Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

Chiquita, didziausi sveikinimai!!! Wow nauja nestuke skyrelyje: super.
thumbup.gif
Atsakyti
Chiquita, sveikinimai!

Man irgi nepavyko. Kazkaip atrodo, kad IUI didziausias trukumas kad jie tiksliai nenustato kada vyksta ovuliacija, nelabai suprantu, kodel nepaziuri pries pat darydami, kokia tiksliai situacija yra.
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2012 05 14, 07:05)
kodel nepaziuri pries pat darydami, kokia tiksliai situacija yra.


ir kas jei pažiūrės, juk pastoja tiek su dar neovuliavusiais foliais, tiek su jau ovuliavusiais..
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2012 05 14, 07:05)
Chiquita, sveikinimai!

Man irgi nepavyko. Kazkaip atrodo, kad IUI didziausias trukumas kad jie tiksliai nenustato kada vyksta ovuliacija, nelabai suprantu, kodel nepaziuri pries pat darydami, kokia tiksliai situacija yra.

man ziurejo tiek pirma karta dar ne su ovuliavusiu foliu tiek ir antra, bet jau buvo ovuliaves mirksiukas.gif
Atsakyti
oi merginos kaip man knieti HCG pasidaryt doh.gif siandien 10 DPI smile.gif
Atsakyti
O man LV pažiūrėjo kaip foliai laikosi, tai buvo tik ką ovuliavę, sakė kad labai gerai pagavome thumbup.gif

Camella, o tu NT nemėgini daryti ax.gif
Atsakyti
Camella Puikiai tave suprantu:) Man siandien 11DPI, tai irgi apie NT galvoju, bet nenoriu nusivilti.. blush2.gif doh.gif Na po dvieju dienu numatytos mm, tai net nezinau ka cia daryti sedziu kaip ant mieliu.. Galvoju paskaitysiu kada cia merginos pas mus tuos NT daresi po IUI.
Siaip mano savijauta labai nesa i PMS, tai stengiuosi vistiek optimistikai nusiteikusi buti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

seniai čia buvau, užsuku - ogi naujienos nuostabiausios! *chiquita*, sveikinimai didžiausi wink.gif

Aš tradiciškai siūlau kavos su daaaug grietinėlės.

Mano nuotaikos, žinokit, nekokios... Nedarau nieko (na, dėl vaikų...). Absoliučiai nieko. Ir kas baisiausia - nebeturiu jėgų nieko daryt. Gal poilsio reik, ar ko?
Nenoriu neigiamo atsakymo, vaistų pagal grafiką, apžiūrių, vilčių ir nusivylimų. Pavargau. Va taip va doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aksioma @ 2012 05 14, 11:47)
Camella Puikiai tave suprantu:) Man siandien 11DPI, tai irgi apie NT galvoju, bet nenoriu nusivilti.. blush2.gif  doh.gif  Na po dvieju dienu numatytos mm, tai net nezinau ka cia daryti sedziu kaip ant mieliu.. Galvoju paskaitysiu kada cia merginos pas mus tuos NT daresi po IUI.
Siaip mano savijauta labai nesa i PMS, tai stengiuosi vistiek optimistikai nusiteikusi buti 4u.gif

vis tik nusileidau krauja ax.gif atsakyma gausiu siandien arba ryt, o NT negadinau, nes vis man brokuoti pasitaiko, neigiami ir neigiami biggrin.gif kraujas tikekimes nepachalturins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Camella @ 2012 05 14, 13:52)
vis tik nusileidau krauja  ax.gif  atsakyma gausiu siandien arba ryt, o NT negadinau, nes vis man brokuoti pasitaiko, neigiami ir neigiami  biggrin.gif kraujas tikekimes nepachalturins  smile.gif




sveikos merginos,kuo didziausios sekmes kad tik butu teigiamas rezultatas Camella nestuke.gif pranesk jeigu galesi naujienas 4u.gif kaip rasei kad tau siandien 10dpi tai nekantrauju suzinoti tavo rezultatu, blush2.gif as ruosiuos si men daryti IUI tai noriu prisirinkti tik geru emociju is visu merginu su teigiamais rezultatais 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti