Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilaus ryšio operatoriai

Apklausa: Kokiu mobilaus ryšio operatoriaus paslaugomis naudojatės? (531 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Aš naudojuosi Tele2 paslaugomis, vyras Bitės. Problemų dėl ryšio neturiu. Kartais net būdavo, kad pas vyrą telefonas "be ryšio", o mano Tele2 viskas ok. ax.gif Prieš 4 metus metus Tele2 "grybavo", o babar stočių pristatyta, tai ryšio kokybė tikrai gera. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2006 04 14, 14:49)
Šiaip plamų ir tarifų palyginimui galima pažiūrėti čia: https://www.biteonline.lt/lt, pagal juos išeitų, kad Bitė online - pigiausia, bet netikrinau pati. Aš kol kas Omnitelyje, bet laukiu vasaros, kada baigsis sutartis ir kur nors žadu mauti iš jų, ne dėl kokybės, o dėl to, kad nemyli Omnis senų privačių klientų, naujus dar dar...  schmoll.gif


Mes irgi jų atsisakėm. Ištikimai 5 metus naudojomės, o lengvatų - jokių. Pirmus metus naudojomės pakankamai brangiu planu - Omni7. Po metų leido pasikeisti į TOP4A. Tai tikrai buvo pigūs pokalbiai. Kai prieš 1,5 metų vyras pasinaudojo akcija pigiau įsigyti norimą telefoną, tai lipė keisti planą ir 2 metams pratęsti sutartį. doh.gif Tipo, išmokėsim telefoną. Atsirdus progai, perėjom į Teledemą. Tarifai tikrai mažesni, tarpusavyje nemokamai. O dar vyro darbe visis pasikeitę į Teledemą, tai visai po pigiai kalbam. Sąskaita sumažėjo perpus.
Atsakyti
Mes su su vyru abu naudojamės tele2 ir dauguma giminaičių, tai tikrai nesiskundžiam.Pirmaisiais metais ryšys tikrai nekas buvo, o dabar tai tikrai thumbup.gif . Neseniai buvo akcija tai dabar mes su vyru porą metų kalbėsim nemokamai ax.gif .Kai baigesi sutartis vis su vyru apsukam visus ryšio operatorius, bet visada sugrįžtam į tele2. Mums kolkas ten ir pokalbiai ir telefonai pigiausi.
Atsakyti
Esu Omnitelio abonente jau 7 metai ir tik pernai pasikeitus plana pasiule 4 savaites(priklauso kiek metu esi abonentas tai tiek ir duoda,bet ne ilgiau 4 savaiciu,nors busi ir 10 metu tinkle lotuliukas.gif )
Bet daugiau nuolaidu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif turiu Tele2 kortele ir labiau apsimoka,nors pries 5 metus vyras turejo Tele2-tai grybavo,bet dabar viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Dar girdejau,kad Bite thumbup.gif
Ir dar-kai paskambinau i Omniteli del laikino atsijungimo 6 men.suzinoti kaip viskas vyksta -tai kita savaite atsiunte kupona lotuliukas.gif,kovo menesi atsiunte dar viena kupona,kad tik nepabegciau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa @ 2006 04 17, 09:27)
Mes irgi jų atsisakėm. Ištikimai 5 metus naudojomės, o lengvatų - jokių. Pirmus metus naudojomės pakankamai brangiu planu - Omni7. Po metų leido pasikeisti į TOP4A. Tai tikrai buvo pigūs pokalbiai. Kai prieš 1,5 metų vyras pasinaudojo akcija pigiau įsigyti norimą telefoną, tai lipė keisti planą ir 2 metams pratęsti sutartį.  doh.gif Tipo, išmokėsim telefoną. Atsirdus progai, perėjom į Teledemą. Tarifai tikrai mažesni, tarpusavyje nemokamai. O dar vyro darbe visis pasikeitę į Teledemą, tai visai po pigiai kalbam. Sąskaita sumažėjo perpus.

Tai va mano vyras dar naudojasi TOP4A planu,ir dabar reikėtų telefono aparatą pasikeisti,bet reikia planą keisti,ir sutartį sudaryti 24mėn.kad gautų telf.Tai net nežinau ar apsimoka tą planą keisti g.gif .Aš savo kaip pasikeičiau iš TOP4A į MANO,tai sakė nelabai man apsimokėjo keisti,TOP4A pigiau.
Papildyta:
Gulia kokius kuponus tau siuntė g.gif
Atsakyti
QUOTE(ejeva @ 2006 04 17, 09:21)
Prieš 4 metus metus Tele2 "grybavo", o babar stočių pristatyta, tai ryšio kokybė tikrai gera.  smile.gif

