Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilaus ryšio operatoriai

Apklausa: Kokiu mobilaus ryšio operatoriaus paslaugomis naudojatės? (531 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti

Taip, kai baigiasi tavo sutartis, jie tau pasiūlo labai gerą planą Partneris (jau minėjau anksčiau) ir telefoną už 1 Lt. Sutartį reikia sudaryti 18-kai mėnesių. Na, bet nebūkim mes visai gobšūs, juk jie negali tau duoti tel. aparato už 1 Lt šiaipsau, be terminuotos sutarties. Gausis taip, kad pasiėmi aparatą ir išeini į kokią Bitę wink.gif Jiems apsidrausti irgi reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2006 04 18, 00:09)
Ir dar-kai paskambinau i Omniteli del laikino atsijungimo 6 men.suzinoti kaip viskas vyksta -tai kita savaite atsiunte kupona lotuliukas.gif,kovo menesi atsiunte dar viena kupona,kad tik nepabegciau cool.gif

Aš savo vardu turiu kelias korteles, tai buvau atjungus pusmečiui, vėliau ir visai atsisakiau, bet jokio jų suinteresuotumo, kad neišeičiau visai nėra blink.gif Nei jokių nuolaidų, nei kokių pasiūlymų, kuponų ir tų man nesiunčia doh.gif

QUOTE(Meilė @ 2006 04 20, 14:55)

Taip, kai baigiasi tavo sutartis, jie tau pasiūlo labai gerą planą Partneris (jau minėjau anksčiau) ir telefoną už 1 Lt. Sutartį reikia sudaryti 18-kai mėnesių. Na, bet nebūkim mes visai gobšūs, juk jie negali tau duoti tel. aparato už 1 Lt šiaipsau, be terminuotos sutarties. Gausis taip, kad pasiėmi aparatą ir išeini į kokią Bitę wink.gif Jiems apsidrausti irgi reikia  mirksiukas.gif


Jie nesiūlo ir Partnerio plano ir telefono, jei nori naujesnio telefono doh.gif Siūlo ARBA vieną ARBA kitą 4u.gif Mes tęsėm sutartį buvusiu planu, nes Partnerio neleido imti cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 20 balandžio 2006 - 16:08
QUOTE(Will @ 2006 04 20, 16:59)
Jie nesiūlo ir Partnerio plano ir telefono, jei nori naujesnio telefono  doh.gif  Siūlo ARBA vieną ARBA kitą  4u.gif  Mes tęsėm sutartį buvusiu planu, nes Partnerio neleido imti  cool.gif

Keista... g.gif Kai vyras nuėjo į jų saloną ir prasitesė sutartį, paimdamas Partnerio planą, dar gavo ir Siemens C75 už 1 Lt. Beto, jam netgi nereikėjo mokėti pajungimo mokesčio (25 Lt) bigsmile.gif
Papildyta:
Oi, dar prisiminiau, kad ir aš pati (tik biški seniau) prasitęsiau sutartį, paimdama Partnerio planą, ir dar gavau už 1 Lt Panasoniką, kurį pardaviau už 220 Lt bigsmile.gif nes tada man aparato nereikėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilė @ 2006 04 20, 17:39)
Keista... g.gif Kai vyras nuėjo į jų saloną ir prasitesė sutartį, paimdamas Partnerio planą, dar gavo ir Siemens C75 už 1 Lt. Beto, jam netgi nereikėjo mokėti pajungimo mokesčio (25 Lt)  bigsmile.gif
Papildyta:
Oi, dar prisiminiau, kad ir aš pati (tik biški seniau) prasitęsiau sutartį, paimdama Partnerio planą, ir dar gavau už 1 Lt Panasoniką, kurį pardaviau už 220 Lt bigsmile.gif nes tada man aparato nereikėjo ax.gif

Net sutartį išsitraukiau tongue.gif Prie pastabų parašyta: pratęsimas su mokesčiu doh.gif Kaip suprantu, tas mokestis buvo skaičiuojamas ir partnerio rinktis neleido būtent dėl telefono doh.gif Nes jie kažką ir aiškino, kad su tuo telefonu akcijos nebus doh.gif
Bet jei tinka telefonas už 1lt, tai problemų nekyla tongue.gif


Infinity, ar išeidama iš OMNITEL buvai jiems įsipareigojusi? ax.gif
Atsakyti
[quote=Infinity,2006 04 20, 10:36]
Po 8 metų Omnitelyje vakar pereiau į Tele2. Jokiu vyliojančiu pasiūlymu iš Omnitelio taip ir nesulaukiau schmoll.gif, nors ir buvau lojali bei pakankamai dideles sąskaitas apmokanti kliente unsure.gif

O koki plana pasirinkai, jei ne paslaptis ? rolleyes.gif Isejai su senu numeriu, ar gavai nauja ? Cia tema siek tiek pakeite pobudi, bet gal niekas nesupyks, nes norisi issiaiskinti palankiausius variantus. smile.gif
Atsakyti
Čia truputį pacituosiu:
CODE
TELE2 pasibaigus sutarčiai neskaičiuoja taškų ir Jūsų nuopelnų, bet visiems savo vartotojams siūlo naują telefoną nuo 1 Lt ir ypač mažus mokėjimo plano PARTNERIS tarifus.

