Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiką auginu viena

QUOTE(Melisa87 @ 2013 05 19, 10:56)
Buziuk,kas nutiko?

tulzies pusle isoperavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Melisa87 @ 2013 05 19, 10:56)
Buziuk,kas nutiko?

Mes balandzio gale ir gulejome ligonineje,mergina roto virusa pasigavusi buvo,kai prisimenu blink.gif

Kazkas klause del draugy,vyru.Buvo kelios rimtesnes draugystes,bet kazkaip nieko nesigavo g.gif.Jie sako,kad vaikas jiems nemaiso,bet nematau to ka noreciau matyti,kad tarp ju butu grazus risys,taip ir esu vis dar viena kazko laukdama ir ieskodama smile.gif  smile.gif


ir as sad.gif
Atsakyti
sveikos

QUOTE((:Buziukas:) @ 2013 05 19, 11:01)
tulzies pusle isoperavo 4u.gif

man b pries kokius 3 gal daugiau men ja isoperavo
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2013 05 19, 11:01)
tulzies pusle isoperavo 4u.gif

sveik greiciau 4u.gif

QUOTE(Meile Bubine @ 2013 05 20, 17:25)

as pradedu galvoti gal cia manyje problema,gal noriu to kas yra neimanoma....bet vis tiek negaleciau buti su zmogumi ir matyti,kad mano vaikas su juo nedraugauja
Atsakyti
QUOTE(Melisa87 @ 2013 05 27, 14:32)
sveik greiciau 4u.gif
as pradedu galvoti gal cia manyje problema,gal noriu to kas yra neimanoma....bet vis tiek negaleciau buti su zmogumi ir matyti,kad mano vaikas su juo nedraugauja

Vyrams reikia laiko įsimylėti vaiką. Jei prie savo jie kol įpranta ir įsimyli, laiko praeiti turi, tai pamilti ne savo vaiką, manau, laiko reikia dar daugiau.
VT pirmus du metus tik kalbėdavo, kad myli savo vaiką (aš taip manau), nes va dabar , kai nuolat būna su vaiku, realiai matau kaip jis jį myli.
(Neseniai viešėjome pas mano draugę, kuri neseniai išsiskyrusi ir augina 1,5 m berniuką viena. Tai ta draugė man papasakojo, kad išvykus MB su ja susisiekė ir išsipasakojo, kad jam be galo sunku buvo matyti jos padėtį, nes pamatė kaip aš gyvenau beveik du metus dėl jo kaltės. Kad buvo durnas ir tai jį be galo slegia. Nežinau modėl jis man to nepasakė, gal nenori kelti į paviršių senas nuoskaudas, kai abu vienas kitam atleidom ir sutarėm nebeprikaišiot dėl praeities. Bet ta jo išpažintis mano draugei tik parodė, kad DABAR jis supranta kas yra šeima ir kas yra vaikas. O ankščiau vaiko nelankė, nes tiesiog jo nemylėjo. Tokia tiesa).
Atsakyti
Sveikutes, buvau cia seniai, bet dingau, nes darbai, mokykla, darzeliai ir pan. uzburtas ratas. Del naujo draugo/vyro, jus man pasakykit - kada?? Jegu yra du vaikai, po darbo nespeji su jais normaliai pabuti, pabendrauti, o cia dar naujos pazntis... Kaip surasti laiko? As net su draugem buna nerandu kada susibegti, tik jeigu kartu su vaikais kur parke susitikti, jie laksto, mes snekam. O cia ...
Pagaliau vasara - nereikia i mokykla doh.gif nes mums sunkokai sekasi.
bet kitas galvos skausmas- kur vaikams praleisti atostogas, pas senelius prie teliko puse vasaros jauciu prasedes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalinka2006: 04 birželio 2013 - 23:26
QUOTE(Rūtkė @ 2013 05 10, 16:19)
nebėra dėl ko girtis biggrin.gif esha kaip sekasi? iš fb atrodo kad nuostabiai smile.gif

dolrin kaip tu?

kaip kitos? smile.gif



QUOTE(Esha @ 2013 05 10, 16:40)
Jei ne tas begalinis Lietuvos ilgėjimasis, gal ir neblogai.
Kaip tu laikaisi?

Man ir idomu kaip Dolrin. Ar planuoja jau mergyte savo pas save pasiimti



QUOTE((:Buziukas:) @ 2013 05 19, 12:01)
tulzies pusle isoperavo 4u.gif

Sveikos visos,man sekasi gerai,jai nekamuotu ilgesys del mergaites verysad.gif butu dar geriau,pas mane planai keiciasi ir i LT visiskai nebenoriu,kuriu planus kaip pasimti mergaite pas save,butu paprasciau jai as tvarkyciausi pasalpas kurios tikrai nera mazos ir nedirbciau tai bent su dukra butume kasdiena kartu,kolkas planuoju kada jai sueis 5 metukai ir eitu jau cia i mokykla,gyvenam gerai sutariam ir gerai,buna pasipykstam bet tai retai,as daugiau su astriu charakteriu tureciau ismokti bisky valdytis blush2.gif Liepos 8 grystam i LT porai savaiciu jau naktimis svajoju kada isaus ta diena smile.gif o siaip viskas gerai,pagerejo ir finansine padetis todel nesinori i gimtine,taiva tokios naujienos,stengsesiu dazniau uzsukti.Buziuk sveik 4u.gif na ir naujoms mamytems prisijungusioms 4u.gif
Atsakyti
Dolrin smagu girdėti kad gerai sekasi thumbup.gif linkiu kuo greičiau susitvarkyt kas reikia ir pasiimti savo mergytę mirksiukas.gif
Iš savo patirties žinau, kaip sunku būti atskirtom. Dažnai dabar tenka vykti į komandiruotes, tad mažoji 3-4 dienom lieka su močiute. Prailgsta man tos dienos, ir suprantu, kad atskirai negalėčiau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumėnė: 11 birželio 2013 - 18:27
Dolrin, smagu, kad tau sekasi gerai smile.gif
Tai jei pagerėjo finansinė padėtis, tai gal tada ir auklę galėtumėte pasisamdyti? Tavo dukrytei tavęs dar labiau reikia...
Ir aš atskirai negalėčiau be savo mažiuko.

O šiaip labai noriu sūneliui broliuko. Ir kasdien vis labiau
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2013 06 11, 19:58)


O šiaip labai noriu sūneliui broliuko. Ir kasdien vis labiau


bigsmile.gif niu puikūs tavo norai thumbup.gif tegu tik greičiau pildosi mirksiukas.gif
Atsakyti
oi kaip aš norėčiau savo mažiukui ir sesutės ir broliuko smile.gif)) tik nėr su kuo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,as cia tai tikrai jau senai lankiausi blush2.gif
eisiu pasiskaityti kokios naujienos pas jus ir zinoma galiu pasakyti savo naujienas wub.gif Mano dukra tures broliuka-arba sesute ax.gif
Atsakyti