Taip, ištikrųjų anksčiau Tele2 juodai grybaudavo... Bet dabar jau žymiai geriau rolleyes.gif Na, yra vietų, kur būna blogas ryšys, bet man tas netrugdo. Beto labai daug kas priklauso ir nuo telefono aparato. Anksčiau vyras turėjo Nokia 3310, tai namie gaudydavo normaliai, o dabar turi Siemens C75, tai kalbėti gali tik tam tikrose vietose, o kartais bekalbant išsijungia (nutrūksta) pokalbis... blink.gif
Kiekvienas pasirenka pagal savo poreikius. Tas, kuris daug važinėja po Lietuvą - renkasi Omnitelį arba Bitę. Mes, kadangi esame sėslūs gyventojai, laugh.gif tai renkamės Tele2 ir nesiskundžiam.bigsmile.gif
Be to, Tele2 labai vertina senus klientus ir pasiūlo labai gerą planą Partneris rolleyes.gif Ir kiti jų planai neblogi - Šeima, Plepys ir kt.
Mano tėvai ir sesuo iš Omnitelio perėjo į Tele2 ir pastebėjau, kad visi, tie kas anksčiau negražiai kalbėjo apie Tele2, vėliau visvien pradeda naudoti jų paslaugomis
hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meilė: 19 balandžio 2006 - 10:30
[quote=plyta,2006 04 15, 16:06]
mes su vyru jau penkti metai omniteli ir kol kas nerandam kas ka geriau pasiulytu thumbup.gif omnitelyje gerai ir seniems tik reikia moketi pasinaudoti ju siulomom akcijom mirksiukas.gif

Būtų įdomu sužinoti, ką turi omeny, kalbant apie akcijas ? g.gif
Atsakyti
aš esu Omnitel abonentė jau 7 metus. per tą laiką nei karto negavau jokių privilegijų, kad esu jų abonentė. Kai pasiteiraudavau apie galimas lengvatas, pasakydavo, kad tam, kad jas gaučiau, turiu pasikeisti planą, kuris, kai paskaičiuoji, visai nenaudingas.
Tačiau visko viršūnė buvo vakarykštis pokalbis su jų konsultante (?? rašau klaustukus, nes nesiteikė prisistatyti, o kai aš ją pavadinau pardavimų vadybininke, baisingai įsižeidė), kuri pasakė, kad turiu atvažiuoti į jų ofisą detalesnei informacijai. Kai pasakiau, kad negaliu atvažiuoti, nes neturiu su kuo palikti mažo vaiko, tai spėkit, kas man buvo pasakyta? Cituoju "nu aš jus suprantu, atsitiko nemalonumas blink.gif , gimė mažas vaikas blink.gif " tai aš jai pasakiau, kad mažas vaikas NĖRA nemalonumas. O man į tai "čia jau nuo požiūrio priklauso " KAIP JUMS????
Neturiu nieko prieš jų teikiamų paslaugų kokybę thumbup.gif , bet nėra jokio skatinimo seniems klientams, o apie konsultantų (???) etiką iš viso patyliu.
Kadangi šiuo metu galima keliauti su savo numeriu, tikrai planuoju atsisakyti šio operatoriaus.
Atsakyti
nu geras...
gaidžių kontora.. mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Skraiduole @ 2006 04 20, 11:46)
Kai pasakiau, kad negaliu atvažiuoti, nes neturiu su kuo palikti mažo vaiko, tai spėkit, kas man buvo pasakyta? Cituoju "nu aš jus suprantu, atsitiko nemalonumas  blink.gif , gimė mažas vaikas  blink.gif " tai aš jai pasakiau, kad mažas vaikas NĖRA nemalonumas. O man į tai "čia jau nuo požiūrio priklauso  " KAIP JUMS????


[i]Ne, nu čia visiškas absurdas aggressive.gif Jiems gal nedašyla, kad jau beveik niekas greitai nebesinaudos jų teikiamomis paslaugomis fool.gif

QUOTE
Neturiu nieko prieš jų teikiamų paslaugų kokybę  thumbup.gif , bet nėra jokio skatinimo seniems klientams, o apie konsultantų (???) etiką iš viso patyliu.
Kadangi šiuo metu galima keliauti su savo numeriu, tikrai planuoju atsisakyti šio operatoriaus.

Siūlau kuo greičiau tai padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meilė: 20 balandžio 2006 - 12:22
Po 8 metų Omnitelyje vakar pereiau į Tele2. Jokiu vyliojančiu pasiūlymu iš Omnitelio taip ir nesulaukiau schmoll.gif, nors ir buvau lojali bei pakankamai dideles sąskaitas apmokanti kliente unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2006 04 13, 21:57)


Susidomėjau tuo nes pati su vyru sėdžiu OMNITELI,bet kiek žinau tai omnitelio kainos ne iš pačių mažiausių,nors patinka,kad visur galima susikalbėti.Bet manau minusas yra,kad norint pasikeisti naują telf,turi sudaryti terminuotą sutartį,tik tada duoda nuolaidą telef.O pvz.TELE2  kas metus gali pasiimti naują telf.Ir ten tarifai mažesni.Na tai kokia jūsų nuomonė biggrin.gif  g.gif



Tele 2 irgi lygiai taip pat telefonai duodami tik prasitesus sutarti. o kokiam terminui priklauso nuo telefono brangumo. Kur dabar labai placiai reklamuoja du nokia aparatus, tai juos gauni jeigu sudarai sutarti 3 metams.
Atsakyti