Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiką auginu viena

QUOTE(Rūtkė @ 2012 04 16, 20:47)
Mane tai domina ar jie atsiuncia kazkoki atsakyma kad kreipiaus ir kad viskas ok. Kad lt ilgai siuncia tai zn

atsiuncia,kad sprendimas nuo tada ir tada primtas ir nuo kada prades moket,as laiska gavau per savaite atgal,kad viskas gerai,o ko gali trukt jai viska siunti ko reikia
Atsakyti
nezinau, man reikia i seniuniją nunesti kad kreipiausi.. nes kitaip pasalpos neduoda.. o jai si mėn nenunesiu tai ir nebegausiu, nes pradėjau pilnu etatu dirbti..
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2012 04 16, 22:32)
nezinau, man reikia i seniuniją nunesti kad kreipiausi.. nes kitaip pasalpos neduoda.. o jai si  mėn nenunesiu tai ir nebegausiu, nes pradėjau pilnu etatu dirbti..

pas jus ziurau viskas visai kitaip,as dyrbau visada pylnu etatu ir jokiu as negaudavau pasalpu,nei uz darzely nei ka kita,viskas taip kaip ir dirbanciam ir pilnoj seimoje,nesvarbu,kad viena auginu
Atsakyti
tai as irgi nebegausiu nes pilnu etatu dirbsiu.. bet dar uz praitus menesius kelis gausiu kai puse etato dirbau.. o del darzelio tai jo pas mus dar islike senos taisykles.. kad jai viena augini tai gauni 50proc smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2012 04 16, 16:47)
Mane tai domina ar jie atsiuncia kazkoki atsakyma kad kreipiaus ir kad viskas ok. Kad lt ilgai siuncia tai zn

Rūtkė, tikrai atsiuncia atsakyma,kantrybes 4u.gif O siap juk gali jiems ir pasiskambinti jeigu tau neramu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLRIN @ 2012 04 16, 18:49)
Pries gydyma foto

kokie pasikeitimai thumbup.gif

QUOTE(madumuazelka @ 2012 04 16, 19:17)
Vau! Kaip grazu  thumbup.gif

dekui blush2.gif
Sveikos merginos 4u.gif toks kurios gauna pinigelius is VIF, kuria diena mazdaug gaunat? blush2.gif jau taip as ju laukiu, noriu vaikams dviaukste lova uzsakyt
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2012 04 18, 08:32)
kokie pasikeitimai thumbup.gif
dekui blush2.gif
Sveikos merginos 4u.gif toks kurios gauna pinigelius is VIF, kuria diena mazdaug gaunat? blush2.gif jau taip as ju laukiu, noriu vaikams dviaukste lova uzsakyt

=(:Buziukas:), pinigeliai buna 25 menesio diena,arba keliomis dienomis anksciau.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Kaip gyvenate?
Man va baisiai noris pasigirt, kad teliko 9 darbo dienos ir paskui 4-ių mėnesių atostogos biggrin.gif
Išeinu iš darbo. Būsiu su Emiliu ir džiaugsiuos vasarą. wub.gif
O nuo rudens jau nebe viena vaiką auginsiu.
Atsakyti
iskart perskaičiau nebe vieną vaiką, jau maniau laukies jau vos sveikinimais neapipyliau... biggrin.gif smagu, tau kad vasarą galėsit atostogaut.. o as tai dirbu dirbu.. tik savaitgaliai laisvi..
visi kartu gyvensit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2012 04 19, 07:38)
iskart perskaičiau nebe vieną vaiką, jau maniau laukies jau vos sveikinimais neapipyliau... biggrin.gif smagu, tau kad vasarą galėsit atostogaut.. o as tai dirbu dirbu.. tik savaitgaliai laisvi.. 
visi kartu gyvensit? smile.gif

man toks keistas jausmas išeinant išdarbo. Šiaip esu labai veikli, o dabar tas bedarbės statusas bijau, kad neužslėgtų manęs. Aišku veiklso aš turėsiu labai daug, tai gal nesijaus.
Išėjimą išdarbo laimina visi: MB, tėvai, tai kiek lengviau emociškai biggrin.gif
Gyvensime kartu. Norvegijoje.
Atsakyti
Ooo visgi pasiryzai, manau rasi ka veikti norvegijoi:-)
Atsakyti
"Pasirįžau" gal netinkamas žodis, nes nusprendžiau ekspontu biggrin.gif
Bet ten važiuosim tik rugsėjį. Tad turėiu 4 mėnesius laisvės Lietuvoje
Atsakyti