Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiką auginu viena

QUOTE(*Erotica* @ 2013 06 18, 12:53)
Sveikos,as cia tai tikrai jau senai lankiausi blush2.gif
eisiu pasiskaityti kokios naujienos pas jus ir zinoma galiu pasakyti savo naujienas wub.gif Mano dukra tures broliuka-arba sesute ax.gif

Ooo wow kaip sveikinu wub.gif 4u.gif
Ir dr taip nekukliai paklausiu blush2.gif Kaip ten tos jūsų nukeltos vestuvės?
Atsakyti
Na sekancia savaite nesam pareiskimus,data parasysiu y fb ir lauksiu balionu is norway biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Erotica* @ 2013 06 18, 21:13)
Na sekancia savaite nesam pareiskimus,data parasysiu y fb ir lauksiu balionu is norway  biggrin.gif

Išsiūsiu su adresu, kad atgal šampės gaučiau tongue.gif
Atsakyti
OO erotica kaip nerealu!! sveikinimai didžiausi!!! thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi ir aš po kokių 2-jų metų galėsiu pasigirti tuo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2013 06 12, 10:31)
oi kaip aš norėčiau savo mažiukui ir sesutės ir broliuko smile.gif)) tik nėr su kuo biggrin.gif

o as atvirksciai,,, nenoriu nrs yr su kuo blush2.gif bet vestuviu kaip norriiiu...
Atsakyti
QUOTE(*selfish* * @ 2013 06 19, 21:42)
o as atvirksciai,,, nenoriu nrs yr su kuo  blush2.gif  bet vestuviu kaip norriiiu...

Eiii, kas tu? blink.gif biggrin.gif
Vardą kažkuri pasikeitė, o mes spėlioti turim biggrin.gif
(Spėju Ver....)

Tai kada vestuvės? Ar neplanuojat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esha: 19 birželio 2013 - 21:51
QUOTE(Esha @ 2013 06 19, 22:47)
Eiii, kas tu?  blink.gif  biggrin.gif
Vardą kažkuri pasikeitė, o mes spėlioti turim biggrin.gif
(Spėju Ver....)

Tai kada vestuvės? Ar neplanuojat?

da ser as ver biggrin.gif
kazkada ateity ,,, suzadetuviu ziedas kai nusitrins biggrin.gif
Atsakyti
Nu va, jau trys suždėtinės šioje temoje...
Atsakyti
sveikos mamytes turiu klausima jums,gal kaskas kaska patarsite padesite man.as turiu 5metu sunu bei drauga.tiksliau suzadetini kuris turi sunu 12m bet jis gyvena su mama svedijoje.dabar pirma karta pamaciau ji gyvai.mama atsiunte vasarai pas mus i norvegija.beda tame kad musu vaikai begalo skirtingi charakteriu.maniski aktyvus,nori zaisti,bendrauti.o jo ramekas,islepintas,jam tik kompas terupi,nenori nei bendrauti su manuoju,zaisti.jai maniskis tik priliecia tas iskart traukiasi eina i kita kambari durim trenkia ir sedi.tikrai nera malonu kai taip viska tarp vaiku.dar tik 3d bet jau itampa namie didziule,nesikalbame,tiek ir su draugu santykei paslijo.nesikalbame,nei kaskokio kompromisa priemame.ka man daryti?jau net kyla mintys gristi namo i lietuva kol jo sunus cia bus visa sara.nes man sunku,depresuoti pradedu jau,verkiu,jauciuosi nemalonei namuose kuriuose manau esanti sava.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2013 06 22, 12:53)
sveikos mamytes turiu klausima jums,gal kaskas kaska patarsite padesite man.as turiu 5metu sunu bei drauga.tiksliau suzadetini kuris turi sunu 12m bet jis gyvena su mama svedijoje.dabar pirma karta pamaciau ji gyvai.mama atsiunte vasarai pas mus i norvegija.beda tame kad musu vaikai begalo skirtingi charakteriu.maniski aktyvus,nori zaisti,bendrauti.o jo ramekas,islepintas,jam tik kompas terupi,nenori nei bendrauti su manuoju,zaisti.jai maniskis tik priliecia tas iskart traukiasi eina i kita kambari durim trenkia ir sedi.tikrai nera malonu kai taip viska tarp vaiku.dar tik 3d bet jau itampa namie didziule,nesikalbame,tiek ir su draugu santykei paslijo.nesikalbame,nei kaskokio kompromisa priemame.ka man daryti?jau net kyla mintys gristi namo i lietuva kol jo sunus cia bus visa sara.nes man sunku,depresuoti pradedu jau,verkiu,jauciuosi nemalonei namuose kuriuose manau esanti sava.

Skaitant postą, nenorom peršasi mintis, kad visų pirma tu nepriimi jo sūnaus. Vien tie išsireiškimai, išlepintas, vien kompas rūpi schmoll.gif .... Tai čia pirma. Antra, na kokia gali būtų draugystė tarp 5 ir 12 metų vaikų? Juk sužadėtinio vaikas jau paauglys, kai tuo tarpu taviškis dar spirgas.
Skirtingų tamperamentų būna ir tų pačių tevų vaikų. kai jie nuolat pešasi, nesutaria, stumdosi. Tuomet irgi bėgti?
Jo vaikas lygiai tiek pat svarbus kaip taviškis. Ir tu privalai ne tik kad jį pakęsti, bet jį priimti, rūpintis (jei jau meilės trūksta jam).
Abu turite domėtis ir dirbti dirbti šioje situacijoje.
O bėgimu nieko nepasieksit. nebent norit komplikuoti situacija. Tuomet taip- pirmyn.
Atsakyti
tas vaikas man nera ir nebuvo kliutis,buvo laukiamas ir tikrai juo rupinuosi,stengiuosi.bet beda tame kad jis su manim nei kalbasi,bendrauja,ka padarau valgyti niekas netinka.tai jis to nemeksta,tai ano.tada tevelis sokineja apie ji.pastebejau ir tai kad jam tik materialinei dalykai terupi.uzsimane tel brangiausio.tai kai tetis nenupiorko visa diena tik durimis trankesi,piktas vaiksciojo.tylejau nieko nesakiau.paskui kita syki uzsigeide naujo kompo nes mat jam jo nebepatinka nors pirktas pries 2m nepilnus.tylejau.tada jau jam reikia ipono.kai tevas pakalbejo su juo kad tokeis dalykais uz tokias kainas ne jo kisenei metytis tai vaiko paaiskinimas buvo sau tai galejei nusipirkai nauja tel toki kodel man negali nupirkti.nupirko abiems po paspirtuka dovanu.tai jis net nevazineja neispakuoja.tada tikrai papikau biski.mat netiko kad ne tel.as pati zinau kad nemazas skirtumas amziaus bet beda ta kad as juk nenulaikysiu pastovei saviskio nuo jo sunaus.tai ir jis juk turetu biski susiprasti kad cia mazesnis irgi nori bendrauti.kad jo tecio gyvenime yra kita,kad vaikas yra.jis net nekalba su manimi,manes neklauso,ignoruoja isvis.
Atsakyti