Visi privatūs vartotojai, kuriems iki sutarties su TELE2 pabaigos liko mažiau nei 4 mėnesiai, gali pakeisti savo mokėjimo planą į planą PARTNERIS paskambinę į TELE2 klientų aptarnavimo skyrių telefonu 117 (skambinat iš TELE2 tinklo; 0,15 Lt už skambutį) ir nuspaudę "1". Norėdami kartu įsigyti ir mobilųjį telefoną, atvykite į artimiausią TELE2 atstovybę. Su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Pratęsdami sutartį galite rinktis ir bet kurį kitą TELE2 mokėjimo planą su telefonu ar be jo.


Atsakyti
QUOTE(Meilė @ 2006 04 20, 18:44)
CODE
TELE2 pasibaigus sutarčiai neskaičiuoja taškų ir Jūsų nuopelnų, bet visiems savo vartotojams siūlo naują telefoną nuo 1 Lt ir ypač mažus mokėjimo plano PARTNERIS tarifus.

Visi privatūs vartotojai, kuriems iki sutarties su TELE2 pabaigos liko mažiau nei 4 mėnesiai, gali pakeisti savo mokėjimo planą į planą PARTNERIS paskambinę į TELE2 klientų aptarnavimo skyrių telefonu 117 (skambinat iš TELE2 tinklo; 0,15 Lt už skambutį) ir nuspaudę "1". Norėdami kartu įsigyti ir mobilųjį telefoną, atvykite į artimiausią TELE2 atstovybę. Su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Pratęsdami sutartį galite rinktis ir bet kurį kitą TELE2 mokėjimo planą su telefonu ar be jo.


Aš irgi rėmiausi šiuo tekstu, bet... verysad.gif
Nieko tokio, man ne tas planas labiausiai rūpėjo tongue.gif Telefono reikėjo, o jį gavau, tai iš esmės viskas OK 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 20 balandžio 2006 - 17:48
Nuėjom su vyrų į saloną OMNITELIO,tai paklausiau sakau keičiant telefoną,į kurią kainą reikėtų žiūrėti(na nes būna parašytos dvi visada prie aparato),sako į tą mažesne,nes čia jau paskaičiuota su nuolaida 420lt.Tai paskui vyrui ir sakau,tai ar naujas klientas gaus tokia nuolaida ar senas vistiek ta pati nuolaida,tai kur teisybė.Sėdi kelis metus,o visos sąlygos tos pačios ar naujam ar senam klientui g.gif .
Atsakyti
Cia pas jus kaip ir rinkoje karas tarp Tele2 ir Omnitel, o as stai jau 6 metus naudojuosi Bites paslaugomis ir esu labai patenkinta. Jie suteikia galimybe ir kalbetis nemokamai ir siaip visokiu naujoviu kas pusmeti iveda VISIEMS KLIENTAMS, tiek naujiems, tiek seniems. 4u.gif
Atsakyti
Joks cia karas, tiesiog aiskinames, kokio operatoriaus salygos geriausios, poziuris i klientus lanksciausias ir kt. O paskaito ir paraso, matomai, daugiau Omnio ir Tele2 vartotoju, ramios Bites tyliai duzgia smile.gif)
Atsakyti
Įdomu kaip šitie operatoriai EUROCOM ir TELEDEMA .Negirdėti operatoriai,tarifai gal ir nieko visai g.gif .Čia ryšys,tai per Bitės tinklą.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2006 04 26, 19:21)
Įdomu kaip šitie operatoriai EUROCOM ir TELEDEMA .Negirdėti operatoriai,tarifai gal ir nieko visai g.gif .Čia ryšys,tai per Bitės tinklą.


Mes jau daugiau nei pusė metų naudojamės TELEDEMA paslaugomis thumbup.gif . Ir labai patenkinti. Kartu su vyru prakalbam max 75 Lt mėnesiui. O kai naudojom OMNITEL planą - virš 150 Lt blink.gif doh.gif . O ir nuolaidų nemažai suteikia rolleyes.gif . Labai dažnai tarpusavyje galima nemokamai kalbėtis. Patenkinti labai.
Atsakyti