Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiką auginu viena

nutilo nurimo merginos... pavasaris taip paveikė? mes truputį nuobodžiaujam - sirguliuoja mažius, sėdim namie.
Esha - smagios ruošos prieš didįjį persikraustymą 4u.gif
Atsakyti
Labas dienas kaip tylu cia..
Esha kaip ilgos atostogos tau prasidejo?ir kaip kitos mamytes laikosi? g.gif
Atsakyti
Sveikos, taip, jau atostogauju nuo antradienio smile.gif
Truputi neramu kazkaip (slegia tas bedarbes statusas), na bet prizadejo man, kad viskas viskas bus gerai. Tai tikiu smile.gif

kaip visos gyvenate? tuscia, tylu cia.
Atsakyti
gyvenam kažkaip tyliai paprastai - savaitėlę biuletenis, dabar savaitėlę atostogų einu. Visokių reikaliukų sutvarkyt reikia, pas mamą kaiman parlėkt, sodus daržus sutvarkyt... kažkaip ramiai gyvenasi smile.gif gal į gerą viskas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2012 05 04, 19:42)
Sveikos, taip, jau atostogauju nuo antradienio smile.gif
Truputi neramu kazkaip (slegia tas bedarbes statusas), na bet prizadejo man, kad viskas viskas bus gerai. Tai tikiu smile.gif

kaip visos gyvenate? tuscia, tylu cia.

Labas,

Pati didziausia snekorka kitan skyriun issikrauste, tai ir ramu:) Tokiu graziu Tavo nuotrauku FB prisiziurejau - baltas pavydas tuoj uzgriaus mane:). Kada gi ir i mano sirdi svente vel ateis... ax.gif
As tai po senovei gyvenu, savo sultyse verdu. Vaikas sveikas, paskutini pusmeti rimtai nesirgo. Kai saves pradedu gaileti del asmeniniu ar darbiniu dalyku, tai pagalvoju, kad yra zmoniu, kuriems daug blogiau...

Va koks jumoras siandien uzstrigo: Есть мужик — есть куча проблем… Нет мужика — есть одна прблема: НЕТ МУЖИКА!!! (Yra vyras - yra kruva problemu... Nera vyro - yra viena problema: NERA VYRO)


Juokinga, bet taiklu...smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julyte32: 07 gegužės 2012 - 10:45
QUOTE(Esha @ 2012 05 04, 19:42)
Sveikos, taip, jau atostogauju nuo antradienio smile.gif
Truputi neramu kazkaip (slegia tas bedarbes statusas), na bet prizadejo man, kad viskas viskas bus gerai. Tai tikiu smile.gif

kaip visos gyvenate? tuscia, tylu cia.

dirbam dirbam,baigesi man bedarbes statusas...
Atsakyti
As savaite kaip nedirbu, o atrodo taaaiiip ilgai
Atsakyti
sveikos...labai patiko posakis...yra vyras yra ir problemu ... smile.gif
as zinau kita posaki...vyras turi moteri - nera pinigu, neturi moters - turi pinigu ...
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2012 05 08, 18:59)
As savaite kaip nedirbu, o atrodo taaaiiip ilgai

o tai ka gero nuveikei jau?
Atsakyti
QUOTE(*Erotica* @ 2012 05 08, 19:31)
o tai ka gero nuveikei jau?

Pabuvojau Palangoj savaite ir viskas. Ir apzegnojom mes Palanga schmoll.gif
tiek issitaskem, kad uz tuo pinigus galejom Kretoj ar kur Kroatijoj savaite praleist schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2012 05 08, 20:41)
Pabuvojau Palangoj savaite ir viskas. Ir apzegnojom mes Palanga  schmoll.gif
tiek issitaskem, kad uz tuo pinigus galejom Kretoj ar kur Kroatijoj savaite praleist  schmoll.gif

Na vistiek investavot y poilsi.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Erotica* @ 2012 05 10, 17:15)
Na vistiek investavot y poilsi.. 4u.gif

Na taip, laika praleidom pasakiskai.

Tuscia cia pas mus visai visai...
Atsakyti