Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

Man pulsas ir per greitas. Pas kardiologą buvau, kardiogramą padarė, širdies echoskopiją. Sakė, kad labai stipri ir sveika širdi ir net pabrėžė tą "stipri". O kodėl toks pulsas - velniai jį žino. Aš po strumos operacijos ir geriu L-tiroksiną, tai man sakė, kad gali būti dėl to. Nu bet, kadangi jau išsityriau, kad nieko baisaus nėra, tai ant dūšios ramiau. O gudobelę tai ir turiu nusipirkusi ir geriu, kai jau "baisiai" užeina.
Atsakyti
Pas mane irgi tas pats, bet jau labai senai, tai aprimsta, tai paumeja...Net nezinau nuo ko...Tyriausi- sako sirdis sveika, spaudimas zemas, pulsas- idealus. Bet kartais atrodo kad sirdis nutruks kaip pradeda tabaluotis ir makaluotis, o ausyse tai labai daznai musa- kai atsigulu ant pagalves, viska girdziu...
Atsakyti
O mano sirdele visa gyvenima plaka greitai, apie 80 su trupuciu... ir kardiograma dariausi, sake viskas ok, tai nezinia kodel cia taip ... hormonai bei kraujas istirti.. irgi viskas normoje..
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2009 11 07, 20:22)
jei plaka daznai ir ritmiskai - tai labiausiai tiketina, kad yra paroksizminė supraventrikulinė tachikardija. Ši liga nera pavojinga sveikatai ir gyvybei, bet pas kardiologa reikia apsilakyti. Jei tik yra galimybe - butina priepuolio metu uzrašyti elektrokardiograma.
Pagalba priepuolio metu - kvėpavimo pratimai (kazkurioj sirdies ligu temoj placiai aptarta, berods pulsas, spaudimas) ir suciulpti trumpo veikimo verapamilio tablete (BetalocZok netinka, nes jis veikia letai)

Man atrodo, kad čia paprasčiausia sinusinė tachikardija, kuri būna daugumai žmonių. Pavojaus gyvybei nėra, bet pas kardiologą apsilankyti vertėtų.

Ir dar pirmas vaistas metoprololis arba betalocas sučiulpti.
Papildyta:
QUOTE(Loram @ 2009 11 08, 12:35)
oi, dar reikia sutarti ka reiskia daznai?
kai prigeriat kavos - pulsas gali buti 100-120, kai yra paroksizmine tachikardija - daugiau nei 140

Na iš kur čia tokios žinios. Kava kažkiek padažnina pulsą, bet tik ne tiek. Jeigu jau pulsas 120-140k/min, žmogus jau pas mus reanimacijoje, nes toks pulsas labai silpnina širdies raumenį, be to gali prasidėti ritmo sutrikimai.
Papildyta:
QUOTE(bonita28 @ 2009 11 09, 11:24)
buna daznai, viska tyriausi, sake nieko nera, cia gali but nervinio pagrindo. Primityviausi lasai Gudobeles tinktura arba sirdies lasai, kurie yra is zoliu, bet padeda.

Gali būti ir nervinio pagrindo, kitų žmonių ir taip dažnesnis būna.
Papildyta:
QUOTE(rudenssniegas @ 2009 11 09, 18:19)
Pas mane irgi tas pats, bet jau labai senai, tai aprimsta, tai paumeja...Net nezinau nuo ko...Tyriausi- sako sirdis sveika, spaudimas zemas, pulsas- idealus. Bet kartais atrodo kad sirdis nutruks kaip pradeda tabaluotis ir makaluotis, o ausyse tai labai daznai musa- kai atsigulu ant pagalves, viska girdziu...

Čia tokie vadinami permušimai, jie būna ir sveikiems žmonėms. Aš ir pati tą dažnai jaučiu.
Papildyta:
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2010 01 08, 10:07)
O mano sirdele visa gyvenima plaka greitai, apie 80 su trupuciu... ir kardiograma dariausi, sake viskas ok, tai nezinia kodel cia taip ... hormonai bei kraujas istirti.. irgi viskas normoje..

Mano apie 90, bet išsityriau viskas gerai. aš net nebejaučiu, kad ji taip plaka- jau pripratau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sausė: 08 sausio 2010 - 13:42
QUOTE(rudenssniegas @ 2009 11 09, 20:19)
Pas mane irgi tas pats, bet jau labai senai, tai aprimsta, tai paumeja...Net nezinau nuo ko...Tyriausi- sako sirdis sveika, spaudimas zemas, pulsas- idealus. Bet kartais atrodo kad sirdis nutruks kaip pradeda tabaluotis ir makaluotis, o ausyse tai labai daznai musa- kai atsigulu ant pagalves, viska girdziu...


