iškart susigumuliuoja  schmoll.gif

O man šitas essence creamy nude labai patinka. Man atrodo, kad ir spalva tau nelabai tinka. Man jis nesausina lūpų, nesigumuliuoja, o spalva bigsmile.gif

QUOTE(egliuchiux @ 2012 04 03, 17:39)

šiandien išbandžiau Revlon ColorStay  Normal/Dry Skin. atspalvis 240
mano oda problematiška. daug paraudusių vietų po spuogelių. pudra maskuoja neblogai  4u.gif  gražus atspalvis šiek tiek įdegusiai odai  4u.gif
prieš  blush2.gif


Aš irgi turią šią, tik skirtą mišriai odai. Gerai maskuoja, matosi ir iš foto thumbup.gif Ir šiaip man ji patinka.
QUOTE(Gisana @ 2012 04 03, 20:02)
Essence Tint It 02 Turn To Lucky
Essence Tint It - spalvą keičiantis lūpų blizgesys. 02 Turn To Lucky keičiasi atspalvis nuo oranžinės iki rožinės. Pirkdama šį blizgesį tikėjausi kiek daugiau iš jo, maniau, kad jis keis spalvą pagal lūpų temperatūrą, ar kažkas tokio, bet susidariau įspūdį, kad jis keičia spalvą tik kai džiūsta, nuo lūpų spalva nepriklauso. Taip pat nepatinka man tokia blizgesių tūbelė, nepatogu man. Turbūt greičiau pasibaigs galiojimo laikas, nei aš jį sunaudosiu  biggrin.gif bet gi visiems aišku - kas vienam netinka, kitam gali kuo puikiausiai tikt!
Essence Stay With Me 03 Candy Bar
Labai pigmentuotas, ryškus, kreminės konsistencijos lūpų blizgesys. Nelipnus, labai gerai drėkina, malonus ant lūpų. Skonis ir kvapas - meškiukų guminukų  biggrin.gif atsižvelgiant į kainą, tai labai puikus pirkinys, kurį kartosiu.

Tas essence Tint it keičia spalvą, bet reikia dienos eigoje kelis kartus tepti. Tai man ryte būna bepslavis, o vakare grįžtu su raudonom lūpom lotuliukas.gif Pakuotė ir man nepatinka. Šiaip toks vidutiniškas blizgis.
Stay with me ir man patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2012 04 03, 23:24)
taip,misriai,galbut reikes pabandyti sausai g.gif Is usa taip pigiai siunciates?


iš amazon.com 4u.gif per tarpininke siunčiausi 4u.gif
Atsakyti