Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

Ačiū visoms už priėmimą 4u.gif

O to torčiuko tai žiauriai norėčiau, net pilvas sugurgė biggrin.gif Gal kas receptą žinot?
Visoms, kurioms nepasisekė šis ciklas, po baliončiką 4u.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 10, 13:52)
Ačiū visoms už priėmimą 4u.gif

O to torčiuko tai žiauriai norėčiau, net pilvas sugurgė biggrin.gif Gal kas receptą žinot?

Net neįsivazduoju, bet neturėtų būti sudėtingas, šokoladinis biskvitas, gietinėlės pertepimas, juodo šokolado glaistas, kažkas panašaus į "juodą mišką" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 04 10, 09:57)
4u.gif
Papasakok, kaip tau sekasi, kaip pilvukas auga  ax.gif

Mums siandien 28 sav. Jau atostogauju pilnai, jauciuosiu labai gerai. Seku Jusu temute , visoms kam nepasiseko 4u.gif , tik nepraraskit tikejimo, prisiminkit man 7 IUI buvo laimingas.
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2012 04 10, 16:43)
Mums siandien 28 sav. Jau atostogauju pilnai, jauciuosiu labai gerai. Seku Jusu temute , visoms kam nepasiseko  4u.gif , tik nepraraskit tikejimo, prisiminkit man 7 IUI buvo laimingas.

Oi kaip dziaugiuosi, papasakok daugiau apie pastojima 4u.gif . Greiciausiai ir manes laukia 7 IUI. Nes ka tik parsivilko mmm verysad.gif 6IUI ir vel nesekmingas sad.gif sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobo: 10 balandžio 2012 - 14:54
QUOTE(sobo @ 2012 04 10, 14:44)
Nes ka tik parsivilko mmm verysad.gif 6IUI ir vel nesekmingas  sad.gif  sad.gif

Net nėra žodžių, siaubas kažkoks verysad.gif
Siunčiu daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Palieku mergytes jusu skyreli, ir man nesekmingas IUI , HCG atsakymas neigiamas, na kaip ir galvojau , bet daugiau nebeturim galimybiu maziausiai 4 men. o gal ir ilgiau , kol vyras is darbuku sugrys is uzsienio verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sumi: 10 balandžio 2012 - 16:06
4u.gif
QUOTE(sobo @ 2012 04 10, 15:44)
Oi kaip dziaugiuosi, papasakok daugiau apie pastojima  4u.gif . Greiciausiai ir manes laukia 7 IUI. Nes ka tik parsivilko mmm verysad.gif 6IUI ir vel nesekmingas  sad.gif  sad.gif

Oi mergaites as su jumis visa širdimi, kiek pas jus kantrybės o dar ir pinigeliu kalno reikia.....
Mergaites sakau gal kokius tyrimelius, dar pasidaryti. O gal is patirties ka patartumete ????????
Pasidalinkite patirtimi ????????? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 10, 14:29)
Liūdna, mūsų gretos, kurios ką tik darėsi IUI, pradeda retėti unsure.gif Laikykis, mergyt... ir tvirtybės tau 4u.gif

Jau laikausi , kaip nors eisiu ikalsiu vyniuko ir bus ramu 4u.gif AČIŪ VISOMS UŽ PALAIKYMA< MAN JO LABAI REIKIA....... wub.gif wub.gif wub.gif
Šio skirelio tikrai nepaliksiu nors trumpa pertraukėle darysiu, kad atsipalaiduočiau labiau, nes jus myliu kaip padruškes geriausias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitana36: 10 balandžio 2012 - 16:19
QUOTE(Sumi @ 2012 04 10, 16:06)
Palieku mergytes jusu skyreli, ir man nesekmingas IUI , HCG atsakymas neigiamas,  na kaip ir galvojau , bet daugiau nebeturim galimybiu maziausiai  4 men.  o gal ir ilgiau , kol vyras is darbuku sugrys is uzsienio verysad.gif

Baisu net į temą užeiti, vien blogos naujienos verysad.gif verysad.gif
Laikykis Sumi 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 10, 16:14)
Mergaites sakau gal kokius tyrimelius, dar pasidaryti. O gal is patirties ka patartumete ????????
Pasidalinkite patirtimi ????????? 4u.gif


Papasakok kas daryta tirta iki šiol?
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 10, 17:19)
Baisu net į temą užeiti, vien blogos naujienos  verysad.gif  verysad.gif
Laikykis Sumi  4u.gif  4u.gif
Papildyta:

Papasakok kas daryta tirta iki šiol?



geriau nebeikit doh.gif na kiek cia beliko is musu startavusiu Kovo menesi, gal dar nors viena pranes gera zinia, buciau nieko nebeslepusi kogero jei HCG teigiamas butu kad kitoms vilties suteikt, bet ne man sy karta lemta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sumi @ 2012 04 10, 16:20)
geriau nebeikit  doh.gif  na kiek cia beliko is musu startavusiu Kovo menesi, gal dar nors viena pranes gera zinia, buciau nieko nebeslepusi kogero jei HCG teigiamas butu kad kitoms vilties suteikt, bet ne man sy karta lemta wink.gif

Iš kovo mėnesio tik spaliuxe liko, ir tikėkimės turi gerų žinių mums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 10, 17:19)
Baisu net į temą užeiti, vien blogos naujienos  verysad.gif  verysad.gif
Laikykis Sumi  4u.gif  4u.gif
Papildyta:

Papasakok kas daryta tirta iki šiol?

Na esu realiai su viena kiaušide.Tyriausi skydliauke pries gera pusmeti tai kaip ir normoje skaičiukai, aišku buvo harmonai sustreikave FSH sukilęs ( sekė pakaitinė harmonu terapija) bet dabar kaip ir labai geri buvo. ( apie 2 mėn)Dariausi LP praeinamumas likusios kiaušides geras , foliai auga beveik be stimuliacijos. ( reikia labai mažai vaistuku) . Kažin ka dar pasidaryti reiktu iš tyrimu ????
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 10, 16:24)
Na esu realiai su viena kiaušide.Tyriausi skydliauke pries gera pusmeti tai kaip ir normoje skaičiukai, aišku buvo harmonai sustreikave FSH sukilęs ( sekė pakaitinė harmonu terapija) bet dabar kaip ir labai geri buvo. ( apie 2 mėn)Dariausi LP praeinamumas likusios kiaušides geras , foliai auga beveik be stimuliacijos. ( reikia labai mažai vaistuku) . Kažin ka dar pasidaryti reiktu iš tyrimu ????

Lap metu nieko daugiau nerado, endo nėra?
Zarazos tirtos?
Lytiniai Hormonai tirti ar visi, koks PRL pvz?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *chiquita*: 10 balandžio 2012 - 16:26