Tai nelabai supratau,jei sirdis baladoja ,kad net ausyse girdisi tai koks tada tas pulsas idealus g.gif

man kai baladoja ir sokineja -na buna apie 104 ,bet spaudimo aparatas is kart rodo,bet tada ir matuot nereikia,tarsi dusimas ,lengvas pykinimas - kala kaip reikiant.

beje tas apie 100 -tai sinusine tachikardija ,ar jau paroksizminė supraventrikulinė tachikardija.
Atsakyti
Mano širdis paprastai plaka normaliai, bet tokių priepuolių irgi pasitaikydavo anksčiau. Trukdavo apie minutę, kartais ilgiau, pulsas jų metų buvo tikrai gerokai virš 100, bet baisiausia būdavo, ne kad širdis taip daužydavosi, bet kad net pečiai nuo to daužymosi trukčiodavo. Tyriausi pas kardiologą, nieko nerado.
Kai visiškai atsisakiau žalios arbatos (kavos niekada negėriau), jau beveik du metus nebuvo jokių priepuolių, nors anksčiau būdavo bent du kartus per mėnesį.
Atsakyti
QUOTE(gyva_ugnis @ 2010 01 08, 15:07)
Mano širdis paprastai plaka normaliai, bet tokių priepuolių irgi pasitaikydavo anksčiau. Trukdavo apie minutę, kartais ilgiau, pulsas jų metų buvo tikrai gerokai virš 100, bet baisiausia būdavo, ne kad širdis taip daužydavosi, bet kad net pečiai nuo to daužymosi trukčiodavo. Tyriausi pas kardiologą, nieko nerado.
Kai visiškai atsisakiau žalios arbatos (kavos niekada negėriau), jau beveik du metus nebuvo jokių priepuolių, nors anksčiau būdavo bent du kartus per mėnesį.

Daug kas galvoja, kad kava tonizuoja daugiau už arbatą. Arbatoje esantis taninas daug labiau tonizuoja. Na žaliojoje gali būti paprasčiausiai kai kurių medžiagų, kurios jums sukelia tachikardiją.
Atsakyti
xxx37, tai, ką tu aprašei, man panašu į panikos ataką. Ir Kibirui taip gali būti.
Tiesiog jos labai silpnos, bet tikrai tai gali būti panikos atakos.
Sause, mano pulsas ne kartą buvo 121-124, žinoma, jokioj reanimacijoj nebuvau, tiesiog paskui praeidavo.
Atsakyti
QUOTE(Wiskute @ 2010 01 08, 17:48)
xxx37, tai, ką tu aprašei, man panašu į panikos ataką. Ir Kibirui taip gali būti.
Tiesiog jos labai silpnos, bet tikrai tai gali būti panikos atakos.
Sause, mano pulsas ne kartą buvo 121-124, žinoma, jokioj reanimacijoj nebuvau, tiesiog paskui praeidavo.

Wiskute, per panikos ataką pulsas tikrai nebūna toks dažnas, tik atsiranda- cituoju iš literatūros- intensyvaus, dažno širdies plakimo pojūtis;
Atsakyti
QUOTE(sausė @ 2010 01 08, 17:59)
Wiskute, per panikos ataką pulsas tikrai nebūna toks dažnas, tik atsiranda- cituoju iš literatūros- intensyvaus, dažno širdies plakimo pojūtis;

Pas mane šiaip pulsas auštas ~100,o PA metu paprastai apie 140-160 būna.Seniau dar didesnis būdavo.O dabar ir po fizinio krūvio būna 160-170...
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 08, 18:23)
Pas mane šiaip pulsas auštas ~100,o PA metu paprastai apie 140-160 būna.Seniau dar didesnis būdavo.O dabar ir po fizinio krūvio būna 160-170...

Nenormalu ir reikia gydytis. Man keletą kartų buvo užėję apie 150 buvo - stresuojat, nevalgius, išsekus išgėriau taurę vyno. Buvo baisu, bet pagėriau Magnio, praėjo.
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 08, 18:23)
Pas mane šiaip pulsas auštas ~100,o PA metu paprastai apie 140-160 būna.Seniau dar didesnis būdavo.O dabar ir po fizinio krūvio būna 160-170...

Tai reikia gydytis, na nesuprantu kaip su tokiu pulsu Jūs vaikštot. O, beje su kuo matuojat pulsą? Na apie100 tai suprantu daug žmonių tokių yra.
Atsakyti